کفپوش طرح دار کودکان
کفپوش طرح دار کودکان
کفپوش طرح دار کودکان
کفپوش طرح دار کودکان
کفپوش طرح دار کودکان
کفپوش طرح دار کودکان

کفپوش طرح دار کودکان

0 نظرسفارش (0)
150,000تومان
کد محصول: کفپوش طرح دار کودکان
موجودی: در انبار
جدول اندازه ها

بررسی اجمالی

کفپوش طرح دار کودکانخرید کفپوش طرح دار کودکان

کفپوش طرح دار کودکان

خرید کفپوش طرح دار کودکان

کفپوش طرح دار کودک نوین فوم مناسب ترین محصول جهت ایمن سازی کف اتاق کودکان و خردسالان می باشد. امروزه اهمیت تحرک و بازی های کودکانه در رشد شخصیت و اعتماد به نفس کودکان بر هیچ کس پوشیده نیست. از سوی دیگر تحرک کودکان بر روی سطوح سفت و سخت مانند سنگ ، سرامیک و پارکت می تواند باعپ آسیب و ضربات شدید و جبران ناپذیر به اندام و سلامتی کودک گردد. بهترین راه حل جهت اطمینان از سلامت کودک در هنگام بازی روی سطح زمین استفاده از کفپوش اتاق کودک می باشد.

کفپوش طرح دار کودک اقدام به تولید انواع کفپوش اتاق کودک ساده و طرحدار نموده است. این کفپوش نوعی از کفپوش تاتامی است که از فوم نرم ای وی آ ساخته شده و در برابر ضربه و فشار بسیار مقاوم و مناسب استفاده کودکان می باشد.

کفپوش طرح دار کودک فوم محصولی مناسب جهت اضافه کردن به لیست خرید سیسمونی نوزاد می باشد. همچنین این کفپوش فومی مناسب قرار گرفتن در زیر سرسره پلاستیکی کودک می باشد. طرحهای شاد و زیبایی این کفپوش های فومی به طراحی اتاق کودک شکل و رنگی تازه می بخشند. قطعات تاتامی پازلی کوچک در کنار هم قفل شده و تشکیل ۱ متر مربع از کفپوش را می دهند. از این رو این محصول در قالب بسته بندی های ۹ تایی ( ۱ متر مربع) تولید و ارایه می گردد. وش اتاق کودک به افراز کفپوشی نرم، ضد ضربه و بهداشتی اس

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی
 ترامپولین  قطر1.5 طرح پاندا
 ترامپولین دایره ای قطر 3 متر
 ترامپولین دایره ای قطر 4 متر
 ترامپولین دایره ای قطر1.5 متر
-44%

ترامپولین دایره ای قطر1.5 متر..

4,900,000تومان    8,690,000تومان  
 چمن مصنوعی ورزشی دالیا10 ابعاد 2 در 1
استخر توپ بادی

استخر توپ بادی

6,880,000تومان