صندلی شبیه سازی

صندلی شبیه سازی

صندلی شبیه سازی 

صندلی راست  خودرو کد R-B
نمایش سریع
سفارش (0)

صندلی راست خودرو کد R-B

18,000,000تومان

صندلی راست خودرو صندلی راست خودرو کد R-B مزیت استفاده از صندلی مسابقه زیبایی و وزن کم خودرو می باشد. استفاده از صندلی مسابقه طبق دستورالعمل فدراسیون اتومبیل رانی برای شرکت در تمامی مسابقات الزامی می باشد. این صندلی مسابقه تقریبا بر روی هر خودرویی قابل نصب می باشد. اما ریل زیر آن 405 می باشد ولی قابل جدا کردن هست. مکانیزم صندلی آن به صورت شیرف..

صندلی گیمینگ مدل F1 Race
نمایش سریع
سفارش (0)

صندلی گیمینگ مدل F1 Race

5,920,000تومان

صندلی گیمینگ صندلی گیمینگ مدل F1 Race اگر شما یکی از علاقمندان سرسخت بازی های ویدیویی و یا اصطلاحاً یک گیمر هستید، ساعتهای طولانی را به طور پیوسته در مقابل صفحه نمایش خود سپری می کنید اگر در اثر نشستن طولانی بر روی صندلی های معمولی دچار خستگی مفرط و دردهای اسکلتی و عضلانی هستید، و برای سلامتی خود نیز اهمیت زیادی قائل‌اید، صندلی های ‌ریسر انتخاب..

صندلی گیمینگ مدل F14
نمایش سریع
سفارش (0)

صندلی گیمینگ مدل F14

10,562,000تومان

صندلی گیمینگ صندلی گیمینگ مدلF14 اگر شما یکی از علاقمندان سرسخت بازی های ویدیویی و یا اصطلاحاً یک گیمر هستید، ساعتهای طولانی را به طور پیوسته در مقابل صفحه نمایش خود سپری می کنید اگر در اثر نشستن طولانی بر روی صندلی های معمولی دچار خستگی مفرط و دردهای اسکلتی و عضلانی هستید، و برای سلامتی خود نیز اهمیت زیادی قائل‌اید، صندلی های ‌ریسر انتخاب ای..

صندلی گیمینگ مدل Manager-R747
نمایش سریع
سفارش (0)

صندلی گیمینگ مدل Manager-R747

7,837,000تومان

صندلی گیمینگ مدل Manager-R747 صندلی گیمینگ اگر شما یکی از مدیران شرکت های بزرگ هستید انتخاب این صندلی برای شما بهترین گزینه می باشد. اگر در اثر نشستن طولانی بر روی صندلی های معمولی دچار خستگی مفرط و دردهای اسکلتی و عضلانی هستید، و برای سلامتی خود نیز اهمیت زیادی قائل‌اید، صندلی های ‌ریسر انتخاب ایده‌آل شماست. این صندلی در اولین نگاه شما را مجذو..

صندلی گیمینگ مدل Racer007
نمایش سریع
سفارش (0)

صندلی گیمینگ مدل Racer007

8,999,000تومان

صندلی گیمینگ  صندلی گیمینگ مدل Racer007 اگرشما یکی از علاقمندان سرسخت بازی های ویدیویی و یا اصطلاحاً یک گیمرهستید، ساعتهای طولانی را به طور پیوسته در مقابل صفحه نمایش خود سپری می کنید اگر در اثر نشستن طولانی بر روی صندلی های معمولی دچار خستگی مفرط و دردهای اسکلتی و عضلانی هستید، و برای سلامتی خود نیز اهمیت زیادی قائل‌اید، صندلی های ‌ریسر..

صندلی گیمینگ مدل Racer009
نمایش سریع
سفارش (0)

صندلی گیمینگ مدل Racer009

8,500,000تومان

صندلی گیمینگ صندلی گیمینگ مدل Racer009 اگرشما یکی از علاقمندان سرسخت بازی های ویدیویی و یا اصطلاحاً یک گیمر هستید، ساعتهای طولانی را به طور پیوسته در مقابل صفحه نمایش خود سپری می کنید اگر در اثر نشستن طولانی بر روی صندلی های معمولی دچار خستگی مفرط و دردهای اسکلتی و عضلانی هستید، و برای سلامتی خود نیز اهمیت زیادی قائل‌اید، صندلی های ‌ریسر انتخاب..

نمایش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)