Notice: fwrite(): write of 576 bytes failed with errno=122 Disk quota exceeded in /home1/sharift1/public_html/iepm.ir/system/library/cache/file.php on line 53Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home1/sharift1/public_html/iepm.ir/system/framework.php:42) in /home1/sharift1/public_html/iepm.ir/catalog/controller/startup/startup.php on line 99Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /home1/sharift1/public_html/iepm.ir/system/library/cache/file.php on line 32Notice: fwrite(): write of 414 bytes failed with errno=122 Disk quota exceeded in /home1/sharift1/public_html/iepm.ir/system/library/cache/file.php on line 53Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home1/sharift1/public_html/iepm.ir/system/framework.php:42) in /home1/sharift1/public_html/iepm.ir/catalog/controller/startup/startup.php on line 157 تاب اسباب بازی کودکان, تاب کودک پایه دار, تاب و سرسره پلاستیکی, دیزاین مهد کودک, عکس تاب گردون, قیمت وسایل بازی مهد کودک

تاب کودک

تاب کودک

تاب کودک


تاب کودک دونفره ، تاب زرافه تاب اسباب بازی کودکان, تاب کودک پایه دار, تاب و سرسره پلاستیکی, دیزاین مهد کودک, عکس تاب گردون, قیمت وسایل بازی مهد کودک

تاب سواری از لذت بخش ترین بازی های دوران کودکی ست که حتی وقتی بزرگ می شویم گاهی دلمان برای تاب خوردن و خوردن باد توی صورتمان تنگ می شود. حتما به یاد دارید که در روز های تعطیل پدران ما از درخت های بزرگ بالا می رفتند تا تاب های دست ساز را به آن ها وصل کنند تا مارا ساعتی سرگرم کنند. همچنین تاب های پارکی فلزی که در گرمای تابستان باعث می شد تا گرمی هوا را فراموش کنیم و با آن ها بازی کنیم.تاب و سرسره 

تاب تک نفره پلی اتیلنی مدل سنجاب

445,000 تومان

تاب تک نفره پلی اتیلنی مدل خرسی

تاب تک نفره پلی اتیلنی مدل خرس

445,000 تومان

تاب دو نفره پلی اتیلنی کشتی

تاب دو نفره پلی اتیلنی کشتی

1,890,000 تومان

تاب کودک دو نفره زرافه مانلی

تاب کودک دو نفره زرافه مانلی

400,000 تومان

سرسره کوچک اسموبی دیزنی کار

سرسره کوچک اسموبی مدل دیزنی کار

350,000 تومان

سرسره کودک

سرسره اسموبی مدل 310218

1,400,000 تومان

سرسره کودک کارینا ۴ پله

سرسره کودک کارینا ۴ پله

350,000 تومان

سرسره کودک سارینا ۵ پله

سرسره کودک سارینا ۵ پله

400,000 تومان

مجموعه بازی پلی اتیلن چهار برج با چهار سرسره

مجموعه بازی پلی اتیلن چهار برج با چهار سرسره

5,350,000 تومان

تاب و سرسره تک نفره زرافه ایرانی

تاب کودک تک نفره زرافه مانلی

300,000 تومان

مجموعه بازی پلی اتیلن سه برج با سه سرسره

مجموعه بازی پلی اتیلن سه برج با سه سرسره

4,080,000 تومان

سرسره موج ۶ پله

سرسره موج ۶ پله

490,000 تومان

تاب و سرسره اسب با حلقه بسکتبال

تاب و سرسره اسب با حلقه بسکتبال

725,000 تومان

سرسره کوچک درختی

سرسره کوچک درختی

200,000 تومان

مجموعه دو برج با دو سرسره ایرانی

مجموعه بازی پلی اتیلن دو برج با دو سرسره

2,510,000 تومان

سرسره کودک خانگی مدل فیل

سرسره کودک خانگی مدل فیل

470,000 تومان

تاب و سرسره کودک بازی یکی از بازی های لذت بخش و هیجان آور برای کودکان است، اگر وارد این صفحه شده اید حتما قصد خرید تاب و یا سرسره برای خانه یا مهد کودک خود را دارید، اگر نمی‌دانید چه تاب و سرسره ای برای کودک و محیط شمامناسب است، پیش از هر چیز راهنمای خرید تاب و سرسره کودک را مطالعه کنید!

