دیوارپوش مهدکودک طرح دریا نمو
دیوارپوش مهدکودک طرح دریا نمو
دیوارپوش مهدکودک طرح دریا نمو
دیوارپوش مهدکودک طرح دریا نمو

دیوارپوش مهدکودک طرح دریا نمو

0 نظرسفارش (0)
35,000تومان
کد محصول: دیوارپوش مهدکودک ، دیوارپوش مهد کودک، دیوارپوش
موجودی: در انبار
جدول اندازه ها

بررسی اجمالی

دیوارپوش مهدکودک طرح دریا نمودیوارپوش مهدکودک ، دیوارپوش مهد کودک

دیوارپوش مهدکودک طرح دریا نمو

دیوارپوش مهدکودک ، دیوارپوش مهد کودکدیوارپوش مهدکودک

دیوارپوش مهدکودک : در دنيای مدرن امروزی عوامل زيادی بر يادگيری کودکان در محيط های آموزشی تاثير گذار هستند.  عواملی چون دبير ، نوع تدريس ، کتاب های کمک آموزشی و ... اما بحثی که کمتر به ان اشاره شده است بحث زيبايی محيط آموزش ميباشد که ناخوداگاه کودک را به سمت يادگيری می کشاند و محيط آموزش را از فضايی خشک و کسل کننده به محيطی جذاب و رويايی تبديل ميکند ، ديوار پوش مهدکودک و کفپوش مهدکودک ميباشند که در زير بيشتر با آن آشنا ميشويم:


از دير باز بحث ايمنی محيط تحصيل و بازی کودکان بحثی نگران کننده برای والدين بوده است که نگرانی های حاصل از ان موجب محدود نمودن کودکان در سنين پايين شده است که اين موضوع لطمه زيادی از نظر روحی به کودکان وارد ميکند . کودکان نياز به بازی کردن  در زمان تحصيل ، صرف شام و ناهار ، استحمام و بسياری از موارد ديگر دارند و اين بازی کردن است که ياد گيری و حوصله انها را بالا ميبرد .


در کشور ما به دليل امکانات کم مهد کودک ها و محيط های آموزشی کودکان  و نگرانی هميشگی والدين از اسيب ديدن فرزندانشان  همواره انها را محدود کرده اند و فرصت آموزش همراه با بازی را از انها گرفته اند اما امروزه و در سال های اخير با فراهم شدن زمينه های ايمنی ديوار و کف مهد کودک ها اين نگرانی ها رفته رفته کم تر ميشود.


مهد کودک ها و محيط های آموزشی با تجهيز کردن محیط آموزشی خود به وسيله ی ضربه گير فومی محيطی امن برای کودکان به وجود اورده اند تا کودک بدون هيچ امر و نهی به تحصيل در کنار بازی بپردازد


يکی از اين نوع ضربه گير ها ديوار پوش مهدکودک است که از نظر نوع مواد مصرفی و ظاهر انواع مختلفی دارد که در زير به ان اشاره ميشود:


ديوار پوش مهدکودک معمولا به صورت رول فوم و پازل تاتامی در ضخامت استاندارد شش ميل توليد ميشود که ديوار پوش مهدکودک رولی درخواست بيشتری داشته است.


دیوارپوش مهدکودک

دیوارپوش مهدکودک

متخصصين شرکت فومينو با مطالعه و در نظر گرفتن روحيات کودکان اشکال و رنگ های جالبی برای ديوار پوش مهدکودک در نظر گرفته اند که محيطی رويايی برای مهد کودک به وجود مياورد.


استفاده از اشکال حيوانات ، ماشين ، حروف الفبای لاتين و فارسی ، ميوه ها و ... طرح های متنوعی برای ديوار پوش مهدکودک به وجود اورده است که بسيار مورد توجه کودکان قرار گرفته است که علاوه بر کمک شايان در ياد گيری انها محيطی کامل ايمن برای انها به وجود اورده است.


ديوار پوش مهدکودک رولی با عرض ١١٥ سانتی متر و ضخامت شش ميلی متر به صورت طرح دار و تک رنگ ساده و پوست ماری به بازار عرضه می شود که به دليل نصب آسان نسبت به ديوار پوش مهدکودک پازلی خواهان بيشتری دارد.


استفاده از تصاوير زنبور و کرم ابريشم به عنوان سمبل ياد گيری در ديوار پوش مهد کودک تاثير روحی بسيار زيادی بر ذهن کودکان و امادگی انها برای ياد گيری گذاشته است


برای دیوارپوش مهدکودک می توان از دیوارپوش های متنوعی استفاده کرد، در ادامه به توضیح مختصری درخصوص انواع دیوارپوش مهدکودک می پردازیم.


