صندلی پاترول
صندلی پاترول
صندلی پاترول

صندلی پاترول

0 نظرسفارش (0)
7,500,000تومان
کد محصول: صندلی پاترول
موجودی: در انبار
جدول اندازه ها

بررسی اجمالی

صندلی پاترول سفارش خرید صندلی پاترول صندلی پاترول با قیمت مناسب نیسان پاترول با کیفیت

صندلی پاترول 

سفارش خرید صندلی پاترول 

صندلی پاترول با قیمت مناسب نیسان پاترول با کیفیت


خرید صندلی جلوی پاتروی با کنسول وسط


امروزه تغییر در ساختار تودوزی و صندلی خودرو افرود و صندلی پاترول های اتومبیل ها بسیار در بین خودرو سوار ها رواج پیدا کرده است. افرود سوار هایی که از خودروی نیسان پاترول استفاده می کنند معمولا با ساختار داخلی این خوودرو میونه خوبی ندارند.


صندلی خودرو در ترافیکهای سنگین کلان شهرها به قدری است که می‌تواند در سلامت و فیزیک بدن خیلی مؤثر باشد. امروزه یکی از مشکلات به ویژه در خودروهای داخلی می‌توان به کیفیت و ارگونومی و راحتی در صندلی‌های خودرهای بازار داخلی دانست .صندلی پاترول در شرکت پیچک پویان سازه بر اساس اروکونی داخلی ماشین پاترول یا نیسان پاترول در ایران طراحی و تولید شده است. این صندلی پاتروی با رنگ بندی مختلف و طرح های متفاوت تولید شده است.  مثلاً افراد قد کوتاه برای تسلط بیشتر در پشت فرمان خودرو، در صورت وجود داشتن این تنظیم در صندلی خودروی خود باید ارتفاع صندلی را بالا بیاورند تا برای رانندگی اشراف کاملی داشته باشند، یا افراد بلند قد باید صندلی خودرو را عقب بدهند تا پاهایشان فشرده و درگیر نشود و در ترافیکها دچار پا درد یا کمرد درد نشوند.
صندلی پاترول دارای اپشن های متفاوتی می تواند باشد که در این شرکت به صورت سفارشی تولید میگردد. مانند سیستم برقی حرکت صندلی خودرو و یا سیستم گرمکن و سردکن خودرو که در داخل صندلی نصب میشود. صندلیها معمولا با کنسول وسط خریداری میگردند. همچنین جنس روکش آنها نیز و رنگ آن قابل انتخاب می باشد. این روند با تعویض صندلی خودرو با نمونه‌های نو و کاکرده از خودروسازهای ژاپنی وآلمانی تحقق می‌یابد که از صندلی‌های با کیفیت وبا دوامی برخوردار هستند مثل صندلی‌های لکسوس جی اس، آل اس و نمونه‌های صندلی‌های بی ام دبلیو و مرسدس بنز و ...

این صندلی‌های که علاوه بر ارگونومی و در برگیری خوب سرنشین دارای تنظیمات کاملی در جهات گوناگون هستند که شامل:

تنظیم جلو و عقب در به صورت ریلی تنظیم کفی صندلی به صورت زاویه دار و جهات مختلف و تنظیمات گودی کمر و پر کننده زیر زانو برای خستگی کمتر در ترافیکها و یه سری از آنهای دارای گرم کن، سرد، ماساژور و در بعضی مدلها داری حافظه هم هستند که مثلاً اگر خودرو را چند راننده سوار می‌شدند نفر اول می‌تواند تنظیمات مورد نظر خود را بر روی صندلی انجام دهد و با کلیدی که در روی صندلی به صورت شماره‌ای اعمال شده تنظیمات مورد نظرش را به حافظه یک بسپارد و راننده بعدی تنظیمات خود را انجام دهد و به حافظه شماره دو بسپارد.

با این کار هر موقع هر کدام راننده‌ها سوار بر خودرو می‌شوند می‌توانند باز زدن کلید شماره مورد نظر که روی صندلی تعبیه شماره به صورت برقی تنظیمات رو دریافت کرده و با راحتی و آسایش به رانندگی خود ادامه دهند.

طراحی بسیار زیبای این علاوه بر پر کردن فضای خالی ایجاد شده ، زیبایی و صندلی خودرو افرود و جلوه خاصی به داخل اتاق اتومبیل نیسان پاترول می دهد.


جنس روکش
چرمچرم
سردکن
سردکن برقی سردکن برقی ندارد
ماساژور
صندلی ماساژور نداردصندلی ماساژور ندارد
مکانیزم پشتی صندلی
مکانیزم شیرفلکه صندلی مکانیزم شیرفلکه صندلی
گرمکن
صندلی گرمکن ندارد صندلی گرمکن ندارد

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی
 ترامپولین  قطر1.5 طرح پاندا
 ترامپولین دایره ای قطر 3 متر
 ترامپولین دایره ای قطر 4 متر
 ترامپولین دایره ای قطر1.5 متر
 چمن مصنوعی ورزشی دالیا10 ابعاد 2 در 1
استخر توپ بادی

استخر توپ بادی

6,880,000تومان