میز کودک

میز کودک

میز کودک


صندلی استار، خرید میز استار، صندلی استار کودک مناسب مهدکودک

میز کودک  استار

ابعاد میز کودک  استار صندلی استار میز استار صندلی استار میز استار  

جنس میز کودک استار


در خرید میز و صندلی استار میز استار استار به این نکته توجه داشته باشید که این مدل میز و صندلی استار میز استار نسبت به سایر مدل های تولید داخل و با توجه به تکنولوژی و روند تولید آن ممکن است ظرافتی که شما مد نظرتان است را نداشته باشد در نتیجه اگر برای منزل می خواهید این کار را تهیه کنید یا به عنوان کادو از آن استفاده کنید و یا بسیار حساس و ریزبین هستید بهتر است از مدل های خارجی و با ظاهر ظریف تر انتخاب کنید.
صندلی استار میز استار کودک استار :

اندازه صندلی استار میز استار کودک استار :صندلی استار میز استار 8 *33 *صندلی استار میز استار 0

مزایای استفاده از صندلی استار میز استار کودک استار :

متداول ترین  و  مناسبترین صندلی استار میز استار کودک در مهد کوذکها و مراکز تفریحی و اموزشی صندلی استار میز استار کودک استار است .تنوع در رنگ بندی, محکم بودن , سبک بودن , قیمت مناسب ان  , هماهنگی ان با هر میز دیگر کودک دلیل این انتخاب است .

نشیمن پهن صندلی استار میز استار کودک استار نشستن را برای کودک راحت می کند .زاویه نشستن کودک باید 90 درجه باشد و مفصل زانو باید در راستای مفصل ران یا کمی پایین تر باشد .کودک باید با پشت صاف بنشیند و شانه ها را صاف کند .

جنس : پلی اتیلن

ابعاد : 60* صندلی استار میز استار صندلی استار میز استار  سانتیمتر

رنگبندی مختلف : سبز- زرد- آبی- صورتی- قرمز- نارنجی

ساخت : وطن

میز و صندلی استار میز استار مهد کودک برای گروه سنی تا 7سال

جنس این میز و صندلی استار میز استار پلی اتیلنی است

مقاوم در برابر ضربه

ارسال از تهران به سراسر کشور

میز استار,صندلی استار میز استار وانیا کودک,صندلی استار میز استار استار کودک,میز گرد کودک

( میز و صندلی استار میز استار استار و وانیا مهدکودک )

صندلی استار میز استار استار:

این صندلی استار میز استار با هر میزی هماهنگ است و به دلیل نشیمن پهن ،نشستن را برای کودک راحت تر میکند.جنس این صندلی استار میز استار پلی اتیلنی (نشکن)است.

رنگبندی : زرد،نارنجی ،صورتی،آبی،قرمز و سبز

دارای طراحی زیبا : محکم و سبک

ساخت : وطنجنس : پلی اتیلن

جنس صندلی استار میز استار کودک استار :

جنس صندلی استار میز استار کودک استار پلی اتیلن (نشکن ) است .مناسب برای فضای باز و سرپوشیده, و مقاوم در برابر رطوبت و نور خورشید و سرما و باران  است .انتخاب خوبی برای مهد کودکها رستورانها مدارس و پیش دبستانی ها خانه بازی و مراکز امزشی و تفریحی است .

 

صندلی استار میز استار کودک استار در 6 رنگ وجود دارد :صورتی ,قرمز ,ابی ,سبز, نارنجی , زرد

فواید استفاده از میز کودک استار :

یک میز خوب زمینه علاقه مندی کودک را به مطالعه ,نقاشی ,کاردستی و بازی زیاد می کند و به همین دلیل یکی از فاکتورهای مهم در مهد کودکها و خانه های بازی   است .کودکان زمان زیادی را در مهد کودکها و خانه های بازی می گذرانند ونوع طراحی مهد کودک و تجهیزات محیطی ان برای رشد و پرورش انان از عواملی است که باید به ان توجه کنیم .فضایی که میز و صندلی استار میز استار را در ان قرار میدهیم باید ارام ,راحت ,بدون پله ,با دسترسی اسان ,نور گیر و خوش نما باشد .

 

 

ارتفاع میز باید مناسب با قد کودک باشد .پزشکان پیشنهاد می کنند که میز باید هم ارتفاع با دستان کودک در حالت ایستاده باشد .وضعیت نشیمن کودک نیز باید به شکلی باشد که کودک متمایل به سمت راست باشد و فاصله بین میز و زانو باید  صندلی استار میز استار 0 -صندلی استار میز استار صندلی استار میز استار  سانتیمتر باشد .برای ان که کودک بتواند به اسانی کارش را انجام دهد و به راحتی به انجام تکالیف خود برسد باید ازادی عمل داشته باشد .

 

زاویه نشستن کودک در پشت میز کودک باید 90 درجه باشد و همچنین مفصل زانو باید در راستای مفصل ران یا کمی پایین تر از ان باشد .

