UA-108876490-1

کشتی صبا

کشتی صبا

کشتی صبا

کشتی صبا نیز از جمله این محصولات است که در هر دو نوع شهربازی روباز و سرپوشیده دیده می شود اما عمدتا این محصول برای مراکز بازی روباز به کار می رود، چرا که ابعاد و وزن بالای آن، به علاوه ی ارتفاع مورد نیاز این محصول، در کنار هم کشتی صبا را برای شهربازی های سرپوشیده غیرمناسب می کند.

اما باید توجه داشت که نمونه های کوچکتر این محصول و مدل های 12 نفره و کمتر، در فضای سرپوشیده قابل استفاده بوده و نیاز به فونداسیون نیز ندارد. اما در نمونه های با ظرفیت بالاتر که وزن محصول نیز بالا می رود، پیش از ساخت محصول نیاز به اجرای فونداسیون و زیر سازی ست که این محصول را برای شهربازی سرپوشیده نامناسب می کند.مشخصاتی که در زیر ذکر شده است برای مدل 12 نفره این محصول بوده و برای اطلاعات بیشتر در رابطه با دیگر ظرفیت ها تماس حاصل بفرمایید.
این نمونه کشتی صبا که هم در شهربازی های روباز و هم شهربازی های سرپوشیده کاربرد دارد در ارتفاع 380 سانتی متری ساخته می شود؛ این موضوع باعث می شود تا کشتی صبا 12 نفره بتواند در مکان های سرپوشیده با ارتفاع سقف 4متر به بالا نیز قابل استفاده باشد.
عرض این کشتی 220 سانتی متر است که با توجه به نرده کشی ها و راه پله این عرض به 300 سانتی متر افزایش می یابد. همچنین باید گفت که طول این محصول 600 سانتی متر است.
این کشتی صبا از سیستم سنوماتیک بهره می برد که از ایمنی بالایی برخوردار است همچنین موتور این محصول از نوع سه فاز با قدرت دو اسب بخار است.


ساخت انواع پیست ماشین برقی در دو نوع با انتن و بدون انتن با ابعاد متفاوت و استاندارد به همراه 5 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش
انواع کشتی صبا،قطار کودک و بزرگسال،چرخ و فلک کودک و بزرگسال، هلیکپتر،ماشین برقی کوبنده،کلیه دستگاه های تکان دهنده و...
مشاوره رایگان به سرمایه گذاران محترم و چیدمان دستگاه های شهربازی
تمامی دستگاه ها شامل گارانتی میباشند

کشتی صبا از گذشته تا کنون همراه شهربازی ها بوده و خواهد بود. کشتی صبا جزء پرطرفدارترین دستگاه های شهربازی می باشد
6 نفری 28 میلیون تومن
12 نفری تماس بگیرید
24 نفری تماس بگیرید
30 نفری تماس بگیرید
40 نفری تماس بگیرید

برای استعلام قیمت دقیق می توانید به شماره ما زنگ بزنید

قیمت کشتی صبا کشتی صبا 6 نفری فروش کشتی صبا کشتی صبا دستگاه های شهربازی فروش دستگاه های شهربازیمقایسه کالا (0)


فروش انواع تکان دهنده موزیکال چینی

فروش انواع تکان دهنده موزیکال چینی

فروش انواع تکان دهنده موزیکال چینیفروش ویژه بیش از 50 مدل تکان دهنده جدید چینی موزیکال و نورپردازی بسیار شیک قابل استفاده در فروشگاه ها، شهر بازی ها،پارک های محلی، پاساژها،رستوران ها، مهدکودک ها و... ..

3,900,000 تومان

کشتی کودک شهربازی

کشتی کودک شهربازی

کشتی کودک شهربازیدستگاه شهربازیشهربازیخانه بازی شهربازی کودک، شهربازی بزرگ، شهربازی های ایران ، شهربازی تهران ، شهربازی شیراز، شهربازی مشهد، شهربازی مشهد ، تولیدی دستگاه شهربازی، تولید وسایل بازی..

95,000,000 تومان

نمايش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)