UA-108876490-1

مریگراند

مریگراند

مریگراند برای شهربازی

مریگراند  خانه کودک و اماکن تفریحی و مراکز خرید

مری گرند همراه با استاندارد و گارانتی
در طرح های مختلف و رنگ بندی دلخواه شما
جهت مشاوره و اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید


شهربازی ها از بزرگترین مراکز تفریحی کودکمریگراند  هستند که با داشتن وسایل عظیم و سرگرم کننده گاهی برای بزرگتر ها هم جالب توجه خواهند بود. شهربازی ها به دو دسته ی روباز و سرپوشیده تقسیم می شوند که عمده ی وسایل و تجهیزات موجود در آن ها متفاوت هستند مریگراند چراکه به دلیل وجود محدودیت های وزنی و ارتفاع در مکان های سرپوشیده، امکان قرار گیری محصولات بزرگ شهربازی در آن ها وجود ندارد.


اما برخیمریگراند  وسایل شهربازی که از وزن کمتری برخوردارند، می توانند در هر دو نوع شهربازی مورد استفاده قرار بگیرند. مری گراند ها نیز با ظرفیت تا 12 نفر قابل قرار گیری در شهربازی های سرپوشیده را نیز دارند.


قطعا مری گراند ها را دیده اید! این وسیله شهربازی از خاطره انگیز ترین مریگراند وسایلی ست که در بسیاری از فیلم های سینمایی هالیوودی نیز ردپایی دارد. یک موسیقی جذاب به همراه یورتمه اسب های فایبرگلاسی حول یک دایره بزرگ، دقیقا همان مری گراند است! این محصول از جنس فلز و با اسب هایی با بدنه ی فایبر گلاس تهیه شده و تنوع محصولی بسیاری دارد.

 محصول در دو مدل سه نفره و پنج نفره تولید می شود. ابعاد مدل سه نفره 240×110 سانتی متر است، به این معنا که مری گراند سه نفره فضایی به قطر 110 سانتی متر را اشغال کرده و ارتفاعی برابر با 240 سانتی متر دارد. مدل پنج نفره این محصول نیز ابعاد 240×220 سانتی متر را داراست.
از مزایای این سازه عدم نیاز به فونداسیون می باشد که باعث می شود تا قابلیت جابه جایی از یک فضای بازی به فضای بازی دیگر را، درصورت نقل مکان، داشته باشد. همچنین این محصول علاوه بر حرکت چرخشی دارای حرکت عمودی نیز هست.


از نکات مهم دیگر این محصول برق آن است، این مری گراند به برق تک فاز نیاز داردمریگراند  و دارای یک الکتروموتور اینورتر سه فاز است که قدرت آن را تامین می کند و باعث می شود تا بتوانید از برق تک فاز خروجی سه فاز بگیرید. علاوه براین نورپردازی این محصول بوسیله لامپ های بزرگ شهربازی انجام می شود که بر روی بدنه آن کار شده است. از نکات مثبت دیگر این محصول باید به قابلیت پخش موسیقی پس از اتصال به منبع برق اشاره کرد که هیجان بازی با این مری گراند زیبا را افزایش می دهد.

فروش ویژه تکان دهنده مریگراندمریگراند 

تکان دهنده مریگراند بابا اسفتجی مینیون کیتی دریایی اسب خر شرک ماشین موتور

انواع اقسام ایرانی و چینی وصد البته که ایرانی خیلی بهتره!!!

قیمت های محصولات رو حتما مقایسه کنین ولی کیفیت رو فدای قیمت نکنین

09127909551

09033025779

02122068155

به سازنده سفارش دهید تا خرید عادلانه ای داشته باشید
فروش ویژه مری گراند 3 نفره

طرح اسب

رنگ آمیزی فوق العاده

موزیکال

قابل استفاده در شهربازی های باز و سرپوشیده و پاساژها و مغازه ها

قیمت فوق العاده مناسب

تماس بگیرید

مریگرند مری گوراند مریگرند میریگراند شهربازی

برای مشاوره و مشاهده تصاویر محصولات با شماره های ذیل تماس حاصل نمایید

09127909551

09123264008

02122068155

09033025779

09222909551

فروش نو و دست دوم 

شهربازی,شهربازی,شهربازی,شهربازی,شهربازی,شهربازی,شهربازی,شهربازی,شهربازی,شهربازی,شهربازی,شهربازی,شهربازی


جستجوی دقیق تر

مقایسه کالا (0)


تجهیزات شهربازی خانه بازی

تجهیزات شهربازی خانه بازی

شهربازی - انواع گیم های مدرن شهربازی شهربازی سرپوشیده شهربازی سرباز شهربازی تهرانشهربازی اصفهانشهربازی شیرازشهربازی مشهدشهربازی تبریزپی..

تونل حلزون تونل کرم ابریشم تونل هزارپا

تونل حلزون تونل کرم ابریشم تونل هزارپا

تونل حلزونتونل حلزون تونل کرم ابریشم تونل هزارپاتونل حلزون تونل کرم ابریشم تونل هزارپا رنگبندی مختلف تونل کرم ابریم بنفش تونل کرم ابریشم، تو..

دستگاه تکان دهنده سکه ای و ریموتی

دستگاه تکان دهنده سکه ای و ریموتی

دستگاه تکان دهنده سکه ای و ریموتیدستگاه های تکان دهنده سکه ای که دستگاه های حرکتی و تاب دهنده کودک هم نامیده میشوند. ساختار این دستگاه ها شامل یک شاسی..

مریگرند مری گوراند مریگرند میریگراند شهربازی

مریگرند مری گوراند مریگرند میریگراند شهربازی

مریگرند مری گوراند مریگرند میریگراند شهربازیمریگرند مری گوراند مریگرند میریگراند شهربازیبرای مشاوره و مشاهده تصاویر محصولات با شماره های ذیل تماس حاصل..

وسایل خانه بازی

وسایل خانه بازی

 وسایل خانه بازیحتما دنبال وسایل خانه بازی دست دوم هستید که وارد این صفحه شده‌اید، به شما تبریک می‌گویم چون وارد جای درستی شدید، من به شما کمک می..

نمايش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)