UA-108876490-1
  • سرسره بادی  قصر بادی قلعه بادی سازه بادی


سرسره بادی  قصر بادی قلعه بادی سازه بادی 

سرسره بادی  قصر بادی قلعه بادی سازه بادی 

سرسره بادی کودکان، باید در شیبی استاندارد طراحی شود. این مشخصه در سرسره های بادی شدت برخورد کودکان با یکدیگر و دیواره های سرسره را تعیین می کند و در صورت غیر استاندارد بودن، باعث اسیب های مختلفی خواهد شد.

قصر بادی کودک، مجموعه ای متنوع از محصولاتی است که ایمن ترافیک کالا پس از تست های مختلف کیفیتی، گزینش کرده و در دسترس کاربران خود قرار داده است.

طراحی ارگونومیک سرسره بادی کودکان تضمین کننده ایمنی کودکان در محیط مهد کودک، پارک و منازل مسکونی است.

ایمن ترافیک کالا، عرضه کننده تخصصی وسایل بازی و پارکی کودک، قیمت سرسره بادی کودک را بسیار مناسب و مقرون به صرفه عرضه می کند.

فقط نمایش کالاهای موجود :مرتب سازی بر اساس :تعداد نمایش :

مجموع محصول قلعه بادی شهربازی قلعه بادی شهربازی   قصر بادی بازی قصر بادی بازی  سرسره بادی نخل سرسره بادی نخل قصر بادی کودکان قصر بادی کودکان سرسره بازی بادی سرسره بازی بادی  قصر بادی کودکقصر بادی کودک سرسره بادی سرسره بادی قلعه بادی کودک قلعه بادی کودک سرسره بادی بزرگ سرسره بادی بزرگ سرسره بادی کودکان سرسره بادی کودکان سرسره بادی تونل دارسرسره بادی تونل دار سرسره بادی خورشیدسرسره بادی خورشید سرسره بادی شهربازی طرح ماشین سرسره بادی شهربازی طرح ماشین سرسره های بادی باب اسفنجی سرسره های بادی باب اسفنجی سرسره بادی مینیون سرسره بادی مینیون سرسره بادی حلزون سرسره بادی سرسره بادی بازی سرسره بادی 

سرسره بازی بادی انعطاف پذیر می باشد و می توان هوای درون سرسره بازی را تخلیه کرده و این محصول را جابجا نمود. سرسره بادی کودکان در گروه وسایل بازی و پارکی کودک قرار دارد. به دلیل افزایش مقاومت سرسره بازی بادی در حین بازی کودکان از بندک های محکمی برای نگهداری سرسره بازی استفاده می شود. سرسره بادی قدرت حرکتی کودک را تقویت می نماید.دیوار های بالایی سرسره بادی کودک موجب افزایش ایمنی کودکان می شود. استفاده از بندهای محکم در اطراف سرسره کودک منجربه استحکام و ماندگاری بالای سرسره بادی در هنگام قرار گیری روی سطح زمین می شود. به دلیل مقاومت سرسره بادی در برابر سرما و گرما، سرسره بادی کودکان در مناطق سرباز مورد استفاده قرار می گیرد.

سرسره بادی کودکان در رنگ های متنوع ساخته می شود. سرسره بادی از جمله وسایل بادی کودکان بوده که به دلیل نداشتن گوشه های تیز و برنده محیط بی خطری را فراهم آورده و به کودکان آسیبی وارد نمی کند. سرسره بادی کودک باعث تقویت حواس ادراکی و لامسه کودک شده و موجب تقویت قدرت حرکتی کودکان می شود. سرسره بادی در برابر نفوذ آب مقاوم می باشد.تمامی قسمت های مختلف قصر بادی صاف و یکدست بوده و محیط سالم و بی خطری را برای کودکان مهیا می سازد. قصر بازی هزینه تعمیر و نگهداری پایینی داشته و در زمان بریدگی یا سوراخ شدگی با استفاده از چسب های مخصوص با قابلیت چسبندگی بالا، تعمیر شده و مجددا مورد استفاده قرار می گیرد.

سرسره بادی کودک انعطاف پذیر بوده و پس از تخلیه هوای درون محفظه قابلیت حمل و جابجایی را برای افراد فراهم می آورد. قصر بادی کودکان از دریچه های پلاستیکی ورود هوا ساخته شده و با استفاده از پمپ باد پر می شود. پمپ بادهای متصل به وسایل بادی کودک به صورت دائمی روشن می باشند. به منظور افزایش ایمنی کودکان در حین استفاده، از دیوارهای بادی در کناره های سرسره بادی کودک استفاده می شود.

قصر بادی کودک در برابر نفوذ آب مقاوم بوده و مانع از ورود رطوبت به محفظه قرار گیری هوا می شود.

قصر بادی در مناطق سر پوشیده و سرباز مورد استفاده قرار می گیرد. سرسره بادی کودک نیازی به زیر سازی نداشته و در زمان اندکی در مکان مورد نظر نصب می شود. این محصول با استفاده از بندهای محکم بر روی سطح زمین قرار می گیرد. 