کودکان امروز نیز مثل ما عاشق بازی های این چنینی هستند و دوست دارند تاب خوردن را تجربه کنند اما با گسترش فضاهای سرپوشیده بازی خانواده ها ترجیح می دهند تا کودکان خود را به این گونه فضاها ببرند. تاب سرندیپیتی یک تاب کودک پلی اتیلنی است که برای این نوع فضاها مناسب است.

ظاهر جذاب این تاب صورتی از شخصیت نوستالژیک سرندیپیتی از انیمیشن جزیره ی ناشناخته الهام گرفته است و می تواند به خوبی کودکان را جذب خود کند. همچنین از مزایای این تاب نسبت به مدل های مشابه، قابلیت تنظیم ارتفاع در سه ارتفاع متفاوت است.

سرسره کوچک درخت


192,000 تومان

تاب دو نفره زرافه

تاب کودک دو نفره


395,000 تومان

تاب-کشتی

تاب کشتی کودک


1,890,000 تومان

سرسره سارینا

سرسره پلاستیکی سارینا (5 پله)


390,000 تومان

تاب سنجاب

تاب سنجاب


439,000 تومان

تاب زنجیردار

کفی تاب حفاط دار (با زنجیر/ بدون زنجیر )


178,000 تومان–308,000 تومان

تاب و سرسره خوک

تاب و سرسره خوک


849,000 تومان

سرسره موزی

سرسره موزی مهد کودک


929,000 تومان

کفی تاب

کفی تاب ستاره


59,000 تومان

تاب زرافه

تاب زرافه پلی اتیلنی


265,000 تومان

سرسره خرس

سرسره خرس


459,000 تومان

گفتنی است که این تاب پس از خرید نیاز به سرهم بندی دارد اما جای نگرانی وجود ندارد چرا که این کار به راحتی و با توجه به دستورالعمل درج شده بر روی بسته بندی قابل انجام خواهد بود.

تاب  خرسی
نمایش سریع
سفارش (0)

تاب خرسی

1,000,000تومان

تاب خرسی تاب تک خرسی تاب بازی یکی دیگر از لذت هایی است که حتی در بزرگسالی هم نمی توان از آن چشم پوشی کرد چه برسد به بچه ها که عاشق تاب بازی ان ... ! وجود تاب در هر خانه ای که کودکی در آن است از واجبات است! خصوصا در فصل سرما که بیرون بردن کودکان با وجود احتمال مریضی و آلودگی هوا سخت تر است. بچه ها با تاب خوردن احساس آرامش می کند و برایشان ب..

تاب abc
نمایش سریع
سفارش (0)

تاب abc

1,065,000تومان

تاب abc تاب تک abc تاب بازی یکی دیگر از لذت هایی است که حتی در بزرگسالی هم نمی توان از آن چشم پوشی کرد چه برسد به بچه ها که عاشق تاب بازی ان ... ! وجود تاب در هر خانه ای که کودکی در آن است از واجبات است! خصوصا در فصل سرما که بیرون بردن کودکان با وجود احتمال مریضی و آلودگی هوا سخت تر است. بچه ها با تاب خوردن احساس آرامش می کند و برایشان بسی..

تاب زرافه تک نفره
نمایش سریع
سفارش (0)

تاب زرافه تک نفره

780,000تومان

تاب زرافه تک نفره  خرید تاب زرافه تک نفره  آنلاین تاب کودک تک نفره زرافه از جذاب‌ترین تاب‌ها برای کودکان است. این تاب کودک تک نفره زرافه به شکل یک زرافه است که بسیار راحت طراحی شده‌ که دارای پایه‌های سفید رنگ ایمن و در قسمت جلوی تاب گارد تسمه‌ای قرار گرفته‌شده تا کودک به هنگام بازی بدون نگرانی تاب بخورد تاب کودک تک نفره زرافه بر..

