کفپوش حروف لاتین
کفپوش حروف لاتین
کفپوش حروف لاتین
کفپوش حروف لاتین
کفپوش حروف لاتین

کفپوش حروف لاتین

0 نظرسفارش (0)
330,000تومان
کد محصول: کفپوش حروف لاتین
موجودی: در انبار
جدول اندازه ها

بررسی اجمالی

کفپوش حروف لاتینخرید کفپوش حروف لاتین

کفپوش حروف لاتین

خرید کفپوش حروف لاتین

کفپوش طرح دار کودک نوین فوم مناسب ترین محصول جهت ایمن سازی کف اتاق کودکان و خردسالان می باشد. امروزه اهمیت تحرک و بازی های کودکانه در رشد شخصیت و اعتماد به نفس کودکان بر هیچ کس پوشیده نیست. از سوی دیگر تحرک کودکان بر روی سطوح سفت و سخت مانند سنگ ، سرامیک و پارکت می تواند باعپ آسیب و ضربات شدید و جبران ناپذیر به اندام و سلامتی کودک گردد. بهترین راه حل جهت اطمینان از سلامت کودک در هنگام بازی روی سطح زمین استفاده از کفپوش اتاق کودک می باشد.

کفپوش پازلی حروف و اعداد انگلیسی یک اسباب بازی فکری - آموزشی و وسیله ی تزیینی و کفپوش برای اتاق کودک هست. در این کفپوش بر روی هر تکه از پازل یک حرف زبان انگلیسی و بر روی دو عدد از تکه کفپوش ها اعداد به صورت انگلیسی آموزش داده شده است. رنگهای بکار رفته در این کفپوش ها بهداشتی و شاد است .حروف و اعداد داخل هر تکه را کودک می تواند درآورده و دوباره جای خود قرار دهد. تکه ها را در هم بریزد و از کودک بخواهید حرف یا عدد متناسب با هر تکه را پیدا کرده و در جای مناسب قراردهد . لبه های هر تکه کفپوش نرم بوده و به راحتی قطعات در هم فرو می روند. کودک می تواند قطعات را پشت سر هم یا به صورت مربعی بچیند .

پشت و روی قطعات تا حدود زیادی شبیه به هم هست اما قسمت روی این پازل ها کمی برجسته و پشت آن صاف می باشد و ممکن است پشت پازل ها از لحاظ رنگ کمی با روی پازل متفاوت باشد. .

کفپوش طرح دار کودک فوم محصولی مناسب جهت اضافه کردن به لیست خرید سیسمونی نوزاد می باشد. همچنین این کفپوش فومی مناسب قرار گرفتن در زیر سرسره پلاستیکی کودک می باشد. طرحهای شاد و زیبایی این کفپوش های فومی به طراحی اتاق کودک شکل و رنگی تازه می بخشند. قطعات تاتامی پازلی کوچک در کنار هم قفل شده و تشکیل ۱ متر مربع از کفپوش را می دهند. از این رو این محصول در قالب بسته بندی های ۹ تایی ( ۱ متر مربع) تولید و ارایه می گردد. وش اتاق کودک به افراز کفپوشی نرم، ضد ضربه و بهداشتی است که در طرح حهای شاد و کودکانه مناسب روحیه کودکان تهیه شده است. این کفپوش از فوم نرم  EVA  ای و آ تولید شده است

                                                                          

تحرک و بازی از ملزومات رشد و بلوغ ذهنی و جسمی کودکان است . تحرک فیزیکی عوامل تاثیر گذار در شکل گیری شخصیت و اعتماد به نفس کودکان می باشد. متاسفانه امروزه به علت رشد زندگی شهری و آپارتمانی بچه ها فضای کمتری برای تحرک و بازی های کودکانه در اختیار دارند. طراحی نما ساختمان و مجتمع های امروزی و  آپارتمان سازی فضای جنب و جوش کودکان در منزل را محدود ساخته است. کفپوش طرح دار کودک اتاق کودک با خاصیت ضربه گیری بالا و جلوگیری از آسیب دیدن فرزندان دلبندمان در اثر افتادن محصولی مناسب جهت پوشاندن کف اتاق بجه ها و کودکان می باشد. این کفپوش در قطعات ۳۳ سانتی متر در ۳۳ سانتی و با طرح های متنوع طراحی و  تولید شده است. کفپوش طرح دار کودک به صورت بسته های یک متر مربعی بسته بندی شده است.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی
 ترامپولین  قطر1.5 طرح پاندا
-20%

ترامپولین قطر1.5 طرح پاندا

7,380,000تومان    9,250,000تومان  
 ترامپولین دایره ای قطر 3 متر
 ترامپولین دایره ای قطر 4 متر
 ترامپولین دایره ای قطر1.5 متر
-47%

ترامپولین دایره ای قطر1.5 متر..

4,570,000تومان    8,690,000تومان  
 چمن مصنوعی ورزشی دالیا10 ابعاد 2 در 1
استخر توپ بادی

استخر توپ بادی

6,880,000تومان