UA-108876490-1
  • شن بهداشتی ، شن جادویی ، خرید شن بهداشتی

شن بهداشتی ، 


شن بهداشتی ، شن جادویی ، خرید شن بهداشتی شن بهداشتی ، شن جادویی ، خرید شن بهداشتی کودکان دوست دارند با طبیعت در تماس باشند و هر آنچه که می بینند تجربه کنند که یکی از این عناصر آب و خاک است و بچه ها علاقه زیادی به تجربه اب و خاک دارند البته این علاقه محدود به کودکان نمی شود و اگر کمی در خودتان دقیق شوید می بینید شما هم در هر سنی که باشید از کار کردن با شن و ماسه و ساختن مجسمه های مختلف لذت می برید!


دانه های این ماسه و شن بهداشتی گرد است و عاری از هر گونه مواد سمی و خطرناک است و از معدن استخراج و پس از انجام مراحل پاکسازی در کارخانه بسته بندی می شود. گرد بودن دانه های ماسه بسیار مهم است زیرا نباید باعث خراش در هیچ عضوی از بدن شود چرا که در حین کار با شن ممکن است کمی از آن وارد چشمان کودک شود.


شن بازی یک روش طبیعی یادگیری کودک است و کودک با ضربه زدن، صاف کردن یا پرتاب کردن و شکل دادن به آن تجربه می کند و می آموزد.


ماسه بازی مهارت خلق و ابداع را می پروراند به باعث تمرکز او می شود همچنین کودک می تواند از طریق شن بازی آرم شود و بسیاری از احساسات منفی خود را تخلیه کند مثلا وقتی که عصبانی و ناراحت است ماسه را سوراخ سوراخ کند یا بر روی آن بکوبد و به طور کلی شن و ماسه علاوه بر جنبه سرگرمی به صورت درمانی نیز به کار می رود.


بسته بندی این ماسه ها ۱۵ کیلویی است و برای هر فضای ۱ در ۱ متر اگر بخواهید آن را به عمق ۱۰ سانتی متر بپوشانید نیاز به ۸ بسته ۱۵ کیلویی یعنی ۱۲۰ کیلو شن دارید اگر فضای شما بیشتر است یا عمق آن متفاوت است کافیست یک تناسب ساده ببندید تا بتوانید میزان شن مورد نیازتان را محاسبه کنید.


مواد ضد عفونی داخل شن بسته به نوع استفاده بین ۶ ماه تا ۱ سال دوام دارد اما پس از آن می توانید از مواد ضدعفونی کننده استفاده کنید و بهتر است که شن در فضایی باشد که تابش مستقیم آفتاب بر رویش باشد تا امکان رشد و نمو باکتری ها کمتر شود.

امروزه بازی و درمان با شن در بسیاری از کلینیک های کودک استفاده می شود و از این طریق بسیار از مشکلات کودکان را حل می کنند ضمن اینکه آب بازی و شن بازی یکی از آن بازی هاست که حتی اگر بزرگ شده باشید هم کودک درونتان آن را مطلبد و برایش اشتیاق دارد.


کودک از طریق بازی با شن می تواندی بیاموزد و با کمک خلاقیتش هر آنچه را که دوست دارد بسازد و خراب کند و این روند ساختن و خراب کردن به افزایش اعتماد به نفسش نیز کمک می کند.


این مدل میز شن و آب بازی استپ تو در واقع از دو بخش دایره ای متصل به هم تشکیل شده که یک سما آن برای آب بازی و سمت دیگر آن برای شن بازی کودکان در نظر گرفته شده است.


بروی بخش آب بازی یک برج آب نیز نصب می شود که با ریختن آب به داخلش پروانه آن شروع به حرکت می کند. همچنین یک پروانه جداگانه نیز وجود دارد که می توانید وسط میز آب نصب کنید و کودک از ریختن آب بر رویش و حرکت آن سرگرم می شود و لذت می برد.