تاب زرافه دونفره
نمایش سریع
سفارش (1)

تاب زرافه دونفره

1,950,000تومان

تاب زرافه دونفرهخرید تاب زرافه دونفره آنلاین تاب  زرافه دونفره‌وجود تاب در هر خانه ای که کودکی در آن است از واجبات است! خصوصا در فصل سرما که بیرون بردن کودکان با وجود احتمال مریضی و آلودگی هوا سخت تر است یا اگر دو فرزند دارید یا دوقلو هستند این سختی و کنترل بچه ها سخت تر هم می شود خصوصا اگر دست تنها باشید. تاب  زرافه دونفره‌تاب ..

تاب سنجاب
نمایش سریع
سفارش (0)

تاب سنجاب

1,065,000تومان

تاب سنجاب تاب تک سنجاب تاب بازی، همیشه و در هر سنی آرامش‌بخش بوده و برای کودکان این بازی جذابیت خاصی دارد. یک تاب برای کودکان تا سن 6 سالگی عرضه کرده است. ویژگی ظاهری این تاب طرح سنجاب در قسمت جانبی آن بوده و از رنگ بندی جذابی هم بهره می‌برد. همچنین جهت ایمنی بیشتر یک محافظ هم روی نشیمن‌گاه تاب قرار دارد.تاب سنجاب ایرانیان تویز برای کودکان دو..

تاب قلعه
نمایش سریع
سفارش (0)

تاب قلعه

1,200,000تومان

تاب قلعه تاب قلعه برای کودکان تاب قلعه دارای طراحی منحصر به فرد و جدیدی می باشد. این محصول از جنس پلی اتیلن است. که بسیار مقاوم در برابر نور خورشید ، رطوبت و سرما و محکم و ایمن می باشد. صندلی تاب دارای نشیمن گاهی با حفاظ جلو و پشت است که با داشتن بست به خوبی به میله بالایی تاب متصل می گردد. همچنین دارای لبه های گرد و بدون گوشه می ..

تاب و سرسره سنجاب
نمایش سریع
سفارش (1)

تاب و سرسره سنجاب

0تومان

تاب و سرسره سنجاب تاب و سرسره سنجاب برای کودکان                                                                       تاب و سرسره سنجاب یکی از انواع وسایل بازی دوس..

تاب و سرسره قلعه
نمایش سریع
سفارش (0)

تاب و سرسره قلعه

2,755,000تومان

تاب و سرسره قلعه تاب و سرسره قلعه برای کودکان                                           تاب و سرسره قلعه مجموعه بازی کامل و جذابی برای کودکان می باشد.با خرید این محصول به راحتی می توان مهدکودک یا خانه خود را به پارک تبدیل کنید.این مجم..

تاب و سرسره کشتی
نمایش سریع
سفارش (0)

تاب و سرسره کشتی

12,000,000تومان

تاب و سرسره کشتیتاب و سرسره کشتی  برای کودکانداشتن یک پکیج از وسایل بازی موجود در پارک‌‌ها مثل تاب و سرسره مدل کشتی، می‌تواند شما را از بردن کودکتان به بیرون از خانه بی‌نیاز کند. تاب و سرسره کودک طرح کشتی، یک وسیلۀ بازی با طراحی زیباست که در خود دو تاب و یک سرسره را جای داده است. این تاب و سرسره کودک برای ویلاهای خارج از شهر و مهد کودک‌ها بسیا..

تاب پارکی دونفره
نمایش سریع
سفارش (0)

تاب پارکی دونفره

7,450,000تومان

تاب پارکی تاب پارکی دونفره تاب پارکی دو نفره شامل یک فریم فلزی H ماننده است و دو کفی تاب دارد. اگر به دنبال تاب محکم و با دوام برای حیاط مهدکودک یا خانه بازی و یا ویلای خود هستید قطعا” این محصول بهترین انتخاب برای شما است. اسکلت تاب پارکی دو نفره تماماً فلزی است و از میله هایی به قطر 14 اینچ تشکیل شده است. کفی این تاب پلی اتیلنی با گ..

تاب کالسکه ای خرچنگ
نمایش سریع
سفارش (0)

تاب کالسکه ای خرچنگ

4,900,000تومان

تاب کالسکه ای تاب کالسکه ای خرچنگ                                                     &..

