تجهیزات پلی اتیلن

تجهیزات پلی اتیلن

تجهیزات پلی اتیلن


تولید کننده مجموعه بازی پلی اتیلن وسایل بازی پلی اتیلن مهد کودک و خانه بازی  قیمت مجموعه بازی پلی اتیلن  تاب و سرسره پلی اتیلن


یکی از چندین مجموعه پلی اتیلنی شکیل و مدرنی است که در گالری محصولات ما وجود دارد و جهت رویت تمام مدل های آن می توانید از قسمت محصولات بازی پارکی سایت شرکت آرتا پارک دیدن فرمایید . تمام این مجموعه های بازی پلی اتیلنی به صورت خود رنگ و یک تکه ساخته شده از مواد پلی اتیلن بوده و دوام فوق العاده ای تا 80 درجه سانتیگراد می باشد . این محصولات در ابعاد ، اندازه ، امکانات و قیمت متنوعی تولید شده که امکان خرید را برای همه اقشار جامعه در هر سطح توان خرید فراهم آورده است . مجموعه های کوچک با ایستگاه کم قابل استفاده در فضاهای داخلی نظیر مهد کودکها و دبستانها است .

تولید کننده مجموعه بازی پلی اتیلن 

در طراحی و تولید این مجموعه های بازی سعی شده تا به گونه ای باشد که علاوه بر جلب توجه خردسالان ، زمینه ای ایمن برای شادی و بازی کودکان فراهم شود .همانطور که می‌دانید وسایل بازی پلی اتیلن از جمله وسایلی است که هر خانه بازی و مهد کودک باید داشته باشد، پلی اتیلن همان پلاستیک فشرده است با این تفاوت که در برابر شرایط جوی مختلف مقاومت بالایی دارد و بدون نگرانی می‌توانید در فضای باز هم از وسایل بازی پلی اتیلن استفاده کنید. البته وسایل بازی پلی اتیلن به دو دسته تقسیم می‌شوند. بعضی مناسب برای فضای باز و پارک هستند و برخی مربوط به وسایل بازی پلی اتیلن مهد کودک و خانه بازی هستند.


وسایل بازی پلی اتیلن مهد کودک و خانه بازی 

قیمت مجموعه بازی پلی اتیلن 

تاب و سرسره پلی اتیلن

استخر توپ کودک

تونل بازی کودک

دیوار صخره نوردی

کلبه کودک پلاستیکی

الاکلنگ پلاستیکی

تاب و سرسره پلی اتیلن

دوران ما تاب و سرسره‌هایی که تو پارک و مهد کودک ها بود، فلزی بودن. یادتان هست تو گرمای تابستون چقدر داغ می‌شدن و تو سرمای زمستون چقدر یخ؟! ولی روی ما کم نمی‌شد، ما بچه‌های روزهای سخت بودیم و توی هر شرایطی به بازی خودمان ادامه می‌دادیم! وسایل بازی پلی اتیلن یا مجموعه بازی پلی اتیلن بهترین، به روز ترین، زیباترین و ایمن ترین تجهیزات پارکی در گروه مبلمان شهری می باشد. وسایل بازی پارکی یا به اصطلاح مجموعه بازی پلی اتیلن مدتی است که جایگزین مجموعه بازی های فلزی و قدیمی گردیده است. مجموعه های قدیمی پارکها به علت ایمنی پایین، فلزی بودن بدنه و متعلقات، انتقال حرارت ( سرما در زمستان و گرما در تابستان )، زنگ زدگی، انبساط و انقباض در دماهای مختلف شرایط مساعدی را جهت جنب و جوش، بازی و تفریح کودکان فراهم نمی کرد لذا مجموعه بازی های پلی اتیلن جایگزین شدند. تجهیزات بازی پلی اتیلنی کودکان عموما متشکل از سازه ( اسکلت فلزی)، سرسره پلی اتیلن، سرسره تونلی، سرسره مارپیچ، تونل های ارتباطی و پلکان است که تعداد هر یک از آنها بسته به مدل مجموعه متفاوت است. این تجهیزات قابلیت نصب و کاربری در فضای سرپوشیده و بازار را نیز دارا هستند. قیمت تجهیزات بازی پلی اتیلنی پارکی بسته به اندازهای کوچک تا بزرگ، متعلقات مجموعه و فضای مورد نیاز متغییر است.

