Notice: fwrite(): write of 576 bytes failed with errno=122 Disk quota exceeded in /home1/sharift1/public_html/iepm.ir/system/library/cache/file.php on line 53Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home1/sharift1/public_html/iepm.ir/system/framework.php:42) in /home1/sharift1/public_html/iepm.ir/catalog/controller/startup/startup.php on line 99Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /home1/sharift1/public_html/iepm.ir/system/library/cache/file.php on line 32Notice: fwrite(): write of 414 bytes failed with errno=122 Disk quota exceeded in /home1/sharift1/public_html/iepm.ir/system/library/cache/file.php on line 53Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home1/sharift1/public_html/iepm.ir/system/framework.php:42) in /home1/sharift1/public_html/iepm.ir/catalog/controller/startup/startup.php on line 157 شطرنج

شطرنج

شطرنج
شطرنج آیدین کد 1
نمایش سریع
سفارش (0)

شطرنج آیدین کد 1

95,000تومان

شطرنج آیدین کد 1شطرنج آیدین شطرنج فدراسیونی ممتاز آیدین همانطور که نامش ممتاز است ، خودش هم ممتاز و جزو بهترین هاست . مهره های آن توپر و سنگین هستند و این عمل باعث شکیل تر شدن آن میشود ، بسیار ظاهر زیبایی دارد و حس خوبی از بازی کردن با آن را تجربه خواهید کرد . .ابعاد صفحه۴۲x۴۲ سانتی‌متر.وزن۵۲۰ گرم.جنس صفحهفوم .سطح زیر مهره۳ سانتی متری.جنس مهر..

شطرنج سیمرغ کد 6671
نمایش سریع
سفارش (0)

شطرنج سیمرغ کد 6671

140,000تومان

شطرنج سیمرغ شطرنج سیمرغ کد6671 «شطرنج فدراسیونی سیمرغ کد 6671» از بازی‌های دونفره جذاب است که هم به‌صورت حرفه‌ای و هم در زمان اوقات فراغت مورداستفاده قرار می‌گیرد. جنس صفحه و مهره این شطرنج از پلاستیک است در این صورت از وزنی سبک برخوردار بوده و توسط شما به‌راحتی قابل‌حمل است همچنین دوام و مقاومت بالای دارد. به‌علاوه به دلیل پلاستیک بودن جنس آن‌..

شطرنج شهریار کد F
نمایش سریع
سفارش (2)

شطرنج شهریار کد F

0تومان

شطرنج شهریار شطرنج شهریار کد F شطرنج شهریار کد F دومین محصول از تولیدات شرکت دقیق پلاست با نام شهریار می باشد. که از مواد عالی وباکیفیت ساخته شده است و صفحه این محصول از فوم مرغوب ساخته شده که چروک وتا نمی شود مشخصات صفحه ابعاد صفحه 50x50 سانتی‌متر وزن 950 گرم جنس صفحه فوم مشخصات مهره سطح زیر مهره پارچه سانتی متری وزن مهره 55..

شطرنج قهرمان مدل K1-1245
نمایش سریع
سفارش (0)

شطرنج قهرمان مدل K1-1245

99,000تومان

شطرنج قهرمان شطرنج قهرمان مدل K1-1245 شطرنج قهرمان مدل K1-1245 از بازی‌های دونفره جذاب است که هم به‌صورت حرفه‌ای و هم در زمان اوقات فراغت مورداستفاده قرار می‌گیرد. جنس صفحه و مهره این شطرنج از پلاستیک است در این صورت از وزنی سبک برخوردار بوده و توسط شما به‌راحتی قابل‌حمل است همچنین دوام و مقاومت بالای دارد. به‌علاوه به دلیل پلاستیک بودن جنس آن‌..

شطرنج مدل آیدین فدراسیونی کد 3
نمایش سریع
سفارش (1)

شطرنج مدل آیدین فدراسیونی کد 3

120,000تومان

شطرنج شطرنج مدل آیدین فدراسیونی کد3 شاید بتوان زمان و زادگاه پیدایش شطرنج را سده چهارم یا ششم میلادی دانست، زمانی که در شرق هندوستان بازی‌ای به نام چاتورانگا در امپراتوری گوپتا ابداع شد. بعد از آن این بازی در زمان حکومت ساسانیان به ایرانیان معرفی شد و با کمی تغییر در قوانین بازی، نام جدید چترنگ را به خود گرفت. با گسترش اسلام در منطقه، چترنگ توس..

شطرنج مدل امیران
نمایش سریع
سفارش (1)

شطرنج مدل امیران

78,000تومان

شطرنج شطرنج مدل امیران نقد و بررسی اجمالی شطرنج فدراسیونی امیران دارای کیف در رنگ های آبی و قرمز و صفحه فوم پلاستیکی می باشد. همچنین مهره های آن از جنس پلاستیک و در رنگ های سفید و مشکی می باشد. مشخصات صفحه ابعاد صفحه ۴۱x۴۱x۰.۵ سانتی‌متر وزن 500 گرم جنس صفحه فوم..

نمایش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)