انواع دیوارپوش مهدکودک:

تاتامی

دیوارپوش رولی

دیوارپوش پی وی سی

دیوارپوش  تاتامی مهدکودکی :

نوعی از دیوار پوش مهدکودک که نسبت به انواع دیگر دیوارپوش های مهدکودکی مقرون به صرفه تر می باشد تاتامی ١٠ میلی متر است .دیوارپوش تاتامی علاوه بر قیمت پایین از کیفیت بالایی برخوردار است . ضخامت تاتامی نسبت به دیوارپوش های مهدکودکی دیگر بیشتر بوده و همچنین به علت نداشتن روکش از دوام بیشتری برخوردار است. نصب تاتامی به عنوان دیوارپوش مهد کودک نسبت به نصب دیگر دیوارپوش مهدکودک از حساسیت بیشتری برخوردار است. مهم ترین نکته در هنگام نصب این نوع از دیوارپوش مهدکودک توجه به حساسیت بسیار بالای آن است. دیوار پوش مهدکودکی تاتامی با ضخامت ١٠ میلی متر در ابعاد یک در یک و به صورت قفلی یا همان پازلی عرضه می شود. این دیوارپوش مهدکودک دارای رنگ بندی بسیار متنوع و شادی می باشد که آن را برای دیوارپوش مهدکودک بسیار مناسب کرده است. در تاتامی مهدکودکی به جای روکش نایلونی از آج های برجسته استفاده شده است.سطوح مخدوش بر روی دیوارپوش موجب آسیب دیدن کودکان می شود. دیوارپوش مهدکودک تولید شده توسط فومینو هیچ سطح برجسته و سفتی بر روی خود ندارد. همین امر موجب می شود که استفاده از این دیوارپوش مهد کودک مانع از هرگونه آسیب به کودکان شود.

دیوارپوش مهدکودک به راحتی با تمامی مواد شوینده خانگی قابل شستشو می باشد. پس از شستشوی دیوار پوش مهد کودک هیچ تغییر شکلی در دیوارپوش ایجاد نمی شود.

نصب دیوارپوش مهد کودک

نصب دیوارپوش مهدکودک نیازمند تخصص و تبحر می باشد، در واقع اگر شما اقدام به خرید دیوارپوش مهدکودک با بالاترین کیفیت کرده اید، اما نصب آن اصولی و توسط نصاب مجرب انجام نشود، نمی توان انتظار زیادی از کارکرد آن کفپوش و یا دیوارپوش داشت. در همین راستا اقدام به جذب پرسنل نصاب حرفه ای و مجرب نموده است. نصاب های ما با به کار گیری مرغوب ترین مواد ، اقدام به نصب حرفه ای انواع دیوار پوش و کفپوش مهد کودک می کنند .


مراحل نصب دیوارپوش مهدکودک

برای آشنایی شما عزیزان با نصب دیوارپوش مهدکودک به اختصار نصب این دیوارپوش توضیح داده خواهد شد. برای نصب دیوار پوش مهدکودک ابتدا می بایست چسب مرغوب کاملا به سطح دیوار و قسمت پشت دیوار پوش زده شود و سپس بعد از خشک شدن، اقدام به چسباندن دیوار پوش به دیوار شود . استفاده از چسب مرغوب مهم ترین نقش در نصب دیوارپوش مهد را بازی میکند . همان گونه که در سطرهای قبل ذکر شد دیوارپوشی که به درستی نصب شود علاوه بر زیبایی دو چندان از دوام بیشتری نیز برخوردار است .


توصیه ما را جدی بگیرید:

برای نصب دیوارپوش مهد کودک به هیچ عنوان از میخ و پیچ استفاده نکنید. چراکه نه تنها به مرور زمان موجب پاره شدن و از بین رفتن دیوارپوش مهد کودک می شود، بلکه برای سلامت کودکان درحین برخورد به دیوارپوش خطری جدی وجود دارد.


شست و شوی دیوار پوش مهدکودک:

در شست و شوی دیوارپوش مهدکودک بهترین روش استفاده از دستمال مرطوب است به این روش که دستمال مرطوب را باید در یک جهت و به ارامی بر روی دیوارپوش مهدکودک کشاند. استفاده از مواد شیمیایی و شوینده برای شستشوی دیوارپوش مهد کودک موجب پوسیدگی فوم و فرسایش دیوارپوش می شود .


دیوارپوش مهدکودک

دیوارپوش مهدکودکتولید انواع سازه بادی و شهربازی پبچک پویان سازه


تولید انواع سازه بادی و شهربازی بالون


ساخت و تولید انواع سازه های بادی و شهربازی پبچک پویان سازه

سرسره بادی در همه سایز

استخر توپ در همه سایز به همراه توپ

جامپینگ در همه سایز 

استند بادی در همه سایز

ترامپولین در همه ابعاد


سایر وسایل شهربازی و وسایل پارکی نیز با استاندارد توسط طراحی استاندارد ارایه میگردد.


کشتی صبا - مریگراند- تکان دهنده و..


خرید ،فروش،معاوضه انواع دستگاه شهربازی نو و دست دوم 


سرسره بادی و جامپینگ

http://www.iepm.ir


شن بهداشتی 


02122068155

09127909551


کانال تلگرام

شرکت طراحی مهندسی پیچک پویان

@sazebadipichak

t.me/sazebadipichak

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی
 ترامپولین  قطر1.5 طرح پاندا
 ترامپولین دایره ای قطر 3 متر
 ترامپولین دایره ای قطر 4 متر
 ترامپولین دایره ای قطر1.5 متر
 چمن مصنوعی ورزشی دالیا10 ابعاد 2 در 1
استخر توپ بادی

استخر توپ بادی

6,880,000تومان