فروش مجموعه بازی پلی اتیلنقیمت مجموعه بازی پلی اتیلن پارکی 

مجموعه بازی پلی اتیلنی و لوازم بازی پارکی پلی اتیلن یکی از اجزای ثابت زمین های بازی کودکان محسوب میشود اینگونه لوازم بازی با تنوع زیاد و ترکیب رنگی زیبا و ایجاد حس ماجراجویانه کودکان را به بازی و نشاط ترغیب مینماید شرکت آرتا پارک در این راستا موفق به تولید و گرد آوری جدیدترین و با کیفیت ترین مجموعه بازی ها که طبق استاندارد جهانی تولید میشوند گردیده است مجموعه بازی های پلی اتلین این شرکت دارای استاندارد داخلی نیز می باشد شما را به بازدید از سایت نورسازان پارسه جهت مشاهده تمامی محصولات وسایل بازی پلی اتیلنی دعوت می نماییم. شرکت تولیدی آرتا پارک با احترام به فهنگ ارائه خدمات برتر، تنوع و نو آوری در تولیدات و خدمات، بهره یری از دانش و تجربه و بکارگیری استانداردهای فنی روز دنیا ، اقدام به تولید مجموعه بازی و تجهیزات پارکی، لوازم بازی کودکان، تجهیزات مهد کودک و.. همچنین انواع وسایل بازی پارکی نمودهاست و آمادگی دارد کالا یا خدمات مورد نیاز آن مجموعه محترم را با کمترین هزینه و بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت تامین و ارائهنماید. 


برچسب ها : قیمت مجموعه بازی پلی اتیلن ، فروش مجموعه بازی پلی اتیلن در کرج ، قیمت مجموعه بازی پلی اتیلن کودکان ، مجموعه بازی پلی اتیلن کودکان ، قیمت وسایل بازی مهد کودک ، وسایل پارک پلی اتیلن ، قیمت اسباب بازی پلی اتیلن ، تولید کنندگان وسایل پارکی و مبلمان شهری ، سرسره پل اتیلن ، قیمت سرسره پلی اتیلن ، شرکت آرتا پارک ، تولید مجموعه بازی کودکان 

وسایل بازی پلی اتیلنی - مبلمان شهری-مجموعه بازی پارکی -قیمت مجموعه بازی پارکی -وسایل بازی پارک -لوازم بازی پارک - قیمت وسایل بازی پارک- قیمت تجهیزات زمین بازی کودک- بازیهای شنی-کفپوش ایمنی-قطعات پلی اتیلنی-مجموعه های بازی پلی انیلنی -بازی تور و طناب -تجهیزات بدنسازی فضاهای باز- تاب ، الاکلنگ ، زیپ زیپ ، صخره نوردی ، شطرنج فضای باز ، کفپوش  ،میز پینگ پنگ  - مبلمان شهری -  نیمکت پارکی  ، آلاچیق ، گلدان پارکی، سطل زباله  - تجهیزات ترافیکی پلی اتیلنی - جدا کننده های پلی اتیلنی - جدول-چمن مصنوعی-سرسره آبی-