وجود سایه بان و چتر مناسب باعث می شود که اگر در فضای باز و خصوصا در فصل تابستان بچه ها مشغول بازی بودن در مقابل تابش مستقیم آفتاب نباشند و به راحتی بتوانند برای مدت طولانی تری بازی کنند و مشغول شوند.


نام لاتین محصول Step2 Shady Oasis Sand and Water Play Table

ابعاد ۸۰x۱۱۷x۷۱ سانتی متر

ابعاد بسته بندی ۷۲x۷۶x۲۶ سانتی متر

وزن ۹ کیلوگرم

جنس پلی اتیلن

گروه سنی ۱ سال به بالا

ظرفیت ۱۸ کیلوگرم شن و ۱۱.۴ لیتر آب

نیاز به سرهم بندی دارد

کودکان عاشق آب بازی هستند و دیدن ابزار آب بازی بی شک آن ها را هیجان زده می کند. شما می توانید اسباب بازی های کوچک برای حمام تهیه کنید یا یک میز آب فرزندتان بتواند به راحتی ساعت مشغول آب بازی شود و البته آب کمتری هدر برود.


این مدل میز آب بازی Step2 گنجایش ۱۵ لیتر آب دارد و درپوشی دارد که با برداشتن آن آب به راحتی تخلیه می شود. این میز آب تقریبا به صورت یک دایره است و فضایی در حدود یک متر مربع را اشغال می کند.


در وسط این دایره بخشی وجود دارد که می توانید توپ ها را روی آن قرار داده و آن با بچرخانید و یا بخش برج که روی میز نصب می شود و سه ورودی برای قرار دادن توپ ها دارد که با رها کردنشان به سمت پایین و به داخل آب لیز می خورند.


در دو طرف این میز آب دو پرتاب کننده توپ نیز در نظر گرفته شده است که توپ را روی آن قرار می دهید و با ضربه ای آرم به گوشه آن توپ به سمت جلو می جهد.


این میز اب به راحتی می تواند  ۲ تا ۳ کودک را همزمان مشغول و سرگرم کند و برای استفاده در فضای داخل منزل یا فضای باز و همچنین خانه بازی و مینی پراک بسیار مناسب و کاربردی است.

بچه ها علاقه زیادی به آب بازی و آب تنی دارند و در یک کلام باید گفت عاشق آب هستند!


وجود فضا و ابزار مناسب برای آب بازی باعث می شود که کودک در فضایی ایمن تر و با ابزار مناسب سن خودش بازی کند و سرگرم شود و در عین حال در مصرف آب هم هنگام بازی صرفه جویی می شود.


این مدل میز آب بازی استپ تو به شکل یک دایره با قطر ۸۰ سانتی متر و شامل ۱۱ قطعه مختلف مثل هشت پا، ماهی های کوچک، برج آب و قایق است و به اندازه ۱۵ لیتر آب ظرفیت دارد.


هشت پا در مرکزمیز نصب می شود و کودک می تواند آن را بچرخاند. در لبه میز نیز برج آب قرار می گیرد که با ریختن آب به داخل قیف پروانه های آن نیز به حرکت در می آید.


۶ ماهی رنگی کوچک را نیز می توانید داخل آب بیاندازید و از کودک بخواهید که آن ها را با ظرف ماهیگیری از داخل آب در بیاورد یا به کمک خلاقیت خود بازی های مختلف برای برای کودکان بسازید و سرگرمشان کنید.


برای تمیز کردن میز آب بازی به راحتی می توانید در پوشی که در کف آن قرار دارد را باز کنید و آب را تخلیه کنید.


میز آب بازی Step2 مدل اختاپوس برای استفاده در فضای منزل یا فضای بازی و همچنی بخش آب بازی خانه بازی و مهد ها قابل استفاده و مناسب است.
این استخر شن Step2 برای بازی و استفاده همزمان ۴ کودک یا بیشتر قابل استفاده است و به راحتی می تواند ۹۰ کیلوگرم شن را در خود جای دهد.

