Notice: fwrite(): write of 576 bytes failed with errno=122 Disk quota exceeded in /home1/sharift1/public_html/iepm.ir/system/library/cache/file.php on line 53Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home1/sharift1/public_html/iepm.ir/system/framework.php:42) in /home1/sharift1/public_html/iepm.ir/catalog/controller/startup/startup.php on line 99Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /home1/sharift1/public_html/iepm.ir/system/library/cache/file.php on line 32Notice: fwrite(): write of 414 bytes failed with errno=122 Disk quota exceeded in /home1/sharift1/public_html/iepm.ir/system/library/cache/file.php on line 53Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home1/sharift1/public_html/iepm.ir/system/framework.php:42) in /home1/sharift1/public_html/iepm.ir/catalog/controller/startup/startup.php on line 157 انواع استخر بادی اینتکس کودک و بزرگسال

انواع استخر بادی اینتکس کودک و بزرگسال

انواع استخر بادی اینتکس کودک و بزرگسال
استخر بادی با نشیمنگاه و آبپاش اینتکس
نمایش سریع
سفارش (0)

استخر بادی با نشیمنگاه و آبپاش اینتکس

2,420,000تومان

استخر بادی استخر بادی با نشیمنگاه و آبپاش اینتکساستخر بادی کودک و بزرگسال جدید شرکت اینتکس یکی از شیک ترین و بهترین وسیله بادی برای تفریحات آبی بوده که تولید شده در سال 2016 می باشد. ‏محصولی که ساخته شده از جنس ‏PVC‏ با دو نوع روکش طرح چرم و شفاف بوده که در ارگونومی سه طبقه ای شکل ساخته شده است. یکی از بهترین و شیک ‏ترین ارگونومی های جدید استخر های..

استخر بادی بزرگ اینتکس
نمایش سریع
سفارش (0)

استخر بادی بزرگ اینتکس

1,870,000تومان

استخر بادی استخر بادی بزرگ اینتکس استخر بادی بزرگ اینتکس در سایز بزرگ طرح مستطیلی مدل 58484 یکی از بهترین و بزرگترین استخر های بادی برای کودکان و همچنین بزرگسالان بوده که ساخته شده از جنس PVC با روکش طرح چرم می باشد. این محصول به دلیل داشتن بدنه مقاوم به راحتی قابل استفاده در فضای باز و حتی زیر نور آفتاب می باشد. استخر بادی اینتکس ..

استخر بادی بزرگ کودک اینتکس
نمایش سریع
سفارش (0)

استخر بادی بزرگ کودک اینتکس

580,000تومان

استخر بادی بزرگ استخر بادی بزرگ کودک اینتکس استخر بادی کودک در فروشگاه اینترنتی اینتکس ایران نمایندگی فروش استخر بادی اینتکس ، یکی از بهترین جایگزین استخر قابل حمل و غیر قابل حملی که ساخته شده از جنس چوب، فایبرگلاس و ... بوده که در وزن های بسیار سبک تر، کیفیت مناسب تر و قیمت های مقرون به صرفه تر تولید شده و عرضه می شوند. استخر بادی با عمق زیاد د..

استخر بادی بزرگسال ارزان Intex 58484
نمایش سریع
سفارش (0)

استخر بادی بزرگسال ارزان Intex 58484

1,900,000تومان

استخر بادی بزرگسال استخر بادی بزرگسال ارزان Intex 58484 استخر بادی بزرگسال ارزان همواره به عنوان یکی از محبوب ترین محصولات شرکت اینتکس می باشد و که با طرح های مختلفی همراه و روانه بازار شده است. یکی از محبوب ترین استخر های بادی که تا به امروز فروش خوبی در میان مشتریان داشته است استخر بادی مستطیلی است که با ابعاد منتاسب و قیمت بسیار خوبی که دارد..

استخر بادی بیضی کودک
نمایش سریع
سفارش (0)

استخر بادی بیضی کودک

900,000تومان

استخر بادی استخر بادی بیضی کودک استخر بادی کودک طرح بیضی شکل اینتکس یکی از فانتزی ترین استخر های بادی ساخته شده تا کنون که برای کودکان یالای 3 سال طراحی شده است. محصولی که ساخته شده از جنس PVC با روکش طرح چرم بوده و از دیواره های شفاف برای آن استفاده شده است. این استخر به گونه ای بوده که والدین می توانند خود در کنار فرزندشان در داخل استخر جای گ..

استخر بادی خانواده صندلی دار اینتکس
نمایش سریع
سفارش (0)

استخر بادی خانواده صندلی دار اینتکس

2,400,000تومان

استخر بادی خانواده استخر بادی خانواده صندلی دار اینتکس استخر بادی خانواده مربعی اینتکس از جمله بهترین استخر های بادی بزرگ و قابل حمل که بدنه از جنس PVC داشته و از دو نوع روکش طرح چرم مات و بی رنگ برای آن استفاده شده است. این محصول در درون خود از 4 عدد صندلی و تکیه گاه بادی بهره برده و در قسمت لبه خود دو جای لیوان و بطری تعبیه شده است. ابعاد این..