تاب کشتی
نمایش سریع
سفارش (0)

تاب کشتی

4,400,000تومان

تاب کشتی تاب کشتی دونفره                                                      ..

سرسره abc
نمایش سریع
سفارش (1)

سرسره abc

1,730,000تومان

سرسره تک abc سرسره abc یکی از مشکلات زندگی آپارتمانی این است که کودک نمی تواند به اندازه کافی فعالیت فیزیکی داشته باشد که البته پارک های بازی کودک برای رفع این نیاز است اما با در زمان و هنگام سرما یا آلودگی هوا یا در تابستان و در گرمای شدید امکان بردن کودک به خارج از منزل نیست و گاهی نیاز است که برخی از این ابزار بازی را در فضای کوچک خانه ها..

سرسره قلعه با صخره نوردی
نمایش سریع
سفارش (0)

سرسره قلعه با صخره نوردی

1,750,000تومان

سرسره قلعه با صخره نوردی سرسره قلعه با صخره نوردی برای کودکان                                                                                 ..

سرسره و پل معلق خرسی
نمایش سریع
سفارش (0)

سرسره و پل معلق خرسی

0تومان

سرسره و پل معلق خرسی          سرسره و پل معلق خرسی هیجان                        پل معلق خرسی شامل : پایه های خرسی و پل معلق و سرسره خرسی می باشد. این مجموعه پل و سرسره به علت است..

چرخ و فلک  مانلی 4نفره با چتر
نمایش سریع
سفارش (0)

چرخ و فلک مانلی 4نفره با چتر

5,675,000تومان

چرخ و فلک مانلی 4نفره با چتر چرخ و فلک ۴ نفره مانلی با پایه کوتاه با چتر چرخ وفلک از بازی های شاخص مراکز بازی میباشد و در کنار تاب و سرسره از محبوبترین وسایل تفریحی میباشند.همانطور که میدونیم چرخ وفلک سایز های مختلفی دارد و از 2 سال تا 99 سال از چرخ و فلک لذت میبرند. چرخ و فلک کودک زرافه محصولی منحصر به فرد و خاص می باشد. این محصول امکان ..

چرخ و فلک مانلی 4نفره
نمایش سریع
سفارش (0)

چرخ و فلک مانلی 4نفره

5,185,000تومان

چرخ و فلک مانلی 4نفره چرخ و فلک مانلی 4نفره با پایه کوتاه                                                &nbs..

چرخ و فلک مانلی با پایه بلند
نمایش سریع
سفارش (0)

چرخ و فلک مانلی با پایه بلند

6,675,000تومان

چرخ و فلک ۴ نفره مانلی با پایه بلند چرخ و فلک زرافه با پایه بلند چرخ وفلک از بازی های شاخص مراکز بازی میباشد و در کنار تاب و سرسره از محبوبترین وسایل تفریحی میباشند.همانطور که میدونیم چرخ وفلک سایز های مختلفی دارد و از 2 سال تا 99 سال از چرخ و فلک لذت میبرند. چرخ و فلک کودک زرافه محصولی منحصر به فرد و خاص می باشد. این محصول امکان بازی ۴ کو..

چرخ و فلک ۴ نفره مانلی پایه بلند با چادر
نمایش سریع
سفارش (0)

چرخ و فلک ۴ نفره مانلی پایه بلند با چادر

6,360,000تومان

چرخ و فلک ۴ نفره مانلی پایه بلند با چادر چرخ و فلک زرافه 4نفره                                               &nb..

کفی تاب
نمایش سریع
سفارش (2)

کفی تاب

790,000تومان

کفی تاب کفی تاب پارک با خیال راحت کوچولوی 2 سال تا کودک 10ساله تان را رو روی این کفی تاب در حیاط قرار دهید تا از تاب بازی لذت ببرد. این کفی تاب کودک با حفاظ و زنجیر برای استفاده در حیاط و مهدکودک ها انتخابی عالی است ولی برای فضای داخل منزل بدلیل خط و خش های که بر روی همه بدنه کفی تاب ها وجود دارد پیشنهاد نمیشود. تحمل وزن این کفی تاب کودک تا 5..

نمایش 1 تا 20 از 22 (2 صفحه)