UA-108876490-1
  • ورزش کارتینگ

ورزش کارتینگ

ورزش اتومبیل رانی به لحاظ اهمیت جنبه های ورزشی، گردشگری و اقتصادی از جایگاه ویژه ای برخوردار میباشد. امروزه برگزاری مسابقات حرفه ای اتوموبیل رانی در رشته های مختلف علی الخصوص فرمول یک، تبدیل به یک صنعت بزرگ شده و به لحاظ گردش مالی در ردیف یکی از ده صنعت بزرگ جهان قرار دارد.

برای افرادی که به اتومبیل رانی علاقه دارند و تمایل به شرکت در مسابقات حرفه ای ندارند، ورزش کارتینگ میتواند مناسبترین گزینه باشد. تا به صورت تفریحی از کارت های اجاره ای با هزینه ای بسیار اندک استفاده نمایند و از این ورزش مفرح و مهیج لذت برده و بر مهارتهای رانندگی خود بیافزایند.

مسابقات کارت و به اصطلاح متداول آن “کارتینگ” مفرح ترین نوع ورزش اتومبیل رانی است که در آن محدودیت سن و جنسیت مطرح نبوده که به همین دلیل در کشور ایران نیز از ورزشهای پرطرفدار محسوب میشود. در این ورزش از خودروهای تک سرنشین به نام کارت استفاده میشود که به علت داشتن مرکز ثقل پایین و نزدیکی به زمین، دارای پایداری و ایمنی بالا میباشد و به هیچ عنوان واژگون نمیشود. امروزه مسابقات بین المللی کارتینگ محل عرضه و نمایش آخرین دستاوردهای تکنولوژی روز دنیا و شناسایی استعدادهای جوتن جهت صعود به سطوح بالاتر علی الخصوص فرمول یک محسوب می شوند.

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

ورزش کارتینگ

  • مدل کالا: ورزش کارتینگ
  • موجودی: 21

برچسب ها: ورزش کارتینگ