تجهیزات خودرو

تجهیزات خودرو

تجهیزات خودرو

لوازم جانبی خودروتجهیزات لوکس خودرو نظیر روکش صندلی ، کف پایی ، دور فرمان ، سردنده و گردگیر دنده و ترمز دستی و … ، وسایل نگهداری از خودرو، لوازم مورد نیاز برای انجام سرویس های دوره ای و بهبود عملکرد سیستم موتور ، ترمز و چراغ های خودرو، ملزومات و وسایل کاربردی مورد نیاز شما که در خودرو وجود ندارند و همچنین لوازمی که برای زیبا تر شدن داخل و بدنه خودرو به کار می روند، تنها بخشی از تخصص ما است که توضیح ویژگی ها و اطلاعات فنی تمامی محصولات را با زبانی گویا و روان به کمک ویدئو ، عکس ، مقاله و توضیحات نوشتاری در این سایت منتشر کردیم که تمامی مخاطبان ما بتوانند با خیال آسوده و دانش کافی اقدام به خرید نمایند. با مراجعه به هر یک از دسته بندی ها ، می توانید با توجه به سلیقه شخصی و ویژگی های مد نظر ، هر یک از محصولات را مشاهده و در صورت جلب نظر ، اقدام به خرید نمایید.

، شامل تجهیزات بدنه خودرو ، تجهیزات داخلی خودرو ، مراقبت از خودرو و لوازم الکترونیکی می شود. هر یک از این دسته بندی های اصلی ، شامل زیر دسته های دیگری می شود که با ورود به زیر دسته ها می توانید محصولات مربوط به آن بخش را مشاهده کنید. تجهیزات بدنه خودرو در بر گیرنده محصولات کاربردی می شود که برای تغییر در ظاهر و بدنه خودرو به کار می روند. در این بخش همچنین می توانید تجهیزاتی نظیر انواع لامپ ، هدلایت و کاسه چراغ را مشاهده کنید. دسته بندی تجهیزات داخلی خودرو نیز شامل محصولاتی می شود که برای زیبا تر شدن اتومبیل و نگهداری از تجهیزات داخل اتاق به کار می روند ؛ مانند روکش صندلی ، کف پایی ، کنسول وسط ، دور فرمان ، سردنده و گردگیر دنده و ترمز دستی ، نظم دهنده ها و … . بخش مراقبت از خودرو ، مربوط به محصولاتی نظیر اسپری ها ، پولیش و واکس های نگهداری از خودرو و سایر لوازم مورد نیاز برای نظافت و مراقبت از خودرو می شود. فروشگاه اینترنتی تهلوکس ، یکی از پیشگامان فروش اینترنتی و تخصصی لوازم خودرو است. ما به همراه متخصصین و همکارانمان در فروشگاه اینترنتی تهلوکس ، به منظور بهبود شرایط برای تمامی مخاطبان و خریداران اعم از افراد آشنا با قطعات و لوازم خودرو و افرادی که هیچ گونه شناختی نسبت به لوازم خودرو ندارند، تمام وقت تلاش می کنیم تا رضایت تمام مخاطبین حاصل شود. در تمام نوشته ها ، عکس ها و ویدئو هایمان صداقت را ملاک قرار دادیم تا مخاطبان و خریداران با خیال آسوده و با اعتماد کامل اقدام به خرید کنند. قبل از خرید، به عنوان مشاور در کنار شما هستیم تا بهترین محصول را متناسب با سلیقه و نیاز شما معرفی کنیم. همکاران ما به صورت آنلاین و یا تماس تلفنی، به شما مشاوره کارشناسی و تخصصی ارائه می کنند. بعد از خرید نیز پشتیبان شماییم تا در صورت وجود هر گونه سوال در مورد استفاده، نصب و یا حتی معیوب بودن کالا پاسخگوی شما باشیم. شما نیز با ارائه نظرات و پیشنهادات، همراه و مشاور ما باشید.  


