Notice: fwrite(): write of 576 bytes failed with errno=122 Disk quota exceeded in /home1/sharift1/public_html/iepm.ir/system/library/cache/file.php on line 53Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home1/sharift1/public_html/iepm.ir/system/framework.php:42) in /home1/sharift1/public_html/iepm.ir/catalog/controller/startup/startup.php on line 99Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /home1/sharift1/public_html/iepm.ir/system/library/cache/file.php on line 32Notice: fwrite(): write of 414 bytes failed with errno=122 Disk quota exceeded in /home1/sharift1/public_html/iepm.ir/system/library/cache/file.php on line 53Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home1/sharift1/public_html/iepm.ir/system/framework.php:42) in /home1/sharift1/public_html/iepm.ir/catalog/controller/startup/startup.php on line 157 فروش فوتبال دستی،تولیدی فوتبال دستی،فوتبال دستی کوچک،فوتبال دستی بزرگ

فوتبالدستی

فوتبالدستی

فوتبالدستی


میز فوتبال دستی سبک بونزینی

فوتبال دستی یکی از ورزش‌ها و بازی‌های روی میز است.


فوتبال دستی را ورزشی تعریف کرده‌اند که معمولاً بین ۲ یا ۴ نفر روی یک میز مخصوص با آدمک‌هایی که به میله‌هایی وصل شدند انجام می‌شود. ابعاد میز بازی معمولاً ۱۲۰×۷۰ سانتیمتر و ارتفاع میز از سطح زمین ۹۰ سانتیمتر است. عرض دروازه ۱۹ تا ۲۱ سانتیمتر و ارتفاع آن ۶٫۵ تا ۸ سانتیمتر می‌باشد. سطح میز باید صاف و هموار و کاملاً مسطح باشد تا توپ به راحتی روی آن حرکت کند. میز معمولاً از جنس چوب و میله‌های آن از فلز مقاوم و آدمک‌های آن از جنس پلاستیک فشرده است. هر میز ۸ ردیف میله دارد و هر ورزشکار ۴ میله. برای انجام بازی از دو نوع توپ استفاده می‌شود. اندازهٔ توپ این بازی کمی‌ کوچکتر از اندازهٔ توپ پینگ پنگ است و جنس آن پلاستیک فشرده است که حالت ارتجاعی ندارد.

الف) توپ کند یا تنبل

ب) توپ سرعتی یا شتابدار

این بازی را می‌توان در فضای باز و در سالن‌های سرپوشیده و حتی در خانه انجام داد. تعداد نفرات این بازی به صورت انفرادی و تیمی برگزار می‌شود. تعداد نفرات هر تیم ۲ نفر که یک تا ۴ نفر هم می‌توانند ذخیره باشند.


زمان بازی در مسابقات تیمی‌ و انفرادی، ورزشکاران در ۵ زمان ۱۵ دقیقه‌ای با هم رقابت می‌کنند. زمان استراحت بین هر نیمه ۵ دقیقه است. در هر تایم ورزشکاران می‌توانند ۲ استراحت ۳۰ ثانیه‌ای داشته باشند، استراحت فقط زمانی که توپ دست ورزشکار است می‌تواند مورد استفاده قرار بگیرد.


تیم یا ورزشکاری که ۳ بازی از ۵ بازی را ببرد، برنده محسوب می‌شود.


خطاها

چرخاندن میله‌بیشتر از ۳۶۰ درجه و نگهداری بیش از حد توپ خطا محسوب می‌شود. تکان دادن میز یا هر نوع حرکتی غیر از بازی با میله‌ها حتی صحبت کردن خطا محسوب می‌شود. برداشتن هر دو دست از روی میله‌ها و ترک کردن میز بدون اخذ وقت استراحت نیز خطا محسوب می‌شود. ضربه زدن به میز با میله یا به اصطلاح تقه زدن نیز خطاست. تعویض مدام دستها بر روی میله‌هایی که توپ در زیر آدمکهای آن وجود ندارد نیز عاملی گیج‌کننده برای حریف محسوب شده و خطاست. اصولاً هر نوع حرکتی که موجب گیج شدن حریف شود خطا محسوب میگردد. صحبت کردن نیز خطاست. شروع بازی بدون گفتن کلمه حاضر و بدون شنیدن پاسخ نیز خطاست (البته طرف مقابل 3 ثانیه فرصت پاسخ دارد) اما اگر شروع‌کننده پاسخ را نشنود و بازی شروع شود، به شروع‌کننده نیز تذکر داده می‌شود. استفاده از تایم اوت بیش از حد معمول نیز خطا و موجب از دست دادن بازی یا محرومیت در بازی‌ها می‌شود.