 

کودک باید با پشتی صاف بنشیند و شانه هارا صاف نگه دارد .

صندلی استار میز استار کودک استار یکی از پر طرفدارترین صندلی استار میز استار ها است که برای استفاده در منزل، مهد کودک ها ، خانه های بازی ، آموزشگاه های زبان کودک ، آموزشگاه موسیقی و تمامی موسساتی که به نحوی با کودکان سر و کار دارند مناسب است.

این صندلی استار میز استار از جنس پلی اتیلن یا همان پلاستیک فشرده است که باعث می شود بسیار مقاوم و محکم باشد و دوام و ماندگار بسیار بالایی دارد.

وجود رنگ بندی نیز کمک کرده تا هر شخصی با هر سلیقه و علاقه رنگی بتواند یک انتخاب مناسب داشته باشد.

پایه های ضربدری این صندلی استار میز استار باعث می شود تا استحکام بهتری بر روی زمین داشته باشد و در نتیجه از افتادن کودک تا حد زیادی جلوگیری خواهد کرد.

فاصله نشیمن تا زمین این صندلی استار میز استار کودک ۲۹ سانتی متر است. توجه داشته باشید که مقاومت وزنی این صندلی استار میز استار بسیار بالاست و افراد بزرگسال نیز می توانند به راحتی بر روی آن بنشینند اما ابعاد آن بیشتر مناسب گروه مهدکودک و پیش دبستانی و به به طور کلی قبل از ۷ سال است در نتیجه قبل از خرید به این نکات توجه داشته باشید.

 

در خرید میز و صندلی استار میز استار استار به این نکته توجه داشته باشید که این مدل میز و صندلی استار میز استار نسبت به سایر مدل های تولید داخل و با توجه به تکنولوژی و روند تولید آن ممکن است ظرافتی که شما مد نظرتان است را نداشته باشد در نتیجه اگر برای منزل می خواهید این کار را تهیه کنید یا به عنوان کادو از آن استفاده کنید و یا بسیار حساس و ریزبین هستید بهتر است از مدل های خارجی و با ظاهر ظریف تر انتخاب کنید.

 

مهد کودک مهدکودک شهربازی استخر توپ مهدکودکان خانه بازی مهد| تامین وسایل بازی مهد کودک و خانه بازی

ایرهاکی تورنادو 8 فوت

6صندلی استار میز استار صندلی استار میز استار 0 

میز استار
نمایش سریع
سفارش (0)

میز استار

350,000تومان

میز استارخرید میز استار آنلاین  میز کودک استار یکی از پر طرفدارترین صندلی ها است که برای استفاده در منزل، مهد کودک، خانه بازی، آموزشگاه زبان کودک ، آموزشگاه موسیقی و تمامی موسساتی که به نحوی با کودکان سر و کار دارند مناسب است. این میز از جنس پلی اتیلن یا همان پلاستیک فشرده است که باعث می شود بسیار مقاوم و محکم باشد و دوام و ماندگار ..

میز مستطیل آریا
نمایش سریع
سفارش (0)

میز مستطیل آریا

866,000تومان

میز مستطیل آریا میز کودک مستطیل آریا میز کودک آریا یک میز مستطیل و نسبتا بزرگ با رنگ بندی های شاد برای استفاده در منزل، مهد کودک، خانه بازی و موسسه های آموزشی کودک است. میز کودک آریا یک میز مستطیل شکل بزرگ است که به راحتی ۶ می توانند دور میز بنشینند و مشغول بازی یا نقاشی شوند. این میز از جنس پلاستیک معمولی است و نسبت به مدل های استار، چیک..

میز چیکو
نمایش سریع
سفارش (0)

میز چیکو

475,000تومان

میز چیکوخرید میز چیکو آنلاین میز چیکو4 پایه دارد که همه آن ها جدا می شوند و پایه های میز به رنگ سبز می باشند ز چیکو معمولا با صندلی خودش یعنی صندلی کودکانه چیکو خریداری می شود اما بسته به سلیقه و نوع کاربردی که برای شما دارد می توانید صندلی های دیگری را انتخاب کنید. طراحی مناسب میز کودک چیکو ، تسلط کودک را در هنگام کار بیشتر میکند. این ..

میز کار کودک مدل هشت پا
نمایش سریع
سفارش (0)

میز کار کودک مدل هشت پا

1,100,000تومان

میز کار کودک مدل هشت پامیز کار کودکاین میز کودک گرد چند تکه شامل ۶ قطعه رنگی است که می توانید آن ها را به صورت دایره بچینید و کودکان دور تا دور آن بنشینند و مشغول بازی شوند. در بخش زیر میز و بر روی پایه ها نیز یک قسمت قیف مانند برای قرار دادن شن یا قطعات لگو نیز در نظر گرفته شده است تا هر کودک بتواند به راحتی بازی کند. قطر این میز کودک گرد..

نمایش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)