استخر بادی خانوادگی
نمایش سریع
سفارش (0)

استخر بادی خانوادگی

3,135,000تومان

استخر بادی استخر بادی خانوادگی استخر بادی خانوادگی یا استخر بادی خانواده اینتکس ایزی ست اینتکس با طرح زنبوری یکی از کوچکترین نوع استخر های ایزی ست بوده که ساخته شده از جنس PVC و الیاف ابریشمی می باشد. محصولی که فقط با باد نمودن قسمت لبه آن با پر کردن از آب به صورت خودکار شکل می گیرد. از این استخر می توان در هر مکانی برای کودکان و یا بزرگسالان م..

استخر بادی خانگی کودک
نمایش سریع
سفارش (0)

استخر بادی خانگی کودک

1,650,000تومان

استخر بادی استخر بادی خانگی کودک استخر بادی خانگی کودک گرد با طرح آکواریم کودکان یکی از زیباترین و فانتزی ترین استخر های مخصوص سنین بالای ۳ سال بوده و قابل استفاده به عنوان استخر خانگی با برند معتبر اینتکس میباشد که ساخته شده از جنس PVC با روکش طرح چرم مقاوم می باشد. این محصول دیواره ای دو لایه ای داشته که در مقاومت آن در برابر نور کمک شایانی م..

استخر بادی دخترانه
نمایش سریع
سفارش (0)

استخر بادی دخترانه

665,000تومان

استخر بادی استخر بادی دخترانه استخر بادی دخترانه در میان انبوهی از مدل های تولید شده، به صورت خاص و ویژه برای دختران 3 تا 6 سال تولید شده است. این استخر بادی جنس و کیفیت فوق العاده بالایی داشته و رویه آن از ماده وینیل ساخته شده که در عین مقاومت و تحمل فشار 200 لیتری آب داخلی، انعطاف مناسبی داشته و با قرار گیری در بسته بندی کوچکی که دارد می توا..

استخر بادی ستاره ای کودک
نمایش سریع
سفارش (0)

استخر بادی ستاره ای کودک

1,200,000تومان

استخر بادی ستاره ای استخر بادی ستاره ای کودک استخر بادی ستاره ای اینتکس در رنگبندی روشن یکی از شیک ترین و جذاب ترین استخر های بادی مخصوص کودکان و حتی نوجوانان بوده که ساخته شده از جنس PVC دو لایه با روکش طرح چرم می باشد. محصولی که از ارگونومی ساخت چهار طبقه ای بهره برده و از کف بادی برای راحتی بیشتر فرزندانتان برخوردار می باشد. این کالا با داشت..

استخر بادی سرسره دار کودک اینتکس
نمایش سریع
سفارش (0)

استخر بادی سرسره دار کودک اینتکس

2,400,000تومان

استخر بادی سرسره دار استخر بادی سرسره دار کودک اینتکس استخر بادی سرسره دار کودک اینتکس یکی از استخر های بادی مدل 2018 از سوی شرکت اینتکس می باشد این استخر بادی طراحی بسیار متفاوتی با مدل های پیشین این شرکت دارد و با توجه با محصولاتی همچون تشک بادی روی آب طرح بستنی و یا میوه ها و ... این کالا نیز از مشابه آنها و تولید شده است. بخش اصلی بدنه آن آ..

استخر بادی سه لایه کودک با طرح ماهی
نمایش سریع
سفارش (0)

استخر بادی سه لایه کودک با طرح ماهی

610,000تومان

استخر بادی استخر بادی سه لایه کودک با طرح ماهی استخر بادی کودک مدل گرد کد intex 56440 سه لایه کودک با طرح ماهی های رنگی و جذاب برای کودکان بالای 3 سال که ساخته شده که از جنس PVC با روکش طرح چرم می باشد. محصولی با ساختار سه طبقه ای و ظرفیت آب 481 لیتری که به نسبت ابعاد خود ظرفیتی بسیار مناسب به نظر می رسد. این کالا نیز همانند محصولات همنوع خود ا..

استخر بادی شنا خانوادگی
نمایش سریع
سفارش (0)

استخر بادی شنا خانوادگی

2,150,000تومان

استخر بادی استخر بادی شنا خانوادگی طراحی و ساخت استخر بادی شنا خانوادگی استخر بادی شنا خانوادگی به صورت مستطیلی ساخته شده است که طول آن بیش از 3 متر و عرض آن 181 سانتی متر می باشد ، همچنین عمق استخر 54 سانتی متر می باشد که استفاده از محصول را برای سنین کودکان بسیار ساده کرده است . رده سنی که برای این استخر در نظر گرفته شده است ، کودکان ب..

