UA-108876490-1
  • تجهیزات شهربازی

تجهیزات شهربازی

انتخاب تجهیزات شهربازی و وسایل  شهربازی و دستگاهها شهربازی یا فضا های تفریحی و خانه ههای مشاغل و …. نیاز مند بررسی دقیق منطقه و شهر و بررسی جنبه های فرهنگی  و جغرافیایی یک منطقه میباشد.تحلیل رقبا و بررسی در انتخاب وسایل شهربازی وتجهیزات شهربازی دارای اهمیت بالایی است


تجهیزات شهربازی مورد نیاز فضاهای تفریحی به دو بخش دستگاه های شهربازی و ملزومات مورد نیاز آنها وقطعات یدکی این دستگاه ها میباشد و بخش دوم اتوماسیون و سیستم کارتی و مدیریتی شهربازی است

برای داشتن یک شهربازی موفق داشتن طراحی مناسب شهربازی و چیدمان درست و انتخاب تجهیزات و وسایل شهربازی لازم میباشد

قیمت وسایل شهربازی

پیش از خواندن قیمت وسایل شهربازی سرپوشیده ، به عنوان یک تیم حرفه‌ای در عرصه مشاوره و راه‌اندازی شهربازی‌های مختلف لازم می‌دانیم تا در مورد امکان‌سنجی ساخت شهربازی توضیحاتی بدهیم.

دستگاه‌های شهربازی‌های سرپوشیده دارای تنوع بسیار بالایی بوده و برای انتخاب این دستگاه‌ها(وسایل شهربازی) نیاز به پلان و چیدمان تخصصی است.

مطالعه امکان سنجی اولین مرحله و اولین قدم برای احداث یک شهربازی یا مکان تفریحی می‌باشد.

صنعت تفریحات و شهربازی طی 20 سال گذشته در جهان و در ایران رشد مثبت و چشمگیری داشته است.اما کلیه شهربازی های ساخته شده شهربازی های موفقی نبوده اند در حالی که یک پارک تفریحی اگر بر طبق برنامه درستی جلو رفته باشد، دارای توان تولید درآمد بالا و به صورت ثابت و تولید حجم قابل ملاحظه ای سرمایه است؛ لذا انتخاب درست دستگاه های شهربازی اهمیت بسیار زیادی دارد.

توجه داشته باشید که یک برنامه ریزی ضعیف می‌تواند یک سرمایه گذار را نابود کند!

برای اینکه مطمئن شوید سرمایه گذاری در یک شهربازی موفق خواهد بود؛ نیاز به برنامه ریزی درستی دارید.انتخاب یک تیم با تجربه برای نظارت بر طراحی، ساخت وساز و آموزش پرسنل شهربازی منجر به یک شروع خوب در این صنعت خواهد شد.

پژوهش ها نشان داده اند كه عموما عملكرد گذشته‌ی بازار ضامن بازده‌های آینده نیست . از این رو سرمایه گذاری‌ها را بر اساس ویژگی‌هایشان انجام دهید. صرفا به عملكرد گذشته دل نبندید. به عبارت دیگر احساساتی عمل نكنید  سرمایه گذاری خوب و مطمئن هم مثل هر کار و پیشه دیگری نیازمند دانستن اصول و برنامه ریزی است.

برای دانستن قیمت وسایل شهربازی سرپوشیده تعدادی لیست قیمت جهت برآورد در ادامه مطلب برای شما دوستان عزیز قرار داده شده است که میتوانید مطالعه نمایید. بدیهی است قیمت های فوق قیمت نهایی نیست و صرفا جهت اطلاع و براورد می‌باشد.

فروش و لیست قیمت وسایل شهربازی سرپوشیده

پیش از دانلود لیست قیمت وسایل شهربازی سرپوشیده باید بدانید که دستگاه ها و تجهیزات شهربازی انواع مختلفی دارند. بعلاوه دستگاههای شهربازی سرپوشیده برای سنین مختلف تولید می‌شوند.

