پازل حروف و اعداد فارسی
پازل حروف و اعداد فارسی
پازل حروف و اعداد فارسی
پازل حروف و اعداد فارسی
پازل حروف و اعداد فارسی

پازل حروف و اعداد فارسی

0 نظرسفارش (0)
60,000تومان
کد محصول: پازل حروف و اعداد فارسی
موجودی: در انبار
جدول اندازه ها

بررسی اجمالی

پازل حروف و اعداد فارسیخرید پازل حروف و اعداد فارسی    

پازل حروف و اعداد فارسی

خرید پازل حروف و اعداد فارسی    

پازل کمک آموزشی حروف و اعداد فارسی بافوم با هدف یادگیری آسان الفبا و اعداد فارسی به کودکان و حتی بزرگسالان طراحی و تولید شده است.
طراحی زیبا به‌همراه استفاده از رنگ‌های شاد در تولید این محصول سبب ایجاد انگیزه در نوآموزان شده و بدون اعمال هیچ‌گونه فشاری سرعت یادگیری کودکان را افزایش داده و سبب رشد و شکوفایی ذهنی آن‌ها خواهد شد.
خاصیت چسبندگی فوم به هر سطح صافِ مرطوب، بدون نیاز به استفاده از آهن‌ربا، سبب سهولت فرد آموزش‌دهنده در حین آموزش خواهد شد.
این پازل در دو سایز متوسط و بزرگ تولید و در دسترس نوآموزان قرار گرفته است.

پازل کمک آموزشی حروف و اعداد فارسی با هدف یادگیری آسان الفبا و اعداد لاتین به کودکان و حتی بزرگسالان طراحی و تولید شده است. طراحی زیبا به‌همراه استفاده از رنگ‌های شاد در تولید این محصول سبب ایجاد انگیزه در نوآموزان شده و بدون اعمال هیچ‌گونه فشاری سرعت یادگیری کودکان را افزایش داده و سبب رشد و شکوفایی ذهنی آن‌ها خواهد شد.
پازل کمک آموزشی حروف و اعداد فارسی خاصیت چسبندگی فوم به هر سطح صافِ مرطوب بدون نیاز به استفاده از آهن‌ربا، سبب سهولت فرد آموزش‌دهنده در حین آموزش خواهد شد.
پازل کمک آموزشی حروف و اعداد فارسی مجموعه‌ی کامل حروف بزرگ الفبای فارسی به‌همراه اعداد فارسی از ۱ تا ۱۰با استفاده از شش رنگ آبی، قرمز، نارنجی، زرد، سبز و بنفش برای گروه سنی بالای ۳ سال تولید و دردسترس نوآموزان قرار داده شده است.

پازل کمک آموزشی حروف و اعداد فارسی با هدف یادگیری آسان الفبا و اعداد لاتین به کودکان و حتی بزرگسالان طراحی و تولید شده است.

                                                                                                                                       
پازل کمک آموزشی حروف و اعداد فارسی طراحی زیبا به‌همراه استفاده از رنگ‌های شاد در تولید این محصول سبب ایجاد انگیزه در نوآموزان شده و بدون اعمال هیچ‌گونه فشاری سرعت یادگیری کودکان را افزایش داده و سبب رشد و شکوفایی ذهنی آن‌ها خواهد شد.

پازل کمک آموزشی حروف و اعداد فارسی یک وسیله ی تزیینی و کفپوش برای اتاق کودک و یک اسباب بازی آموزشی هست. در این کفپوش بر روی هر تکه از پازل یک حرف الفبای فارسی و بر روی دو عدد از تکه کفپوش ها اعداد به صورت فارسی آموزش داده شده است. رنگهای بکار رفته در این کفپوش ها شاد و بهداشتی می باشد .حروف و اعداد داخل هر تکه قابلیت درآوردن و جایگذاری مجدد دارد. حروف و اعداد را از جای خود درآورده و بهم بریزد و از کودک بخواهید که آنها را مجدد سرجای خود قرار دهد .نقطه های حروف نیز قابلیت جابجایی دارد. اگر کودک دبستانی دارید، کفپوش حروف الفبای فارسی یک وسیله عالی برای دیکته و آموزش املای کلمات است. کلمه هایی را نام ببرید و از کودک بخواهید حروف بکار رفته در آن کلمات را جدا کنند.نقطه ها را جدا کنید و حروف نقطه دار را در بیاورید و از کودک بخواهید تعداد نقط های مناسب را برای هر حرف در بیاورند. در تمام مدت این فعالیتها را همراه با شعر و داستان برای کودک انجام دهید تا جذاب تر بوده و میل به یادگیری در او بیشتر شود. ( قصه های نشانه ها و نقطه ها می توانید در اینترنت جستجو نید).
 
کفپوش دارای لبه های نرم بوده و به راحتی قطعات در هم فرو می روند. کودک می تواند قطعات کفپوش را پشت سر هم یا به صورت مربعی بچیند

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی
 ترامپولین  قطر1.5 طرح پاندا
-20%

ترامپولین قطر1.5 طرح پاندا

7,380,000تومان    9,250,000تومان  
 ترامپولین دایره ای قطر 3 متر
 ترامپولین دایره ای قطر 4 متر
 ترامپولین دایره ای قطر1.5 متر
-47%

ترامپولین دایره ای قطر1.5 متر..

4,570,000تومان    8,690,000تومان  
 چمن مصنوعی ورزشی دالیا10 ابعاد 2 در 1
استخر توپ بادی

استخر توپ بادی

6,880,000تومان