استخر توپ بادی

استخر توپ بادی

استخر توپ بادی 


این شرکت افتخار دارد به عنوان بزرگترین و معتبرترین وارد کننده و سازنده سازه های بادی در ایران نسبت به ارایه انواع مختلف سازه های بادی از قبیل قلعه بادی ( سرسره بادی ) - استخر توپ - استخر آب - توپ جادو - ترامپولین - جامپینگ و سازه های تبلیغاتی در طرحها و سایزهای مختلف با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت و نیز تجهیز مهدکودکها با وسایل مدرن و روز دنیا متناسب با ذایقه ایرانی اقدام نماید. سایر خدمات این شرکت عبارت است از: - واردات و ارایه انواع دستگاههای شهربازی سالنی از قبیل گیم نت ها – انواع تکاندهنده – سازه های بادی – توپهای جادویی – استخر آب بادی در سایز های مختلف – ماشین برقی و ...

تولید و ساخت جدیدترین سازه های بادی روز دنیا . همراه با پروانه استاندارد ملی و دفترچه محاسباتی و ثبت محصولات در سامانه استاندارد. تولید کلیه لوازم بادی شهر بازی ها و وسایل بادی ورزشی شامل .انواع تشکهای ورزشی وترامپلین های فنری و قلعه های بادی وسازهای ترکیبی بادی شهرکهای بادی. و انواع سوله های بادی بزرگ برای نمایشگاها و و انواع سرسره های بادی در دها طرح به اندازه های مختلف با 2 سال گارانتی و خدمات پس از فروش و جنس کره ای و بلژیکی و آلمانی ونخ ترک در هر طرح و اندازه با کمترین قیمت و شرایت ویژه فروش و ساخت و تحویل سفارشات در کمترین زمان ممکن . این شرکت با گارانتی 2 ساله مخصولات تولیدی خود و تولید مخصولات با کیفیت و خدمات پس از فروش که شامل تعمیر و تعویض محصولات در صورت وجود نقص فنی توانسته رضایت مشتریان خود همواره دارا بوده و توانسته با تلفیق و ترکیب اشکال و اجسام محیط پیرامون با دانش و طراحی مبتکرانه نصبت به تولید تمامی طرحهای ذهنی و سازگار با روحیه کودکان حتی طهرهای پیشنهادی شما را عملی کرده و در کمترین زمان ممکن تحویل خریداران دهد. 

این شرکت تمامی محصولات خود را همراه باپمپ هوای مناسب با جنس درجه یک همراه با سایز دستگاه به خریدار تحویل میدهد.


- ساخت و فروش انواع دستگاههای سنگین شهربازی از قبیل کشتی صبا – چرخ و فلک – تاب زنجیری – سفینه و ...

- طراحی ؛ اجرا و راه اندازی مجموعه های تفریحی و شهربازی

- ارایه طرح توجیهی شهربازیاستخر توپ بادی
نمایش سریع
سفارش (0)

استخر توپ بادی

4,300,000تومان

استخر توپ بادی این شرکت افتخار دارد به عنوان بزرگترین و معتبرترین وارد کننده و سازنده سازه های بادی در ایران نسبت به ارایه انواع مختلف سازه های بادی از قبیل قلعه بادی ( سرسره بادی ) - استخر توپ - استخر آب - توپ جادو - ترامپولین - جامپینگ و سازه های تبلیغاتی در طرحها و سایزهای مختلف با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت و نیز تجهیز مهدکودکها با وسا..

استخر توپ شادی با گیره
نمایش سریع
سفارش (0)

استخر توپ شادی با گیره

870,000تومان

استخر توپ شادی با گیره استخر توپ استخر توپ کودک شادی (6 ضلعی ) پلی اتیلنی و پلاستیکی در 6رنگ متفاوت بسته به نظر مشتری تولید می‌شود. شما با اتصال 6ضلع این استخر توپ کودکان به هم، یک فضای 1.5متری خواهید داشت . این استخر توپ کودک قابل استفاده به عنوان پارک حفاظ برای کودکان زیر 2 سال نیز می‌باشد. ارتفاع هر ضلع استخر توپ شادی (6 ضلعی ) پلی اتیل..

استخر توپ پرتابل
نمایش سریع
سفارش (0)

استخر توپ پرتابل

1,875,000تومان

استخر توپ پرتابلخرید استخر توپ پرتابل آنلاین استخر توپ پرتابل برای توپ بازی بچه ها در مهدکودک و پیش دبستانی در محیطی ایمن استخر توپ پرتابل  استخری است با دیواره های محاظ و براحتی قابل جابجایی است. استخر توپ پرتابل تعداد دیواره ها به انتخاب مشتری است.کودک در حین بازی درون این استخر از امنیت کامل برخوردار است استخر توپ پرتابل دارای ..

توپ استخر 100 عددی
نمایش سریع
سفارش (0)

توپ استخر 100 عددی

69,000تومان

توپ استخرتوپ استخر با رنگ خوراکیبرای پُر کردن استخر بادی و تبدیل آن به استخر توپ میتوان از توپ های استخر که کیفیت ساخت بالایی داشته، نرم و منعطف  می باشند استفاده نمود، توپ های استخر در چند رنگ شاد و زیبا تولید شده که توپ های استخر بدون ایجاد خطر برای کودکان آن ها را ساعت ها سرگرم میکند، توپ های استخر میتوان برای پر کردن انواع قلعه بادی، جامپی..

لت استخر توپ دوتیکه
نمایش سریع
سفارش (0)

لت استخر توپ دوتیکه

235,000تومان

لت استخر توپ دوتیکه لت استخر توپ تاشو                                                   استخر توب به عنوان یکی از..

لت پرتابل 1*1
نمایش سریع
سفارش (0)

لت پرتابل 1*1

322,000تومان

لت پرتابل 1*1خرید لت پرتابل 1*1 آنلاین لت استخر توپ اولین استخر توپ مقاوم و بهداشتی در ایران می باشد که به علت پرتابل بودن به راحتی  تمیز می‌شود و برای اضافه کردن ابعاد استخر توپ توری مناسب است. دیواره‌های این نوع لت استخر توپ با بست‌های کمربندی به یکدیگر متصل می‌شود. لت استخر توپ بزرگ و کوچک  یک محصول قابل حمل است و شما می توان..

لت پرتابل 1*2
نمایش سریع
سفارش (0)

لت پرتابل 1*2

645,000تومان

لت پرتابل 1*2خرید لت پرتابل 1*2 آنلاین لت استخر توپ  بچه‌ها داخل استخر توپ توری با امنیت خاطر و بدون دغدغه و نگرانی آسیب و صدمه دیدن، به بازی و تفریح مورد علاقه خود می‌پردازند. دور لت استخر توپ  با فوم پوشانده شده و ضربه‌گیر است و احتمال آسیب رسیدن به کودکان در حد صفر درصد است. لت استخر توپ به خاطر توری‌بودن دیواره‌ها براحتی می‌توا..

نیم لت پرتابل 1*/5
نمایش سریع
سفارش (0)

نیم لت پرتابل 1*/5

262,000تومان

نیم لت پرتابل 1*/5خرید نیم لت پرتابل 1*/5 آنلاینلت استخر توپ یک محصول قابل حمل است و شما می توانید آن را در هر نقطه که می خواهید نصب کنید لت استخر توپ  به راحتی لت ها را از هم باز و بسته کنید. سایز لت استخر توپ با توجه به فضایی که مشتری به این کار اختصاص داده، متغییر است. به عنوان مثال می تواند شش ضلعی، هشت ضلعی، ده ضلعی، دوازده ضلعی و… باش..

نمایش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)