UA-108876490-1


تجهیزات پارک آبی 

تجهیزات پارک آبی مناسب، در پارک های آبی

تجهیزات پارک آبی مناسب، در پارک های آبی مختلف در سطح جهان و ایران

تجهیزات پارک آبی ،  پارک آبی  ، وسایل  پارک آبی ، سرسره  پارک آبی ، تاب  پارک آبی ،  پارک آبی  ها ،  پارک آبی  تهران ،  پارک آبی کرج،  پارک آبی  دهکده، پارک آبی  بزرگ، پارک آبی  کودک

تجهیزات پارک آبی مناسب، در پارک های آبی مختلف در سطح جهان و ایران، یکی از عوامل مهم در افزایش هیجان و بالابردن آدرنالین خون بدن انسان می باشد. تجهیزات پارک آبی از قبیل سرسره های آبی، توسط شرکت های معتبری در سراسر جهان طراحی و فروخته می شوند..


این شرکت ها بایستی در طراحی تجهیزات پارک آبی مناسب برای خریداران حداکثر تلاش خودرا به کار بگیرند تا از شرکت های دیگر عقب نمانند. لذا امروزه این شرکت در سراسر جهان تمام تلاش خودرا در جهت طراحی های زیبای این دسته از تجهیزات به کار می گیرند.

09127909551
09123264008
02122068155
09033025779
09222909551
09122446443
09371714872

پارک های آبی مکانی مناسب برای تفریح و سرگرمی همه رده های سنی از قبیل کودکان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان می باشد که باعث ایجاد شور و نشاط زیادی در بین مردم می شود.


تجهیزات پارک آبی ،  پارک آبی  ، وسایل  پارک آبی ، سرسره  پارک آبی ، تاب  پارک آبی ،  پارک آبی  ها ،  پارک آبی  تهران ،  پارک آبی کرج،  پارک آبی  دهکده، پارک آبی  بزرگ، پارک آبی  کودک تجهیزات پارک آبی ،  پارک آبی  ، وسایل  پارک آبی ، سرسره  پارک آبی ، تاب  پارک آبی ،  پارک آبی  ها ،  پارک آبی  تهران ،  پارک آبی کرج،  پارک آبی  دهکده، پارک آبی  بزرگ، پارک آبی  کودک

تجهیزات پارک آبی ،  پارک آبی  ، وسایل  پارک آبی ، سرسره  پارک آبی ، تاب  پارک آبی ،  پارک آبی  ها ،  پارک آبی  تهران ،  پارک آبی کرج،  پارک آبی  دهکده، پارک آبی  بزرگ، پارک آبی  کودک


 

الحديقة المائية المعدات ، الحديقة المائية ، معدات الحديقة المائية ، الشرائح الحديقة المائية ، الحديقة المائية ، الحديقة المائية ، الحديقة المائية في طهران ، الحديقة المائية في الكراج ، الحديقة المائية في القرية ، الحديقة المائية الكبيرة ، الحديقة المائية للأطفال

پارک های آبی معروف در ایران


    چند سالی است که در ایران نیز، همانند سایر نقاط جهان، پارک های آبی با تجهیزات پارک آبی مناسب در دسترس عموم مردم قرار گرفته اند و یکی از برنامه های تفریحی مردم در سفر به شهرهای بزرگ ایران از قبیل تهران و مشهد به شمار می روند.


سرزمین موج های آبی شهر مشهد، یکی از این مکان هاست که چند سالی است یکی از پربازدیدترین و شلوغ ترین مکان های تفریحی در بین مردم ایران شده است و تقریبا همه افرادی که به مشهد سفر می کنند، سرزمین موج های آبی این شهر را به عنوان یکی از مکان های تفریحی در برنامه خود قرار می دهند. این مجموعه عظیم، دارای تجهیزات پارک آبی بسیار زیبا و شگفت انگیز بوده و لحظات خوشی را برای استفاده کنندگان از این مجموعه فراهم می آورد.


 


 


انواع مختلف تجهیزات پارک آبی


   در هر پارک آبی، تجهیزات و وسایل خاصی ، بسته به نوع و فضای پارک آبی، سرپوشیده یا روباز بودن آن و ... مورد استفاده مسئولان پارک های آبی قرار می گیرد. تجهیزات پارک آبی، باید دارای استاندارد بوده و از استحکام بالایی برخوردار باشند، تا در هنگام استفاده توسط مشتریان، برای آنها مشکلی به وجود نیاید. به عنوان مثال، سرسره های آبی مورد استفاده در پارک های آبی، که به عنوان یکی از تجهیزات پارک آبی مهم و اصلی در پارک های آبی استفاده می شوند، بایستی استحکام و امنیت بالایی داشته باشند و در نصب آنها حداکثر دقت را به کار برد، زیرا در صورت عدم نصب مناسب، ممکن است فاجعه ای جبران ناپذیر پیش بیاید و جان مردم به خطر بیفتد.


