صندلی پاترول

صندلی پاترول

صندلی کنسول  پاترول 


صندلی کنسول  پاترول آفرود پاجرو جیپ

امروزه تغییر در ساختار تودوزی و صندلی خودرو آفرود و صندلی کنسول  پاترول  های اتومبیل ها بسیار در بین خودرو سوار ها رواج پیدا کرده است.


افرود سوار هایی که از خودروی نیسان پاترول استفاده می کنند معمولا با ساختار داخلی این خوودرو میونه خوبی ندارند

صندلی کنسول  پاترول  سمت شاگر قسمت جلوی نیسان پاترول  کمی کشیده تر و صندلی خودرو افرود و بززرگتر از صندلی کنسول  پاترول سایر خودرو ها است.

با تغییر ساختار این صندلی کنسول  پاترول  ها فضای خالی بیشتری ایجادصندلی کنسول  پاترول  می شود.

پیچک پویان سازه با بهره گیری و صندلی خودرو افرود و نمونه برداری از کنسول فابریک پاجیرو و صندلی خودرو افرود و متناسب نمودن آن با اتاق نیسان پاترول کنسول هایی را طراحی و صندلی خودرو افرود و تولید می کند تا با تغییر ساختار تودوزی و صندلی خودرو افرود و صندلی کنسول پاترول  های اتومبیل نیسان پاترول فضای خالی ایجاد شده را توسط این کنسول ها پر نماییم.

کنسول هایی با ساختار جدید و صندلی خودرو آفرود و بروز  و صندلی خودرو افرود و متناسب با اتاق اتومبیل نیسان پاترول.
طراحی بسیار زیبای این کنسول علاوه بر پر کردن فضای خالی ایجاد شده ، زیبایی و صندلی خودرو افرود و جلوه خاصی به داخل اتاق اتومبیل نیسان پاترول می دهد.صندلی پاترول, پاترول, کنسول, نیسان, صندلی خودرو, خرید صندلی پاترول, پاترول دو درب, خرید پاترول, خرید خودرو , صندلی سازی، صندلی دوزی ، صندلی در رودهن, صندلی پاترول اصفهان 
صندلی پاترول
نمایش سریع
سفارش (0)

صندلی پاترول

4,380,000تومان

صندلی پاترول سفارش خرید صندلی پاترول صندلی پاترول با قیمت مناسب نیسان پاترول با کیفیتخرید صندلی جلوی پاتروی با کنسول وسطامروزه تغییر در ساختار تودوزی و صندلی خودرو افرود و صندلی پاترول های اتومبیل ها بسیار در بین خودرو سوار ها رواج پیدا کرده است. افرود سوار هایی که از خودروی نیسان پاترول استفاده می کنند معمولا با ساختار داخلی این خوودرو م..

صندلی گیمینگ مدل Captain-X6
نمایش سریع
سفارش (0)

صندلی گیمینگ مدل Captain-X6

9,570,000تومان

صندلی گیمینگ صندلی گیمینگ مدل Captain-X6 اگر شما یکی از علاقمندان سرسخت بازی های ویدیویی و یا اصطلاحاً یک گیمر حرفه ای و متفاوت هستید، ساعتهای طولانی را به طور پیوسته در مقابل صفحه نمایش خود سپری می کنید اگر در اثر نشستن طولانی بر روی صندلی های معمولی دچار خستگی مفرط و دردهای اسکلتی و عضلانی هستید، و برای سلامتی خود نیز اهمیت زیادی قائل‌اید،این..

صندلی گیمینگ مدل F14
نمایش سریع
سفارش (0)

صندلی گیمینگ مدل F14

10,562,000تومان

صندلی گیمینگ صندلی گیمینگ مدلF14 اگر شما یکی از علاقمندان سرسخت بازی های ویدیویی و یا اصطلاحاً یک گیمر هستید، ساعتهای طولانی را به طور پیوسته در مقابل صفحه نمایش خود سپری می کنید اگر در اثر نشستن طولانی بر روی صندلی های معمولی دچار خستگی مفرط و دردهای اسکلتی و عضلانی هستید، و برای سلامتی خود نیز اهمیت زیادی قائل‌اید، صندلی های ‌ریسر انتخاب ای..

صندلی گیمینگ مدل Manager-R747
نمایش سریع
سفارش (0)

صندلی گیمینگ مدل Manager-R747

7,837,000تومان

صندلی گیمینگ مدل Manager-R747 صندلی گیمینگ اگر شما یکی از مدیران شرکت های بزرگ هستید انتخاب این صندلی برای شما بهترین گزینه می باشد. اگر در اثر نشستن طولانی بر روی صندلی های معمولی دچار خستگی مفرط و دردهای اسکلتی و عضلانی هستید، و برای سلامتی خود نیز اهمیت زیادی قائل‌اید، صندلی های ‌ریسر انتخاب ایده‌آل شماست. این صندلی در اولین نگاه شما را مجذو..

صندلی گیمینگ مدل Racer009
نمایش سریع
سفارش (0)

صندلی گیمینگ مدل Racer009

8,500,000تومان

صندلی گیمینگ صندلی گیمینگ مدل Racer009 اگرشما یکی از علاقمندان سرسخت بازی های ویدیویی و یا اصطلاحاً یک گیمر هستید، ساعتهای طولانی را به طور پیوسته در مقابل صفحه نمایش خود سپری می کنید اگر در اثر نشستن طولانی بر روی صندلی های معمولی دچار خستگی مفرط و دردهای اسکلتی و عضلانی هستید، و برای سلامتی خود نیز اهمیت زیادی قائل‌اید، صندلی های ‌ریسر انتخاب..

نمایش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)