مجموعه بازی پلی اتیلن PS4006

مجموعه بازی پلی اتیلن PS4004

مجموعه بازی پلی اتیلن PS4005

مجموعه بازی پلی اتیلن ps4007

مجموعه بازی پلی اتیلن PS4007


مجموعه بازی پلی اتیلن ps4002

مجموعه بازی پلی اتیلن PS4002


مجموعه بازی پلی اتیلن ps4001

مجموعه بازی پلی اتیلن PS4001


مجموعه بازی پلی اتیلن PS1091

مجموعه بازی پلی اتیلن PS1091


مجموعه بازی پلی اتیلن PS1090

مجموعه بازی پلی اتیلن PS1090


مجموعه بازی پلی اتیلن PS1089

مجموعه بازی پلی اتیلن PS1089


مجموعه بازی پلی اتیلن PS1088

مجموعه بازی پلی اتیلن PS1088


مجموعه بازی پلی اتیلن PS1087

مجموعه بازی پلی اتیلن PS1087


مجموعه بازی پلی اتیلن PS1086

مجموعه بازی پلی اتیلن PS1086


مجموعه بازی پلی اتیلن PS1085

مجموعه بازی پلی اتیلن PS1085


مجموعه بازی پلی اتیلن PS1084

مجموعه بازی پلی اتیلن PS1084


مجموعه بازی پلی اتیلن PS1083

مجموعه بازی پلی اتیلن PS1083


مجموعه بازی پلی اتیلن PS1082

مجموعه بازی پلی اتیلن PS1082


مجموعه بازی پلی اتیلن PS1081

مجموعه بازی پلی اتیلن PS1081


مجموعه بازی پلی اتیلن PS1080

مجموعه بازی پلی اتیلن PS1080


مجموعه بازی پلی اتیلن PS1078

مجموعه بازی پلی اتیلن PS1078


مجموعه بازی پلی اتیلن PS1079

مجموعه بازی پلی اتیلن PS1079


مجموعه بازی پلی اتیلن PS1077

لوازم بازی پلی اتیلن 

تجهیزات بازی پلی اتیلنی کودکان در برابر انقباض و انبساط ناشی از تغییر درجه حرارت محیط بر اساس استاندارد ایمنی EN – ۱۱۷۶ مقاوم می باشد.

تجهیزات بازی پلی اتیلنی کودکان در برابر هرگونه تغییر رنگ ، تغییر فرم ، زنگ زدگی تا ۳۳ سال گارانتی می باشد .

تمامی قطعات و اتصالات فلزی به کاررفته از گالوانیزه گرم و رنگ کوره ای اتومبیل بهره برده و تماماً ضد رنگ می باشند.

تجهیزات بازی پلی اتیلنی کودکان به روش روتاسیون و با ضخامت بدنه بسیار بالا جهت افزایش ضریب مقاومت تولید می گردد.

تمامی قالب ها یک پارچه می باشد که همین امر موجب دوام بالای محصول می گردد.

تجهیزات بازی پلی اتیلنی کودکان خودرنگ بوده و گرانول پلی اتیلن به کار رفته از بهترین نوع آن از کشور سوئد تامین می گردد.

خود رنگ بودن مواد اولیه عملا باعث پایداری و شفافیت بالای رنگ قطعات در برابر تابش اشعه ماوراء بنفش خورشید می گردد .

تمامی مواد اولیه دارای استاندارد TUV کشور آلمان می باشد.

تجهیزات بازی پلی اتیلنی کودکان 

گروه تولیدی مبلمان پارکی آرتا پارک با ارائه چندین مدل مختلف از تجهیزات جدید بازی و با رعایت استانداردها ،تاکید براصل تنوع ، در نظر گرفتن بافت فرهنگی کشور و همچنین انتخاب طرح هایی منطبق بر نظر کارشناسان و روانشناسان کودک در جهت پاسخگویی هر چه بهتر به نیاز  و استعداد آنها ، می کوشد در این راستا مفید ظاهر شود.  جهت جلوگیری از آسیب های احتمالی کودکان حین بازی، شهرداری اقدام به جایگزینی و نصب وسایل پلی اتیلن به جای وسایل بازی قدیمی در پارک های شهر کرده است. در راستای توسعه و تجهیز پارک های شهر به امکانات استاندارد و وسایل رفاهی و سرگرمی برای کودکان، این وسایل و تجهیزات جدید برای پارک خریداری و نصب شده است. نصب این وسایل بازی باعث ایجاد روحیه نشاط و شادابی و همچنین فراهم نمودن بستری مناسب برای بازی و تفریح کودکان خواهد شد.