انتخاب و خرید دستگاه‌های شهربازی های سرپوشیده بسیار حساس است. بنابراین برای انتخاب بهتر دستگاه‌ها می‌بایست از مشاورین مجرب در این زمینه کمک گرفت.

برای توضیح بیش‌تر در خصوص دستگاه‌های شهربازی سرپوشیده انواع دسته بندی آن را بررسی خواهیم کرد.

برای دانلود لیست قیمت وسایل شهربازی سرپوشیده از لینک زیر استفاده کنید.

www.iepm.ir

یا به شماره های  09127909551 و 09033025779 پیام  دهید.


محصولات شهربازی تولید داخل یا موجود در کشور

خرید تجهیزات و دستگاههای شهربازی دسته دوم

در صورت نیاز به خرید تجهیزات شهربازی دسته دوم امکان بررسی قیمت و فنی  وسلامت دستگاهها

قیمت فروش مری گراند از درب کارخانه

مری گراند از مهم ترین و زیباترین وسایل شهربازی سرپوشیده به شمار می رود که دارای عروسک های متنوعی بوده است . این محصول به درخواست مشتری با مدل های بسیار زیبا تولید می شود و در انواع مختلف وارد بازار شده است. 

دانلود لیست های قیمت جهت برآورد اولیه

دانلود لیست های قیمت دستگاههای سرپوشیده

وسایل شهربازی (تجهیزات شهربازی)

 شهربازی چیست؟

امروزه با توجه به نفوذ مدرنیته و شهرنشینی به زندگی مردم، ساختار های سرگرمی و بازی ها تغییر کرده اند و شهربازی ها نیز از این قاعده مستثنی نبوده و تغییرات بزرگی داشته اند. شهربازی به فضایی گفته می شود که با استفاده از تجهیزات الکترونیکی و مکانیکی سرگرم کننده یا همان وسایل شهربازی، امکانات بیشتر و به روز تری را نسبت به پارک ها و مراکز تفریحی کوچک ارائه می دهد.


گام های اساسی برای راه اندازی شهربازی :

انتخاب فضای مناسب برای احداث شهربازی، دریافت مجوز ها و مدارک لازم برای تاسیس شهربازی انتخاب درست محصولات و طراحی، از مهمترین مسائلی هستند که پیش روی شما به عنوان یک سرمایه گذار قرار دارند.

اما در دید کلی شهربازی ها به دو دسته ی شهربازی سرپوشیده و شهربازی روباز تقسیم می شوند،مراحل اجرای هرکدام و قالب وسایلی که در آن ها به کار میروند تا حدودی متفاوت است. در ادامه به بررسی انواع شهربازی و نکات آن می پردازیم.


شهربازی سرپوشیده

در رابطه با شهربازی سرپوشیده ابعاد و ارتفاع سقف فضای شما از نکات حایز اهمیت در انتخاب محصولات خواهد بود. چرا که در احداث این نوع فضای بازی محدودیت ارتفاع، محدودیت های وزنی سازه ها و فونداسیون همگی باید مورد بررسی قرار بگیرند تا از خطر های احتمالی نیز جلوگیری شود. همچنین به دلیل وجود این محدودیت ها استفاده از سازه های فوق سنگین شهربازی در فضاهای سرپوشیده معمول نیست. اما درصورتی که شهربازی سرپوشیده در یک فضای هم سطح زمین ساخته شود امکان تجهیز وسایل شهربازی با برخی سازه های نیازمند فونداسیون نیز بررسی خواهد شد.۱-دستگاه‌های مکانیکی (attraction games or rides):

دستگاه‌ها وتجهیزات شهربازی با ظرفیت پذیرش بالا که در شهربازی‌های روباز و سرپوشیده مورد استفاده قرار می‌گیرند. جانمایی و انتخاب این دستگاه‌ها بسیار مهم بوده و می‌بایست دستگاه‌هایی متناسب با شرایط سالن انتخاب شوند.


