توپ کوچک پلاستیکی

توپ کوچک پلاستیکی

 توپ کوچک استخری

فروش عمده توپ پلاستیکی

فروش استثنایی توپ استخر توپ و وسایل مهد کودک سایز 6.5 7.5 9 
حداقل فروش 1000 عدد 
ارسال به سراسر ایران 
توپ کوچک استخر توپ 

09033025779 
02122068155 
توپ استخر توپ مناسب وسایل مهد کودک اتاق کودک و تشک بادی استخر 
شرکت طراحی مهندسی تولیدی پیچک پویان سازهفروش انواع توپ استخری درجه یک 

در سه سایز 6 و 7 و 9 

با قیمت تجاری و همکاری 

ارسال به سراسر کشور
توپ کوچک استخر توپ تولید و فروش توپ پلاستیکی، استخری و قلک
مواد درجه یک پتروشیمی 
توپ کوچک استخر توپ ، فروش عمده توپ پلاستیکی، قلعه بادی، جامپینگ بادی، استخر بادی، وان بادی و بازی، توپ پلاستیکی کوچک، استخر توپ

استخر توپ شادی با گیره
نمایش سریع
سفارش (0)

استخر توپ شادی با گیره

870,000تومان

استخر توپ شادی با گیره استخر توپ استخر توپ کودک شادی (6 ضلعی ) پلی اتیلنی و پلاستیکی در 6رنگ متفاوت بسته به نظر مشتری تولید می‌شود. شما با اتصال 6ضلع این استخر توپ کودکان به هم، یک فضای 1.5متری خواهید داشت . این استخر توپ کودک قابل استفاده به عنوان پارک حفاظ برای کودکان زیر 2 سال نیز می‌باشد. ارتفاع هر ضلع استخر توپ شادی (6 ضلعی ) پلی اتیل..

استخر توپ پرتابل
نمایش سریع
سفارش (0)

استخر توپ پرتابل

1,875,000تومان

استخر توپ پرتابلخرید استخر توپ پرتابل آنلاین استخر توپ پرتابل برای توپ بازی بچه ها در مهدکودک و پیش دبستانی در محیطی ایمن استخر توپ پرتابل  استخری است با دیواره های محاظ و براحتی قابل جابجایی است. استخر توپ پرتابل تعداد دیواره ها به انتخاب مشتری است.کودک در حین بازی درون این استخر از امنیت کامل برخوردار است استخر توپ پرتابل دارای ..

استخرتوپ شش ضلعی
نمایش سریع
سفارش (0)

استخرتوپ شش ضلعی

590,000تومان

 استخرتوپ استخر توپ استخر توپی استخرتوپ شش ضلعیمحصول اولین استخر توپ مقاوم و بهداشتی در ایران می باشد که به علت پرتابل بودن به راحتی نظافت می شود. فریم فلزی این محصول که ترکیبی از چندین لایه ابر و فوم است با روکش چرمی مقاوم از آن وسیله ای ایمن ساخته است. به این استخر به راحتی می توان سایر تجهیزات بازی مانند سرسره موز را متصل کرد و از آن یک مجم..

توپ استخر 100 عددی
نمایش سریع
سفارش (0)

توپ استخر 100 عددی

69,000تومان

توپ استخرتوپ استخر با رنگ خوراکیبرای پُر کردن استخر بادی و تبدیل آن به استخر توپ میتوان از توپ های استخر که کیفیت ساخت بالایی داشته، نرم و منعطف  می باشند استفاده نمود، توپ های استخر در چند رنگ شاد و زیبا تولید شده که توپ های استخر بدون ایجاد خطر برای کودکان آن ها را ساعت ها سرگرم میکند، توپ های استخر میتوان برای پر کردن انواع قلعه بادی، جامپی..

لت استخر توپ دوتیکه
نمایش سریع
سفارش (0)

لت استخر توپ دوتیکه

235,000تومان

لت استخر توپ دوتیکه لت استخر توپ تاشو                                                   استخر توب به عنوان یکی از..

لت پرتابل 1*1
نمایش سریع
سفارش (0)

لت پرتابل 1*1

322,000تومان

لت پرتابل 1*1خرید لت پرتابل 1*1 آنلاین لت استخر توپ اولین استخر توپ مقاوم و بهداشتی در ایران می باشد که به علت پرتابل بودن به راحتی  تمیز می‌شود و برای اضافه کردن ابعاد استخر توپ توری مناسب است. دیواره‌های این نوع لت استخر توپ با بست‌های کمربندی به یکدیگر متصل می‌شود. لت استخر توپ بزرگ و کوچک  یک محصول قابل حمل است و شما می توان..

لت پرتابل 1*2
نمایش سریع
سفارش (0)

لت پرتابل 1*2

645,000تومان

لت پرتابل 1*2خرید لت پرتابل 1*2 آنلاین لت استخر توپ  بچه‌ها داخل استخر توپ توری با امنیت خاطر و بدون دغدغه و نگرانی آسیب و صدمه دیدن، به بازی و تفریح مورد علاقه خود می‌پردازند. دور لت استخر توپ  با فوم پوشانده شده و ضربه‌گیر است و احتمال آسیب رسیدن به کودکان در حد صفر درصد است. لت استخر توپ به خاطر توری‌بودن دیواره‌ها براحتی می‌توا..

نیم لت پرتابل 1*/5
نمایش سریع
سفارش (0)

نیم لت پرتابل 1*/5

262,000تومان

نیم لت پرتابل 1*/5خرید نیم لت پرتابل 1*/5 آنلاینلت استخر توپ یک محصول قابل حمل است و شما می توانید آن را در هر نقطه که می خواهید نصب کنید لت استخر توپ  به راحتی لت ها را از هم باز و بسته کنید. سایز لت استخر توپ با توجه به فضایی که مشتری به این کار اختصاص داده، متغییر است. به عنوان مثال می تواند شش ضلعی، هشت ضلعی، ده ضلعی، دوازده ضلعی و… باش..

نمایش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)