UA-108876490-1
  • سرسره بادی  قصر بادی قلعه بادی سازه بادی

تجهیزات ترافیکی تجهیزات ایمنی مبلمان و تجهیزات شهری تجهیزات پلیس وسایل بازی و پارکی کودک ابزار و لوازم ساختمانی تجهیزات سفر و کمپینگ جستجو بر اساس قیمت (تومان)

بر اساس رنگ سفیدقرمززردسبزمشکی آبی خاکستری نقره ای بنفش صورتی طلایی مسی نارنجی بی رنگ زيتوني طوسي  سرسره بادی  کودک

سرسره بادی کودک، از جمله بازی های مفرحی است که تحرک بسیار بالایی را برای کودکان به همراه دارد. این محصول، مانند تمام وسایل بازی و پارکی دیگری که کودکان با آن ها در تماس هستند، باید ایمن سازی شده و موجب صدمه به کودکان نشود.

سرسره بادی کودکان، باید در شیبی استاندارد طراحی شود. این مشخصه در سرسره های بادی شدت برخورد کودکان با یکدیگر و دیواره های سرسره را تعیین می کند و در صورت غیر استاندارد بودن، باعث اسیب های مختلفی خواهد شد.

قصر بادی کودک، مجموعه ای متنوع از محصولاتی است که ایمن ترافیک کالا پس از تست های مختلف کیفیتی، گزینش کرده و در دسترس کاربران خود قرار داده است.

طراحی ارگونومیک سرسره بادی کودکان تضمین کننده ایمنی کودکان در محیط مهد کودک، پارک و منازل مسکونی است.

ایمن ترافیک کالا، عرضه کننده تخصصی وسایل بازی و پارکی کودک، قیمت سرسره بادی کودک را بسیار مناسب و مقرون به صرفه عرضه می کند.

فقط نمایش کالاهای موجود :مرتب سازی بر اساس :تعداد نمایش :

مجموع محصول قلعه بادی شهربازی قلعه بادی شهربازی   قصر بادی بازی قصر بادی بازی  سرسره بادی نخل سرسره بادی نخل قصر بادی کودکان قصر بادی کودکان سرسره بازی بادی سرسره بازی بادی  قصر بادی کودکقصر بادی کودک سرسره بادی سرسره بادی قلعه بادی کودک قلعه بادی کودک سرسره بادی بزرگ سرسره بادی بزرگ سرسره بادی کودکان سرسره بادی کودکان سرسره بادی تونل دارسرسره بادی تونل دار سرسره بادی خورشیدسرسره بادی خورشید سرسره بادی شهربازی طرح ماشین سرسره بادی شهربازی طرح ماشین سرسره های بادی باب اسفنجی سرسره های بادی باب اسفنجی سرسره بادی مینیون سرسره بادی مینیون سرسره بادی حلزون سرسره بادی سرسره بادی بازی سرسره بادی 

سرسره بازی بادی انعطاف پذیر می باشد و می توان هوای درون سرسره بازی را تخلیه کرده و این محصول را جابجا نمود. سرسره بادی کودکان در گروه وسایل بازی و پارکی کودک قرار دارد. به دلیل افزایش مقاومت سرسره بازی بادی در حین بازی کودکان از بندک های محکمی برای نگهداری سرسره بازی استفاده می شود. سرسره بادی قدرت حرکتی کودک را تقویت می نماید.دیوار های بالایی سرسره بادی کودک موجب افزایش ایمنی کودکان می شود. استفاده از بندهای محکم در اطراف سرسره کودک منجربه استحکام و ماندگاری بالای سرسره بادی در هنگام قرار گیری روی سطح زمین می شود. به دلیل مقاومت سرسره بادی در برابر سرما و گرما، سرسره بادی کودکان در مناطق سرباز مورد استفاده قرار می گیرد.

سرسره بادی کودکان در رنگ های متنوع ساخته می شود. سرسره بادی از جمله وسایل بادی کودکان بوده که به دلیل نداشتن گوشه های تیز و برنده محیط بی خطری را فراهم آورده و به کودکان آسیبی وارد نمی کند. سرسره بادی کودک باعث تقویت حواس ادراکی و لامسه کودک شده و موجب تقویت قدرت حرکتی کودکان می شود. سرسره بادی در برابر نفوذ آب مقاوم می باشد.تمامی قسمت های مختلف قصر بادی صاف و یکدست بوده و محیط سالم و بی خطری را برای کودکان مهیا می سازد. قصر بازی هزینه تعمیر و نگهداری پایینی داشته و در زمان بریدگی یا سوراخ شدگی با استفاده از چسب های مخصوص با قابلیت چسبندگی بالا، تعمیر شده و مجددا مورد استفاده قرار می گیرد.

