الاکلنگی تعادلی

الاکلنگی  تعادلی

الاکلنگی ماهی

 الاکلنگی، تعادلی، راکر ،تعادلی ماهی، تعادلی زنبور، تعادلی سگ ،تعادلی قو  ،تعادلی گربه، تعادلی موتور 

این الاكلنگ با اسكلتی به شكل دایناسور و طراحی زیبا نشستن و تسلط كودك را برای گرفتن دستگیره‌ها امكان پذیر میكند.جنس این الاكلنگ پلی اتیلنی است و براحتی قابل حمل در هر مكانی میباشد.خرید الاکلنگ کودک, خرید الاکلنگ ماهی, قیمت اسب الاکلنگی, قیمت الاکلنگ خرچنگ, قیمت وسایل بازی کودکان, قیمت وسایل شهربازی

 تعادلی ماهی


بازی یکی از عوامل موثر در رشد کودکان است . کودکان از طریق بازی‌های گوناگونی که انجام می‌دهند، مهارت‌های بی‌شماری کسب می‌کنند . بازی ،استعدادها ، توانایی‌ها و قابلیت‌های کودکان را پرورش می‌دهد و موجب تقویت ذهن ، جسم و روان آنان می‌شود . کودکان خردسال با استفاده از روش کوشش – خطا و تجربه‌ای که در حین بازی به دست می‌آورند ، سعی می‌کنند قوانین و پدیده‌های اطرافشان را بشناسند و روش‌های تسلط بر آن‌ها را بیازمایند

اين الاكلنگ با اسكلتی به شكل دایناسور و طراحی زيبا نشستن و تسلط كودك را برای گرفتن دستگيره ها امكان پذير ميكند.جنس اين الاكلنگ پلی اتيلنی است و براحتی قابل حمل در هر مكانی ميباشد.مناسب برای كودكان بالای 1سالفواید بازی

بازی یکی از عوامل موثر در رشد کودکان است . کودکان از طریق بازی‌های گوناگونی که انجام می‌دهند، مهارت‌های بی‌شماری کسب می‌کنند . بازی ،استعدادها ، توانایی‌ها و قابلیت‌های کودکان را پرورش می‌دهد و موجب تقویت ذهن ، جسم و روان آنان می‌شود . کودکان خردسال با استفاده از روش کوشش – خطا و تجربه‌ای که در حین بازی به دست می‌آورند ، سعی می‌کنند قوانین و پدیده‌های اطرافشان را بشناسند و روش‌های تسلط بر آن‌ها را بیازمایند . به طور کلی ، برای معرفی فواید بازی برای کودکان ، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد :

بازی ، موجب رشد و پیشرفت مهارت‌های گوناگون کودکان می‌شود . بازی ، فرصت‌های زیادی برای یادگیری کودکان فراهم می‌آورد . کودک از طریق بازی انرژی درونی خود را تخلیه می‌کند . بازی ، راهی برای غلبه بر احساسات و هیجانات شدید عاطفی است .  بازی ، موجب رشد سالم و سلامت روانی کودک می‌شود .  بازی ، امکانی برای کشف پدیده‌های ناشناخته توسط کودک را فراهم می‌آورد . کودک از طریق بازی بسیاری از مفاهیم گوناگون را می‌آموزد .  بازی ، موجب پرورش زبان و مهارت‌های کلامی کودکان می‌شود .  کودکان از طریق بازی با ارزش‌های اخلاقی آشنا می‌شوند .  کودکان نظم و قانون حاکم بر زندگی اجتماعی را از طریق بازی یاد می‌گیرند .  بازی روح سازگاری ، تفاهم و همدلی را در کودکان رشد و پرورش می‌دهد .  قابل استفاده در  مهد كودكها،مينی پاركها و منازل 

الاکلنگ تعادلی راکر دایناسور تعادلی راکر 3 تعادلی راکر نفره تعادلی راکر بسیار تعادلی راکر سبک تعادلی راکر و تعادلی راکر از تعادلی راکر جنس تعادلی راکر پلی تعادلی راکر اتیلن تعادلی راکر نشکن تعادلی راکر و تعادلی راکر بسیار تعادلی راکر مقاوم تعادلی راکر و تعادلی راکر به تعادلی راکر راحتی تعادلی راکر قابل تعادلی راکر حمل تعادلی راکر می تعادلی راکر باشد. الاکلنگ تعادلی دو نفره کودک مدل دایناسور بنفش اين الاكلنگ با اسكلتی به شكل دایناسور و طراحی زيبا نشستن و تسلط كودک را برای گرفتن دستگيره ها امكان پذير ميكند.جنس اين الاكلنگ پلی اتيلنی است و براحتی قابل حمل در هر مكانی ميباشد.
بازی یکی از عوامل موثر در رشد کودکان است . کودکان از طریق بازی‌های گوناگونی که انجام می‌دهند، مهارت‌های بی‌شماری کسب می‌کنند.