 
۲-دستگاه‌های ویدئویی (video games):

بازی‌های با تنوع بسیار بالا که دارای مانیتور بوده و انواع مختلفی دارند؛ مانند بازی های مسابقه ای، تفنگی و یا حتی انواعی از کیدی راید ها


 
 


۳- دستگاه‌ها یا تجهیزات جایزه مستقیم (novolity games):

بازی‌هایی با امکان برنده شدن سریع مشتری در صورت داشتن مهارت! هدف بازی صرفا بیرون آوردن جایزه از دستگاه است.


 
 


 


۴- دستگاه‌های تیکتی (redemption games):

بازی هایی که با انجام آن و در ازای بازی بهتر تیکت برنده می‌شوید و بعد از جمع اوری تیکت‌ها میتوانید جوایزی به انتخاب خود از باجه جایزه دریافت کنید.شهربازی روباز

شهربازی های روباز، دقیقا همان چیزی است که پس از شنیدن این اسم به ذهن ما می آید؛ چرخ و فلک های بزرگ و دنیای نور و رنگ که چشمان هر بیننده ای را به خود خیره خواهد کرد. اما در رابطه با تجهیز این نوع فضا با وجود کمتر بودن محدودیت های انتخاب، گزینه های شما سخت تر خواهند بود چرا که در شهربازی های روباز عموما از وسایل شهربازی سنگین و فوق سنگین استفاده شده و به طراحی دقیق و جانمایی های کارشناسی شده نیاز است.


سازه های مورد استفاده در شهربازی روباز عموما نیازمند به فونداسیون هستند لذا زیر سازی جزو مسائل مهمی ست که در این پروژه ها در نظر گرفته می شود.

چینش وسایل شهربازی در این نوع فضا باید به صورتی باشد که تمامی فضای شما مورد بهره برداری قرار گرفته و هیچ بخشی از محوطه شهربازی به هدر نرود. در این پروژه ها به دلیل شرایط خاص خود باید پیش از خرید و انتخاب مکان احداث شهربازی، همه نکات مثبت و منفی محل های مورد نظر بررسی شده و در نهایت بهترین لوکیشن برای احداث و اجرای پروژه انتخاب شود.

محل احداث پروژه باید از لحاظ استاندارد های سازمان ها و نهاد های مربوطه نیز مورد تایید باشد.


فروش وسایل شهربازی و قیمت ها

انتخاب و خرید وسایل شهربازی بسیار حساس است به همین دلیل این کار نیازمند کسب مشاوره های دقیق در هنگام تهیه وسایل شهربازی می باشد. این دستگاه ها برای رده های سنی مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند و عملکرد و جانمایی هرکدام وابسته به شرایط و المان های خاصی است.


همچنین همانطور که ذکر شد، برخی وسایل شهربازی نیازمند اجرای فونداسیون و یا اقدامات پیش از نصب می باشند که برای خرید این دستگاه ها باید این اقدامات در نظر گرفته شوند، از نکات مهم دیگر بررسی میزان برق مورد نیاز دستگاه های انتخابی و توان برق محل شهربازی می باشد و نکات ایمنی برقی نیز باید در نظر گرفته شود. باید بدانید که وسایل شهربازی ( بخصوص دستگاه های گیمی) دارای انواع خارجی و داخلی می باشند که انتخاب آن ها با توجه به بودجه و عملکرد مورد نیاز شما متفاوت خواهد بود.


نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

تجهیزات شهربازی

  • مدل کالا: شهربازی، مهدکودک، تجهیزات خانه بازی، شهربازی‌های سرپوشیده
  • موجودی: 1000

کالاهای مرتبط

توپ استخر هزار عددی

توپ استخر هزار عددی

توپ استخرتوپ استخر ه..

دستگاه تکان دهنده سکه ای و ریموتی

دستگاه تکان دهنده سکه ای و ریموتی

دستگاه تکان دهنده سک..

الاکلنگی ماهی سقفدار

الاکلنگی ماهی سقفدار

الاکلنگی ماهی س..

برچسب ها: شهربازی، مهدکودک، تجهیزات شهربازی، شهربازی ، خانه بازی، دستگاه‌های شهربازی‌های سرپوشیده