یکی از فرمول های فوتبال دستی این است که باید به درستی توپ خود را پین کنید. بدین معنی که کنترل توپ را با برنامه ریزی حرکت بعدی خود انجام دهید. هرچه توپ به آدمک شما نزدیکتر است زاویه کمتری به آن بدهید. سپس توپ را گرفته و در زیر پای بازیکن خود به دام بیندازید. بسته به اینکه توپ از کجا بدست آمده پین جلویی و پین پشتی داریم. در ادامه این آموزش فوتبال دستی خواهید دید که از یک موقعیت خوب پین برای پاس کاری و یا ضربه دروازه می توان استفاده کرد.


آموزش چیدمان فوتبال دستی
مراقب آدمک های حریف باشید. هنگام تلاش برای جابه جایی توپ بین بازیکنان حریف یک جایگاه مربعی را برای آدمک های خود متمرکز کنید تا هر پاس یا شلیک حریف را مهار نمایید. پیدا کردن شکاف های مختصر شکل گرفته بین بازیکنان مقابل در بدست آوردن توپ و شلیک به سمت دروازه به شما کمک شایانی می کند.
توضیح: در حال حاضر مسابقات با 6 نوع میز انجام می‌شود که تفاوت خیلی زیادی باهم ندارند. اختلافایی هم که در قوانین هست باید قبل از شروع مسابقات به شرکت‌کننده‌ها گفته شود.
اسامی‌ میزها
تورنادو
بنزینی
روبرتو اسپورت
تکبال
گارلاندو
آموزش فوتبال دستی حرفه ای
برای ارائه یک بازی خوب و حرفه ای در هر رشته ورزشی آگاهی به تکنیک ها و فنون اصلی آن به شما کمک خواهد کرد. فوتبال دستی در عین اینکه می تواند یک بازی مفرح و هیجان انگیز باشد با آموزش فوتبال دستی و رعایت نکات صحیح بازی در سطح حرفه ای، کیفیت بازی بالا رفته و میزان آدرنالین را در بدن افزایش می دهد. چرا که فوتبال دستی یک بازی بسیار پرتحرک و اکتیو و پرهیجان می باشد. در این مقاله بعضی از نکات مهم و تکنیک های فوتبال دستی موثر و روش های گل زدن در فوتبال دستی را برای اطلاع بازیکنان ارائه می دهیم. ولی توجه داشته باشید که تا بازی از مرحله تمرین و ممارست به مرحله عمل و رقابت نرسد و آن را به صورت حرفه ای تجربه نکنید به طور کامل بر آن مسلط نخواهید شد.
فرمول های فوتبال دستی
آموزش فرمول های فوتبال دستی
آشنایی با تکنیک های بازی فوتبال دستی و شناخت بهتر فرمول هایی جهت ارائه بازی بهتر با تمرینات مداوم تجربیات خوبی را برای شما به ارمغان خواهد آورد. دقت و توجه به بعضی از نکات ذکر شده در آموزش فوتبال دستی، جزء اولین موارد قابل اجرا در شروع یک بازی خوب می باشد.
دسته های فوتبالدستی را آرام تر در دست بگیرید. بسیاری از بازیکنان تمایل دارند خیلی محکم دسته ها را در دست نگه داشته و حرکت دهند که این افزایش فشار فقط تمرکز دید شما را کاهش می دهد و عملا در کیفیت بازی موثر نخواهد بود. بین دسته میله فوتبال دستی و دست شما فضای خیلی کمی باید وجود داشته باشد که این حفظ فاصله در حین بازی سرعت مچ دست را افزایش داده و مانورهای شما را بیشتر می کند.
آموزش ضربات فوتبال دستی
بهتر است هنگامی که مقابل میز فوتبالدستی قرار می گیرید کمی پاهای خود را با فاصله بگذارید و آنها را جفت نکنید، زیرا بازوها آزادانه تر حرکت خواهند کرد. زاویه ۴۵ درجه و دورتر نسبت به میز با پاهایی کمی باز از هم بهترین حالت ایستادن در رقابت فوتبال دستی می باشد.