این الاکلنگ برای استفاده در فضاهای باز و بسته مانند مهدکودک،خانه بازی،منزل و… مناسب می باشد.


جنس:پلی اتیلن


گروه سنی:۱ تا ۳ سال


ابعاد:۶۵*۲۷*۴۶ سانتی متر


 

الاکلنگی ، تعادلی ، راکر ، تعادلی دایناسور ، تعادلی سه نفره ، الاکلنگی کودک ، تعادلی کودک ، شهربازی کودک ، تعادلی، الاکلنگی کودک،  الاکلنگی ، تعادلی ، راکر ، تعادلی دایناسور ، تعادلی سه نفره ، الاکلنگی کودک ، تعادلی کودک ، راکر کودک، راکر 


الاکلنگ تعادلی تمساح
نمایش سریع
سفارش (0)

الاکلنگ تعادلی تمساح

570,000تومان

الاکلنگ تعادلی تمساحالاکلنگ تمساح مهدکودک تجهیزات مهد و خانه بازی – این الاکلنگ مهدکودک از تجهیزات مناسب مهد و خانه بازی  با طرح تمساح و در رنگ بندی های مختلف ارایه می شود.ایمنی – به دلیل داشتن لبه های گرد ایمنی کافی را برای کودکان شما فراهم می کند.فنی – الاکلنگ دو نفره تمساح دو نفره بوده و دو کودک همزمان میتوتنند از آن استفاده کنند و مخص..

الاکلنگ تمساح
نمایش سریع
سفارش (0)

الاکلنگ تمساح

570,000تومان

الاکلنگ تمساح الاکلنگ دونفره تمساح   الاکلنگ تمساح با ابعاد بسیار مناسب با طول ۱۰۰ سانتی متر و عرض ۳۵ سانتی متر و ارتفاع تا نشیمن ۳۰ سانتی متر در ردیف ایده آل ترین ابعاد الاکلنگ قرار دارد این محصول با کارایی زیاد و ایجاد حس شادی و هیجان در کودک جز زیباترین و بهترین اسباب بازی ها قرار دارد از خصوصیات و ویژگی ممتاز این اسباب ب..

الاکلنگ جوجه دونفره
نمایش سریع
سفارش (0)

الاکلنگ جوجه دونفره

740,000تومان

الاکلنگ جوجه دونفره تعادلی جوجه دونفره الاکلنگ دو نفره جوجه در ابعاد ۲۵*۵۰*۱۰۲ سانتی متر و از جنس پلی اتیلن می باشد کودکان ۱ تا ۶ سال می توانند از این الاکلنگ جوجه استفاده کنند این محصول میتواند تا وزن ۲۵ کیلوگرم را برای هر نفر تحمل کند از ویژگی های این محصول میتوان به تکه تکه نبودن قطعات آن اشاره نمود این کالا دارای رنگ بندی شادی..

الاکلنگ خرچنگ
نمایش سریع
سفارش (0)

الاکلنگ خرچنگ

682,000تومان

الاکلنگ خرچنگالاکلنگ خرچنگ کودک مهدکودکاین الاکلنگ اسکلتی شبیه به خرچنگ دارد و در قسمت بدنه آن جایی برای قرهر گرفتن پای کودک طراحی شده است . جنس این الاکلنگ پلی اتیلنی است و در 6 رنگ سبز , آبی , صورتی , زرد , قرمز , نارنجی موجود می باشد. گروه سنی 2 تا 5 سال می توانند از این وسیله استفاده کنند. قابل استفاده برای مهد کودک ها , خانه های اسباب بازی , پ..

الاکلنگ خرچنگ دو نفره
نمایش سریع
سفارش (0)

الاکلنگ خرچنگ دو نفره

682,000تومان

الاکلنگ خرچنگ دو نفرهخرید الاکلنگ خرچنگ دو نفره آنلاین الاکلنگ خرچنگ یکی از وسایل بازی پر فروش و در عین حال جذاب و محبوب در بین بچه ها، در خانه بازی و مهدکودک باشد. الاکلنگ خرچنگ پلاستیکی ، به علت محکم و ایمن بودن، حجم کم و سبکی،  به راحتی می تواند به منظور بازی و تفریح کودکان در خانه کودک و مهد و مینی پارک مورد استفاده قرار گیرد. ش..