لوازم جانبی خودرو تجهیزات داخلی خودرو
تجهیزات داخلی خودرو پدال داشبورد دکوراتیو داخلی دند  تجهیزات بدنه خودرو آنتن و گیرنده آینه و سنسور در سپر  مراقبت و نگه داری از خودرو جارو برقی دستمال نظافت خوشبوکننده و بوگیر اسپری ها  روکش صندلی روکش صندلی   روکش صندلی ایرانخودرو روکش صندلی پژو روکش صندلی چرم نمایش همه
صندلی پاترول
نمایش سریع
سفارش (0)

صندلی پاترول

4,380,000تومان

صندلی پاترول سفارش خرید صندلی پاترول صندلی پاترول با قیمت مناسب نیسان پاترول با کیفیتخرید صندلی جلوی پاتروی با کنسول وسطامروزه تغییر در ساختار تودوزی و صندلی خودرو افرود و صندلی پاترول های اتومبیل ها بسیار در بین خودرو سوار ها رواج پیدا کرده است. افرود سوار هایی که از خودروی نیسان پاترول استفاده می کنند معمولا با ساختار داخلی این خوودرو م..

صندلی گیمینگ مدل F1 Race
-14%
نمایش سریع
سفارش (0)

صندلی گیمینگ مدل F1 Race

5,100,000تومان 5,920,000تومان

صندلی گیمینگ صندلی گیمینگ مدل F1 Race اگر شما یکی از علاقمندان سرسخت بازی های ویدیویی و یا اصطلاحاً یک گیمر هستید، ساعتهای طولانی را به طور پیوسته در مقابل صفحه نمایش خود سپری می کنید اگر در اثر نشستن طولانی بر روی صندلی های معمولی دچار خستگی مفرط و دردهای اسکلتی و عضلانی هستید، و برای سلامتی خود نیز اهمیت زیادی قائل‌اید، صندلی های ‌ریسر انتخاب..

صندلی گیمینگ مدل Racer007
-8%
نمایش سریع
سفارش (0)

صندلی گیمینگ مدل Racer007

5,500,000تومان 5,999,000تومان

صندلی گیمینگ  صندلی گیمینگ مدل Racer007 اگرشما یکی از علاقمندان سرسخت بازی های ویدیویی و یا اصطلاحاً یک گیمرهستید، ساعتهای طولانی را به طور پیوسته در مقابل صفحه نمایش خود سپری می کنید اگر در اثر نشستن طولانی بر روی صندلی های معمولی دچار خستگی مفرط و دردهای اسکلتی و عضلانی هستید، و برای سلامتی خود نیز اهمیت زیادی قائل‌اید، صندلی های ‌ریسر..

صندلی گیمینگ مدل Racer009
نمایش سریع
سفارش (0)

صندلی گیمینگ مدل Racer009

8,500,000تومان

صندلی گیمینگ صندلی گیمینگ مدل Racer009 اگرشما یکی از علاقمندان سرسخت بازی های ویدیویی و یا اصطلاحاً یک گیمر هستید، ساعتهای طولانی را به طور پیوسته در مقابل صفحه نمایش خود سپری می کنید اگر در اثر نشستن طولانی بر روی صندلی های معمولی دچار خستگی مفرط و دردهای اسکلتی و عضلانی هستید، و برای سلامتی خود نیز اهمیت زیادی قائل‌اید، صندلی های ‌ریسر انتخاب..

کمربندخودرو
نمایش سریع
سفارش (0)

کمربندخودرو

220,000تومان

کمربندخودرواواع کمربند خودرو و ماشین های ایرانی و خارجی خرید کمربند خودرو و ماشین های مدل بالا و ماشین های روز کمربند خودرو رنگی با بهترین مواد و متریال ساختی کمربند خودرو حرفه ای کمربندهای ویژه خودروکمربند ایمنی ، جزو اولین اختراعات بشر برای ایمن سازی خودرو بوده و امروزه نیز مهمترین بخش خودرو جهت افزایش ایمنی سرنشینان خودرو به حساب می آید به ..

نمایش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)