بچه ها علاقه دارند که طبیعیت را حس و تجربه کنند و یکی از عناصر طبیعت ماسه و شن است. شن و آب از مواد اولیه برای بازی حسی کودکان هستند. تمام این مواد حسی از طریق لمس کردن، ضربه زدن، نوازش کردن و یا صاف و هموار کردن به صورت اشکال خارجی در می آیند و برای کودکان جذاب و سرگرمی کننده است. 


برای همین وقتی به جایی سفر که کنید که دریا و ساحلی فراهم باشد و کودکی همراهتان باشد باید کل سفر کن را در کنار ساحل و مشغول آب بازی و ماسه بازی بگذرانید اما زمانی که دریا و ساحلی نیست چه کاری می توان انجام داد؟!


استخر شن بازی کودکان در واقع برای همین نیاز طراحی شده است تا کودک بتواند در محیطی مشخص به راحتی بازی کند و سرگرم شود.


این مدل استخر شن استپ تو به رنگ خاک و طرح آجری است و در نیز دارد تا در زمانی که از آن استفاده نمی کنید از ورود حشرات و حیوانات مختلف به داخل آن جلوگیری کند. 


روی در آن طرح یک خورشید برجسته هم به چشم می خورد که آن را بیشتر جذاب و خاص جلوه می دهد.این استخر شن حدودا ۱ در ۱ متر است و در هر یک از ۴ گوشه آن فضایی برای نشستن کودک در نظر گرفته شده است که تحمل وزن هر یک از گوشه ها ۲۳ کیلوگرم است. 


اگر این استخر شن را برای منزل تهیه کردید و فرزندنتان بزرگ شده است می توانید بسته به خلاقیتتان از آن استفاده های دیگری نیز بکنید!


این استخر شن گنجایش نگهداری ۹۰ کیلوگرم شن بهداشتی را دارد و به راحتی می تواند ۴ تا ۵ کودک را همزمان سرگرم کند و انتخاب بسیار خوبی برای مهد کودک، خانه بازی،‌مینی پارک و کلینیک های مشاوره کودکان است.


این مجموعه شامل هیچ گونه ابزار شن بازی نمی شود.


نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

شن بهداشتی ، شن جادویی ، خرید شن بهداشتی


کالاهای مرتبط

ماسه و شن بازی بهداشتی 15 کیلوگرمی
ماسه و شن بازی بهداشتی 50 کیلوگرمی

ماسه و شن بازی بهداشتی 50 کیلوگرمی

ماسه و شن بازی بهداش..

سرسره بادی

سرسره بادی

سرسره بادیدر ابعاد و..

ماسه و شن بازی بهداشتی 6 کیلوگرمی

ماسه و شن بازی بهداشتی 6 کیلوگرمی

در میان بازی های کود..

شن جادویی

شن جادویی

ماسه و شن بهداشتی با..

 مجموعه بازی پلی اتیلن

مجموعه بازی پلی اتیلن

مجموعه بازی پلی اتیل..

سرسره بادی  قصر بادی قلعه بادی سازه بادی
استاندارد شهربازی احداث شهربازی استاندارد
ایرهاکی آیس هاکی ایرهاکی خانگی  و حرفه ای
کلبه باربی

کلبه باربی

کلبه باربی کلبه..

شن کف آکواریوم

شن کف آکواریوم

شن کف آکواریومظاهر آ..

تخته سیاه و وایت برد کودک

تخته سیاه و وایت برد کودک

تخته سیاه و وایت برد..

 شن آکواریوم

شن آکواریوم

 شن آکواریوم مخ..

سرسره موز

سرسره موز

سرسره موزسرسره موزی ..

توپ فوتبال حبابی

توپ فوتبال حبابی

توپ فوتبال حبابیفوتب..

برچسب ها: شن بهداشتی ، شن جادویی ، خرید شن بهداشتی ، خرید شن مهدکودک ، شن بهداشتی مهدکودکی ، شن, ماسه بازی ، شن و ماسه ، ماسه بهداشتی ، سن و ماسه بهداشتی، محصول شن بازی ، فروش شن بهداشتی ، تولید شن بهداشتی