الاکلنگ ماهی تعادلی بدون سقف
نمایش سریع
سفارش (0)

الاکلنگ ماهی تعادلی بدون سقف

489,000تومان

الاکلنگ ماهی تعادلی بدون سقفخرید الاکلنگ ماهی تعادلی بدون سقف آنلاین الاکلنگ ماهی تعادلی بدون سقف یکی از پرطرفدارترین و پر فروش ترین الاکلنگ های ایرانی است که برای استفاده در منزل، مهد کودک، خانه بازی و مینی پارک مناسب است این الاکلنگ ماهی تعادلی بدون سقف شیب ملایمی دارد که باعث می شود کودک به نرمی و راحتی به جلو و عقب حرکت کند و جای پا و..

الاکلنگ میز شو خرچنگی
نمایش سریع
سفارش (2)

الاکلنگ میز شو خرچنگی

2,300,000تومان

الاکلنگ میز شو خرچنگی الاکلنگ دوکاره میزشو       میز پیک نیک و الاکلنگ دو کاره خرچنگ در واقع هم به صورت این الاکلنگ و راکر ۴ نفره و هم به صورت میز و نیمکت قابل استفاده است. زمانی که از آن به صورت الاکلنگ استفاده می کنید برای ایمی بیشتر برای بخش صندلی ها یک پشتی نیز در نظر گرفته شده است و با توجه به حالت منحنی پ..

الاکلنگ نهنگ تعادلی
نمایش سریع
سفارش (2)

الاکلنگ نهنگ تعادلی

1,100,000تومان

الاکلنگ نهنگدسته: الاکلنگ مهد کودک برچسب: الاکلنگ چیست, تجهیزات مهد کودک دست دوم, خرید الاکلنگ ماهی, قیمت الاکلنگ خرچنگ, قیمت الاکلنگ فلزی, قیمت وسایل شهربازیالاکلنگ نهنگ قابل استفاده در منزل،خانه بازی،مهدکودک و… . قابل مهد کودک ها و خانه های بازی کودکان . مناسب تمام سنین ، کودکان و نو جوانان . ارسال فوری به تمام نقاط کشور .ویژگی های الاکلنگ نهنگ:ا..

الاکلنگ کودک دو نفره جوجه خروس
نمایش سریع
سفارش (0)

الاکلنگ کودک دو نفره جوجه خروس

740,000تومان

الاکلنگ کودک دو نفره مدل جوجه خروس  الاکلنگ خروس الاکلنگ دو نفره خروس الاکلنگ جوجه الاکلنگ خروس قررمزالاکلنگ خروس زردالاکلنگ جوجهخانه > محصولات پلی اتیلن > الاکلنگ کودک > الاکلنگ جوجه دسته: الاکلنگ کودکبرچسب: الاکلنگ جوجهالاکلنگ کودک دو نفره مدل جوجه یک اسباب‌بازی جذاب برای کودکان شماست، مخصوصاً اگر دو قلو هستند.الاکلنگ کودک..

الاکلنگی تعادلی دایناسور
نمایش سریع
سفارش (2)

الاکلنگی تعادلی دایناسور

570,000تومان

الاکلنگ دایناسورمحصولات پلی اتیلن > الاکلنگ کودک > الاکلنگ دایناسور الاکلنگ کودک, الاکلنگ و تعادلی پلی اتیلنی الاکلنگ ماهی تعادلی ماهی سقفداربرچسب: الاکلنگ دایناسورالاکلنگ دایناسور جز محصولات پر طرفدار و زیبا می باشدبا تحمل وزن تا ۲۵ کیلوگرم می باشداز ویژگی این محصول سبک بودن و راحتی درانتقال می باشدالاکلنگ دایناسور در رنگ های شاد و چشمگ..

الاکلنگی ماهی  بی سقف
نمایش سریع
سفارش (1)

الاکلنگی ماهی بی سقف

480,000تومان

الاکلنگی ماهی بی سقف الاکلنگی، تعادلی، راکر ،تعادلی ماهی این الاكلنگ با اسكلتی به شكل ماهی راحی زیبا نشستن و تسلط كودك را برای گرفتن دستگیره‌ها امكان پذیر میكند.جنس این الاكلنگ پلی اتیلنی است و براحتی قابل حمل در هر مكانی میباشد.خرید الاکلنگ کودک, خرید الاکلنگ ماهی, قیمت اسب الاکلنگی, قیمت الاکلنگ خرچنگ, قیمت وسایل بازی کودکان, قیمت وسایل..