قلعه بادی شهر بازی، یکی از انواع سرسره بادی کودک است که مخصوص شهر بازی و محوطه های وسیع ساخته می شوند. این محصول برای کودکان 6 تا 12 سال مناسب است و برای کودکان زیر 6 سال ممکن است خطر آفرین باشد. از آن جا که ظرفیت این وسیله بازی، تا 13 نفر است، بهتر است محدوده ی سنی در آن رعایت شود، چون ممکن است بر اثر برخورد کودکان با یکدیگر، باعث آسیب شود.

قلعه بادی شهر بازی، با شیب استانداردی که برای آن تعریف شده، در هنگام بازی، شتاب زیادی ایجاد نمی کند و اجازه می دهد تا کودکان، با هیجان به بازی سرگرم کننده ی خود ادامه دهند.

قلعه بادی کودک، جداره ای با ضخامت مناسب دارد که در برابر پارگی، ضربه و پرش کودکان مقاوم است.

قلعه بادی کودکان ابعادی به اندازه های: ارتفاع 750 سانتی متر – طول 950 سانتی متر – عرض 600 سانتی متر، دارد. وزن کودکانی که وارد بازی می شوند بهتر است از 35 کیلو گرم تجاوز نکند.


نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

سرسره بادی قصر بادی قلعه بادی سازه بادی

  • مدل کالا: سرسره بادی قصر بادی قلعه بادی سازه بادی
  • موجودی: 500

کالاهای مرتبط

تاب و سرسره سنجاب

تاب و سرسره سنجاب

تاب و سرسره سنجابتاب و سرسره سنجاب سبز زرد و قرمز تاب سرسره سنجاب محکم و با قیمت مناسبدر کنارواردات محصولات مهد کودکی اقدام به تولید تاب و سرسره ..

ساخت فوتبال صابونی بادی

ساخت فوتبال صابونی بادی

ساخت فوتبال صابونی بادیساخت انواع تجهیز فوتبال صابونی ساخت فوتبال صابونی بادیتحویل فوری ویژه برای تمامی استخر ها و مجموعه های ابی و پارکیفوتبال ص..

معرفی انواع سرسره بادی  شهربازی

معرفی انواع سرسره بادی شهربازی

 قلعه بادی ، سرسره بادی قصر بادی سازه بادی تولید انواع سازه های بادی و شهربازی سرسره بادی سازه بادی  پیچک پویان سازه خرید سرسره بادی ار..

استاندارد شهربازی احداث شهربازی استاندارد

استاندارد شهربازی احداث شهربازی استاندارد

استاندارد شهربازی احداث شهربازی استاندارد تهران و شهرستان استاندارد شهربازی احداث شهربازی استاندارد استاندارد شهربازی خانه کودک ماشین بازی ت..

ایرهاکی آیس هاکی ایرهاکی خانگی  و حرفه ای

ایرهاکی آیس هاکی ایرهاکی خانگی و حرفه ای

 ایر هاکیخرید ایرهاکی فروش ایرهاکی جدیدترین ایر هاکیپربازدیدترین ایر هاکیحراج ایر هاکیآشنایی با ایرهاکی و تاریخچه آنایرهاکی نوعی بازی و..

احداث کارتینگ یا مسابقه کارتینگ

احداث کارتینگ یا مسابقه کارتینگ

کارتینگ یا مسابقه کارتینگ نوعی از ورزش موتوری با خودروهای چرخ‌باز است. این‌گونه خودروهای چهارچرخه کوچک و چرخ‌باز کارت نام دارند.یک پیست کارتینگ در ژاپ..

چادر  خیمه و غرفه نمایشگاهی  بالن گاز هلیم بالون های بادی

چادر خیمه و غرفه نمایشگاهی بالن گاز هلیم بالون های بادی

چادر  خیمه و غرفه نمایشگاه  بالن گاز هلیم بالون های بادیسازه های بادی ویژه تبلیغاتامروزه تبلیغات اهمیت بسیاری دارد در صورت نبودن تبلیغات مشا..

ست مشاغل کودک

ست مشاغل کودک

ست مشاغل کودکست مشاغل آشپزخانه کودکست مشاغل ورزشی کودکست مشاغل میوه فروشیست مشاغل نانواییست مشاغل پزشکیست مشاغل دندانپزشکیست مشاغل نجاریست مشاغل پمپ ب..

مریگرند مری گوراند مریگرند میریگراند شهربازی

مریگرند مری گوراند مریگرند میریگراند شهربازی

مریگرند مری گوراند مریگرند میریگراند شهربازیمریگرند مری گوراند مریگرند میریگراند شهربازیبرای مشاوره و مشاهده تصاویر محصولات با شماره های ذیل تماس حاصل..

برچسب ها: سرسره بادی قصر بادی قلعه بادی سازه بادی