 مجموعه بازی پلی اتیلن

حفظ ایمنی و امنیت کودکان یکی از مسائل مهم در استفاده از این وسایل می باشد.

وسایل بازی پلی اتیلن یا مجموعه بازی پلی اتیلن از پرکاربردترین وسایل بازی کودکان در گروه مبلمان شهری می باشد که با توجه به ویژگی های متغیری که دارد می تواند نیازهای شما را برآورده کند.این مجموعه در کنارمجموعه بازی تور و طناب و مجموعه بازی مدرن پکیج کاملی از وسایل بازی کودکان را تشکیل می دهد.وسایل بازی پلی اتیلن در اشکال و رنگ های متنوع تولید شده است و ست های مختلفی با ترکیب بازی های مختلف به کار رفته اند تا باعث جذابیت بیشتر این مجموعه ها شود.تفاوت در ابعاد وسایل بازی پلی اتیلن به صورتی است که می تواند کاربردهای مختلف را پوشش دهد و نیاز شما را برآورده نماید

معمولا مجموعه های بازی پلی اتیلن شامل اجزاء مختلف از قبیل: سرسره ساده، سرسره مارپیچ، سرسره تونلی و تاب میباشد؛ و شرکت آرتا پارک بیش از صدها مدل متنوع از مجموعه بازی پلی اتیلن را ارائه میدهد.با توجه به اصول به كار رفته در طراحی وسايل بازی موجود در اكثر پارك های كشور در می یابیم که این فضا همچنان مبتنی بر مكانيزم های ساده يی است كه سليقه كودكان امروز را راضی نمی كند.

 قیمت مجموعه بازی پلی اتیلن پارکی

مجموعه بازی پلی اتیلن  ►

زیبائی چشمگیر لوازم بازی پلی اتیلن و مزایای مذکور این وسایل را جزء برنامه های چند منظوره خدمات شهری و مبلمان شهری قرار داده است. لذا استقبال بی نظیر مخاطبان و شهروندان؛ مدیریت شهری را هر چه بیشتر به سمت تجهیز پارک ها و اماکن مختلف تفریحی به این وسیله مفرح و مرقوم به صرفه سوق داده است. شركت آرتا پارک با ارائه چندين مدل مختلف از تجهيزات جديد بازی و با رعايت استانداردها، تاكيد براصل تنوع و در نظر گرفتن بافت فرهنگی كشور همواره کوشا بوده است. همچنين انتخاب طرح هايی منطبق بر نظر كارشناسان و روانشناسان كودك در جهت پاسخگويی هر چه بهتر به نياز  و استعداد آنها، از اهداف این گروه صنعتی میباشد.

وسایل پارک پلی اتیلن ، مجموعه بازی پلی اتیلن ، قیمت مجموعه بازی پلی اتیلن پارکی ، قیمت تاب و سرسره برای مهد کودک ، لیست قیمت تجهیزات مهد کودک ، تجهیزات مهد کودک در تهران ، قیمت وسایل بازی مهد کودک در تهران ، وسایل مورد نیاز خانه بازی کودکان ، تجهیزات مهد کودک ، تولید کننده تجهیزات مهد کودک ، گروه تولیدی مبلمان پارکی


ترامپولین قطر 150 حفاظ دار خانگی
نمایش سریع
سفارش (0)

ترامپولین قطر 150 حفاظ دار خانگی

2,780,000تومان

ترامپولین قطر 150 حفاظ دار خانگی - جامپینگ ترامپولین ساخت آمریکا مدل دایره ای + مشخصات فنی محصول:قطر چهار متر و دویست سانتی مترمحافظ توریمیله های ضذ اباوج یک متر800 کیلوگرم ظرفیتحداکثر فشار 1200 کیلوگرمتک نفره بزرگسالدو نفره زیر ده سالمدت زمان گارانتی : دو سالخدمات پس از فروش : 4 سالنحوه ارسال : تهران بصورت 6 الی 12 ساعته تحویل و شهرستان ..

نمایش 1 تا 1 از 1 (1 صفحه)