استخر بادی شنا کودک
نمایش سریع
سفارش (0)

استخر بادی شنا کودک

1,750,000تومان

استخر بادی  استخر بادی شنا کودک استخر بادی شنا کودک محصولی بسیار محبوب برای سرگرمی و تفریحات آبی کودکان در تابستان و روز های گرم سال می باشد که طراحی آن به صورت مستطیلی می باشد . این استخر بادی با توجه به ابعاد بزرگی که دارد قابل استفاده برای بزرگسالان نیز بوده که می تواند بستر را برای بازی همزمان کودکان و والدین را فراهم کند . شما می توان..

استخر بادی طرح جزیره اینتکس
نمایش سریع
سفارش (0)

استخر بادی طرح جزیره اینتکس

900,000تومان

استخر بادی استخر بادی طرح جزیره اینتکس استخر بادی طرح جزیره اینتکس مدل مشابه استخر بادی طرح آکواریوم فروشگاه تهران اینتکس می باشد که طراحی چاپی بدنه آن متفاوت بوده تا اینچنین مشتریان گرامی بتوانند با سلیقه خود یکی از این دو محصول را خریداری کنند . از ویژگی ها و مزایا بسیار خوبی که استخر بادی طرح جزیره اینتکس دارد می توان به داشتن سایبان بزرگ آن ا..

استخر بادی طرح قلعه کودک
نمایش سریع
سفارش (0)

استخر بادی طرح قلعه کودک

880,000تومان

استخر بادی استخر بادی طرح قلعه کودک استخر بادی طرح قلعه کودک یکی از محصولات تولید شده توسط شرکت بست وی می باشد که از طراحی بسیار زیبا و فوق العاده ای بهره مند شده است. این محصول دارای رویه ای ساخته شده از لایه های وینیل می باشد که در برابر آب و تابش مستقیم خورشید مقاومت بسیار خوبی دارد و در صورتی تمایل می توانید آن را به عنوان استخر توپ و یا اس..

استخر بادی طرح ماهی با توپ و حلقه
نمایش سریع
سفارش (0)

استخر بادی طرح ماهی با توپ و حلقه

600,000تومان

استخر بادی طرح ماهی استخر بادی طرح ماهی با توپ و حلقه استخر بادی کودک طرح ماهی با توپ و حلقه یکی از استخر های بادی دوست داشتنی اینتکس می باشد که با توجه به طراحی زیبایی که دارد می توان نظر شما را به سوی خود جلب کند. این محصول با دارا بودن بخش های مختلفی همچون دیواره سه لایه می تواند برای استفاده طولانی مدت برای کودکان مناسب باشد. این استخر بادی..

استخر بادی طرح ماهی با قطر 132
نمایش سریع
سفارش (0)

استخر بادی طرح ماهی با قطر 132

480,000تومان

استخر بادی استخر بادی طرح ماهی با قطر132  استخر بادی طرح ماهی با قطر 132 استخر بادی کودک اینتکس طرح ماهی در طرح ها و مدل ههای زیبا و سایز های مختلفی وجود دارد که هر کدام از این طرح ها و سایز ها طرفداران خاص خود را دارد . این محصول توسط کمپانی آمریکایی اینتکس و با کیفیت بالا تولید شده است که در سال جاری روانه ی بازارهای جهانی شده است ..

استخر بادی عمیق اینتکس
نمایش سریع
سفارش (0)

استخر بادی عمیق اینتکس

1,580,000تومان

استخر بادی استخر بادی عمیق اینتکس استخر بادی عمیق و استخر بادی با عمق زیاد محصولی است که شاید تا کنون به محصول ایده آل و کاملی برای استفاده غیر نوزادان بدل نشده بود اما اینتایم با تغییر رویکرد های خود نسبت به این دسته از محصولات اقدام به ساخت کالایی کاملا متفاوت از دو رقیب اینتکس و بست وی خود کرده که در عمل نیز در این دسته بندی برتری های بسیاری..

استخر بادی لوبیایی طرح دار بست وی
نمایش سریع
سفارش (0)

استخر بادی لوبیایی طرح دار بست وی

1,300,000تومان

استخر بادی لوبیایی استخر بادی لوبیایی طرح دار بست وی استخر بادی لوبیایی آبی intex طرح دار بست وی یک استخر با شکل ظاهری و ارگونومی خاصی بوده که این شرکت تولید و عرضه کرده است. این محصول دو طبقه بوده و شکل ان مانند دو حلقه روی هم قرار گرفته شده می باشد. جنس این محصول از PVC طرح چرم و مات بوده که علاوه بر داشتن مقاومت بالا ، بر زیبایی این محصول هم..

نمایش 1 تا 20 از 60 (3 صفحه)