سرسره بادی کودک انعطاف پذیر بوده و پس از تخلیه هوای درون محفظه قابلیت حمل و جابجایی را برای افراد فراهم می آورد. قصر بادی کودکان از دریچه های پلاستیکی ورود هوا ساخته شده و با استفاده از پمپ باد پر می شود. پمپ بادهای متصل به وسایل بادی کودک به صورت دائمی روشن می باشند. به منظور افزایش ایمنی کودکان در حین استفاده، از دیوارهای بادی در کناره های سرسره بادی کودک استفاده می شود.

قصر بادی کودک در برابر نفوذ آب مقاوم بوده و مانع از ورود رطوبت به محفظه قرار گیری هوا می شود.

قصر بادی در مناطق سر پوشیده و سرباز مورد استفاده قرار می گیرد. سرسره بادی کودک نیازی به زیر سازی نداشته و در زمان اندکی در مکان مورد نظر نصب می شود. این محصول با استفاده از بندهای محکم بر روی سطح زمین قرار می گیرد. 

قلعه بادی شهر بازی، یکی از انواع سرسره بادی کودک است که مخصوص شهر بازی و محوطه های وسیع ساخته می شوند. این محصول برای کودکان 6 تا 12 سال مناسب است و برای کودکان زیر 6 سال ممکن است خطر آفرین باشد. از آن جا که ظرفیت این وسیله بازی، تا 13 نفر است، بهتر است محدوده ی سنی در آن رعایت شود، چون ممکن است بر اثر برخورد کودکان با یکدیگر، باعث آسیب شود.

قلعه بادی شهر بازی، با شیب استانداردی که برای آن تعریف شده، در هنگام بازی، شتاب زیادی ایجاد نمی کند و اجازه می دهد تا کودکان، با هیجان به بازی سرگرم کننده ی خود ادامه دهند.

قلعه بادی کودک، جداره ای با ضخامت مناسب دارد که در برابر پارگی، ضربه و پرش کودکان مقاوم است.

قلعه بادی کودکان ابعادی به اندازه های: ارتفاع 750 سانتی متر – طول 950 سانتی متر – عرض 600 سانتی متر، دارد. وزن کودکانی که وارد بازی می شوند بهتر است از 35 کیلو گرم تجاوز نکند.


نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

سرسره بادی قصر بادی قلعه بادی سازه بادی

  • مدل کالا: سرسره بادی قصر بادی قلعه بادی سازه بادی
  • موجودی: در انبار

کالاهای مرتبط

تاب و سرسره سنجاب

تاب و سرسره سنجاب

تاب و سرسره سنجابتاب و سرسره سنجاب سبز زرد و قرمز تاب سرسره سنجاب محکم و با قیمت مناسبدر کناروا..

ساخت فوتبال صابونی بادی

ساخت فوتبال صابونی بادی

ساخت فوتبال صابونی بادیساخت انواع تجهیز فوتبال صابونی ساخت فوتبال صابونی بادیتحویل فوری ویژه بر..

معرفی انواع سرسره بادی  شهربازی

معرفی انواع سرسره بادی شهربازی

سرسره بادی سرسره بادیسرسره بادی سازه های بادیسرسره بادی تکاندهنده مریگراند قطار شهربازیساز..

ایرهاکی آیس هاکی ایرهاکی خانگی  و حرفه ای

ایرهاکی آیس هاکی ایرهاکی خانگی و حرفه ای

 ایر هاکیخرید ایرهاکی فروش ایرهاکی جدیدترین ایر هاکیپربازدیدترین ایر هاکیحراج ایر هاک..

احداث کارتینگ یا مسابقه کارتینگ

احداث کارتینگ یا مسابقه کارتینگ

کارتینگ یا مسابقه کارتینگ نوعی از ورزش موتوری با خودروهای چرخ‌باز است. این‌گونه خودروهای چهارچرخه کو..

چادر، خیمه و غرفه های نمایشگاهی،  بالن گاز هلیم (هیدروژن) ،  آرک ها،  بالون های گازی،  بالون های بادی،

چادر، خیمه و غرفه های نمایشگاهی، بالن گاز هلیم (هیدروژن) ، آرک ها، بالون های گازی، بالون های بادی،

سازه های بادی ویژه تبلیغاتامروزه تبلیغات اهمیت بسیاری دارد در صورت نبودن تبلیغات مشاغل مختلف قسمت عم..

ست مشاغل کودک

ست مشاغل کودک

ست مشاغل کودکست مشاغل آشپزخانه کودکست مشاغل ورزشی کودکست مشاغل میوه فروشیست مشاغل نانواییست مشاغل پز..

مریگرند مری گوراند مریگرند میریگراند شهربازی

مریگرند مری گوراند مریگرند میریگراند شهربازی

مریگرند مری گوراند مریگرند میریگراند شهربازیمریگرند مری گوراند مریگرند میریگراند شهربازیبرای مشاوره ..

برچسب ها: سرسره بادی قصر بادی قلعه بادی سازه بادی