الاکلنگی ماهی سقفدار
نمایش سریع
سفارش (1)

الاکلنگی ماهی سقفدار

560,000تومان

الاکلنگی ماهی سقفدار الاکلنگی، تعادلی، راکر ،تعادلی ماهی این الاكلنگ با اسكلتی به شكل ماهی راحی زیبا نشستن و تسلط كودك را برای گرفتن دستگیره‌ها امكان پذیر میكند.جنس این الاكلنگ پلی اتیلنی است و براحتی قابل حمل در هر مكانی میباشد.خرید الاکلنگ کودک, خرید الاکلنگ ماهی, قیمت اسب الاکلنگی, قیمت الاکلنگ خرچنگ, قیمت وسایل بازی کودکان, قیمت ..

بازی تعادلی دو ایر نردبانی
نمایش سریع
سفارش (0)

بازی تعادلی دو ایر نردبانی

6,000,000تومان

بازی تعادلی دو ایر نردبانی بازی تعادلی دو ایر نردبانی وارداتی                                                &n..

راکر کودک شون کیدز مدل Horse
نمایش سریع
سفارش (2)

راکر کودک شون کیدز مدل Horse

440,000تومان

راکر کودک شون کیدز مدل Horse محصولات پلی اتیلن > الاکلنگ و تعادلی پلی اتیلنی >راکر کودک شون کیدز مدل Horse دسته: الاکلنگ و تعادلی پلی اتیلنی, تعادلی کودکبرچسب: راکر کودک شون کیدز مدل Horseزرافه تعادلی تکه ایاین محصول همانطور که از نامش پیداست جز وسایل تعادلی بوده و در ردیف زیباترین تعادلی ها قرار دارداختلاف این محصول با سایر وس..

زرافه تعادلی تکه ای
نمایش سریع
سفارش (1)

زرافه تعادلی تکه ای

499,000تومان

زرافه تعادلی تکه ای محصولات پلی اتیلن > الاکلنگ و تعادلی پلی اتیلنی > زرافه تعادلی تکه ای دسته: الاکلنگ و تعادلی پلی اتیلنی, تعادلی کودکبرچسب: زرافه تعادلی تکه ایزرافه تعادلی تکه ایاین محصول همانطور که از نامش پیداست جز وسایل تعادلی بوده و در ردیف زیباترین تعادلی ها قرار دارداختلاف این محصول با سایر وسایل تعادلی حالت تکه ای بودن آن ..

زرافه تعادلی دو تیکه
نمایش سریع
سفارش (2)

زرافه تعادلی دو تیکه

580,000تومان

زرافه تعادلی دو تیکه تعادلی زرافه دوتیکه                                                   &..

فیل تعادلی چند تکه
نمایش سریع
سفارش (0)

فیل تعادلی چند تکه

233,000تومان

فیل تعادلی چند تکهدسته: تجهیزات خانه بازی و محصولات مهدکودک, گهواره ای, وسایل بازی پلاستیکیکودکان عاشق لمس حیوانات و اسباب بازی هایی هستند که ظاهری شبیه به حیوانات دارند. از همین رو ما در شرکت بازی سازان دسته ای از محصولات گهواره ای را با ظاهر جذابی از حیوات طراحی و عرضه می کند. این محصولات که از جنس پلی اتیلن هستند، حدودا برای رده سنی دو تا شش سال..

فیل تعادلی چند تیکه
نمایش سریع
سفارش (1)

فیل تعادلی چند تیکه

0تومان

فیل تعادلی چند تیکه الاکلنگ فیل چند تیکه  برای کودکان تا ۶ سالگی در نظر گرفته شده است. این راکر از پلی‌اتیلن و با طراحی گوشه‌های گرد ساخته شده که این گوشه‌ها آسیبی به کودک نمی‌رساند. ساحل کیدز راکر را برای کودکان دختر و پسر به طول ۷۵ سانتی‌متر عرضه کرده که ظرفیت وزنی معادل ۵۰ کیلوگرم دارد. راکر که به‌عنوان صندلی الاکلنگی هم شناخته می‌شو..

ماهی تعادلی سقف دار
نمایش سریع
سفارش (2)

ماهی تعادلی سقف دار

587,000تومان

ماهی تعادلی سقف دار  خرید ماهی تعادلی سقف دار آنلاین ماهی تعادلی سقف دار مخصوص مهدکودک خانه بازی             ماهی تعادلی سقف دار یکی از پرطرفدارترین و پر فروش ترین الاکلنگ های ایرانی است که برای استفاده در منزل، مهد کودک، خانه بازی و مینی پارک مناسب است ماهی تعادلی سقف دار یک محصول ش..

نمایش 1 تا 19 از 19 (1 صفحه)