میله سه نفره شما بهترین کنترل کننده بازی شما خواهد بود پس بهتر است در مراحل فراگیری و آموزش فوتبال دستی آدمک های آن در حالت راست و مستقیم نباشند و همیشه آنها را در حالت زاویه دار نگه دارید. در این صورت تملک و کنترل توپ و ارزیابی حرکت بعدی برای خودتان آسانتر خواهد بود.
آموزش حرکات فوتبال دستی
گذرگاه دیواری را امتحان کنید. یکی از آسان ترین و موثرترین تکنیک های فوتبال دستی ارسال توپ به جلو و رسیدن به هدف استفاده از دیواره فوتبالدستی است. با کمک گرفتن از پاس کاری با دیواره میز فوتبال دستی مسیر پاس توپ خود را عوض کنید. مهارت انتقال توپ با عبور از دیواره در روند یک بازی موثر و باکیفیت به شما کمک می کند.
در یک ضربه سریع و موثر استاد شوید. بازیکنان حرفه ای برای شلیک به سمت هدف تکنیک های مختلف و زیادی را به کار می گیرند. سعی کنید یک روش موثر شات را یاد بگیرید و با پیدا کردن یک راه باز به سمت هدف عکس العمل بسیار سریع و دقیق داشته باشید. تنظیم کردن برای یک شوت ویژه، سرعت بازی را کاهش داده و شانس به ثمر رساندن گل را برای شما کم می کند.

فوتبال دستی تاشو المپیک مدل Lame Glass S12
نمایش سریع
سفارش (0)

فوتبال دستی تاشو المپیک مدل Lame Glass S12

4,200,000تومان

فوتبال دستی تاشو المپیک مدل Lame Glass S12فوتبال دستی تاشو المپیک مدل Lame Glass S12 پیچک پویان سازهشما می‌توانید سال‌ها به بازی فوتبال دستی ادامه دهید و سرگرم شوید.انواع میزهای فوتبال دستیفوتبال میزی، فوزبال (در زبان آلمانی) و گاهی اوقات تیش فوزبال، کیکر، سوکر، بیلیاردینو یا همانطور که در محافل انگلیس بیشتر شناخته شده است، "Footie Table" یک ب..

فوتبال دستی تاشو المپیک مدل S12
نمایش سریع
سفارش (1)

فوتبال دستی تاشو المپیک مدل S12

5,500,000تومان

فوتبال دستی تاشو المپیک مدل S12 فوتبال دستی تاشو المپیک مدل S12 پیچک پویان سازهشما می‌توانید سال‌ها به بازی فوتبال دستی ادامه دهید و سرگرم شوید.هدف بازی فوتبال دستی گرفتن امتیاز از حریف است. شما حمله می‌کنید و با وارد کردن توپ در دروازه حریف امتیاز می‌گیرید و همینطور دفاع می‌کنید تا از امتیاز گرفتن حریف جلوگیری کنید.در یک بازی معمولی ۵ امتیاز ..

فوتبال دستی مدل S5
نمایش سریع
سفارش (0)

فوتبال دستی مدل S5

2,900,000تومان

فوتبال دستی مدل S5برند  المپیگ دسته‌بندی : فوتبال دستیمشخصات فنیمشخصاتابعاد130x73x90 سانتی‌متروزن40 کیلوگرمپایهداردمناسب برایفضای داخلیابعاد زمین بازی130*70 سانتی‌مترجنس زمین بازیMDFجنس چارچوبMDFجنس پایهآهنقابلیت تنظیم ارتفاعداردتعداد میله8 عددطول میله97 سانتی‌مترجنس میلهفولادضربه گیر میلهنوع ضربه گیرفنرجنس آدمک هاپلاستیک سختابعاد هر آدمک11.2*..

نمایش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)