   انواع تجهیزات پارک آبی که در پارک های مختلف آبی در سراسر جهان و ایران استفاده می شود، شامل انواع مختلف سرسره های آبی در اندازه ها و شکل های مختلف، نظیر سرسره های موج، تورنادو، بومرنگ، سورتمه، سقوط آزاد و زیپ لاین یا حرکت بواسطه کابل از روی آب می باشد.


   انواع بسیار زیادی از سرسره های آبی هرساله توسط شرکت های مختلف جهانی و ایرانی، به عنوان تجهیزات پارک آبی برای خریداران این تجهیزات ساخته می شود. 


 


 
 


 


1-سرسره های آبی معمولی:


   یکی از قدیمی ترین وسایل تفریحی در پارک ابی ,  سرسره های آبی ساخته شده توسط شرکت های سازنده تجهیزات پارک آبی می باشد. یکی از دلایلی که باعث شده است که این سرسره ها هنوز هم محبوب باشند این است که اغلب افرادی که برای اولین بار به پارک های آبی می روند، اولین تجربه خودرا با این سرسره ها می گذرانند. همچنین این سرسره ها هم در پارک های آبی روباز و هم سرپوشیده جزء تجهیزات پارک آبی اصلی به شمار می روند.


 


2-سرسره های سقوط آزاد:


   این سرسره ها، برا آن هایی که طالب هیجان بالا هستند بسیار مناسب است. این سرسره های بسیار هیجان انگیز آدرنالین خون را به حد زیادی افزایش می دهند باعث افزایش شور و نشاط در بین استفاده کنندگان از این وسیله می شوند. این سرسره ها دارای دو نوع می باشند. یک نوع از آن ها در انتها به داخل استخر ختم می شود و در نوع دیگر در داخل همان محفظه سرسره، سقوط آزاد پایان می پذیرد. این سرسره ها دارای امنیت بسیار بالایی بوده و جزء تجهیزات پارک آبی با امنیت بالا به شمار می روند و لذا نگرانی در هنگام استفاده از این تجهیزات وجود ندارد. این سرسره ها، دارای بیشترین سرعت در بین سرسره های مورد استفاده در پارک های آبی می باشند.


 


3- سرسره های سیاه چاله   این سرسره ها، یکی از انواع تجهیزات پارک آبی هیجان انگیز هستند که معمولا استفاده کنندگان از این سرسره ها از قایق های تک نفره و دو نفره استفاده می کنند. با سوار شدن در قایق های تک نفره و دونفره، افراد به راحتی درون تونلی که تعبیه شده است سر می خورند. این سرسره ها دارای قابلیت طراحی و تنظیم در ارتفاع های دلخواه می باشند و بسته به فضای پارک آبی، طول آن تنظیم می شود. تمام شدن هیجان در این سرسره ها در استخر و یا بصورت توقف آسان(easy stop) صورت می گیرد. این سرسره ها، جزء آن دسته از تجهیزات پارک آبی به شمار می روند که می توان آن هارا با سرسره های دیگر ادغام، و به هیجان آن افزود. همچنین در این سرسره ها، امکان اضافه کردن جلوه های صوتی و تصویری وجود دارد که به هیجان آن اضافه می کند.


 


 
 


- سرسره های گروهی   این سرسره ها، جزء آن دسته از تجهیزات پارک آبی می باشند که مناسب برای خانواده ها است و امنیت بالایی دارد. خانواده ها در قایق های چهار نفره سوار می شوند و در ارتفاع تقریبا بالایی که معمولا در این سرسره ها تعبیه شده است، تفریح خودرا آغاز می کنند. این سرسره ها، بیشترین طول را در بین سرسره های پارک آبی دارد . همچنین این سرسره ها تا رسیدن به انتها دارای پیچ و خم های زیادی بوده و این عاملی است که باعث ایجاد حس قایق سواری در موج های دریا در افراد می شود. همچنین این سرسره ها، قابل استفاده برای تعداد زیادی از استفاده کنندگان از پارک آبی می باشد.


 

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

تجهیزات پارک آبی ، پارک آبی

  • مدل کالا: تجهیزات پارک آبی ، پارک آبی ، وسایل پارک آبی ، سرسره پارک
  • موجودی: 200

برچسب ها: تجهیزات پارک آبی ، پارک آبی ، وسایل پارک آبی ، سرسره پارک آبی ، تاب پارک آبی ، پارک آبی ها ، پارک آبی تهران ، پارک آبی کرج، پارک آبی دهکده، پارک آبی بزرگ، پارک آبی کودک