UA-108876490-1
  • احداث شهربازی

احداث شهربازی

مراحل احداث شهربازی و فضا ها تفریحی-ازکجا باید شروع کرد

بخش هایی ذیل خدمات ماست که علاقمندان میتواندد در هر مرحله با ما همکاری نمایند/
 مشاورات اولیه و انتخاب محل احداث شهربازی

برای انتخاب محل احداث شهربازی چه در شهربازی های روباز چه در شهربازی های سر پوشیده باید نکات مهمی در نظر گرفته اگر مجموعه مورد نظر در یک ساختمان یا مجتمع تجاری قرار گرفته باشد و عملیات های ساختمانی قبلان انجام شده است میزان بار سازه که میزان بار فابل تحمل در یک متر مربع میباشد به همراه ارتفاع باید مورد بررسسی قرار گیرد درشهربازی های روباز و شهربازی های همسطح نیز زمین انتخاب شده  میباید کاملا سفت ودارای زهکشی مناسب باشد.در این مواقع بررسی وضعیت لایه های خاک مانند تراکم و درصد رطوبت و... میتواند انتخاب دستگاه ها و امنیت یک شهربازی را تامین کند.کنترل مواردی مانند راه های خروج در مجتمع ها  در نظر گرفتن موارد حفاظتی .شیب زمین و....نیز ضروری است.به خصوص در انتخاب محل احداث شهربازی های روباز.بررسی راه های ورود و خروج وسهولت رفت وآمد در شهربازی های سر پوشیده ودر نظر گرفتن این موارد برای شهربازی های روباز قابل ذکر است.همچنین در شهربازی های روباز نزدیکی به مناطق مسکونی وخطوط انتقال برق باید قبل از شروع به کار برسی گردد.رعایت استاندارد ها برای انتخاب محل احداث یک شهربازی سرپوشیده یا روباز برای جلوگیری از مشکلات آینده بسیار ضروری است و انتخاب یک مشاور مناسب ومتخصص دراحداث یک شهربازی یا فضای تفریحی برای انجام یک پروژه بدون عیب از ابتدا بسیار ضروری است.


در مرحله مشاوره اولیه در برسی های اقتصادی و طرح های توجیهی وبازگشت سرمایه نیز میتواند موردد برسی قرار بگیرد


2-مستر پلان .مشاوره انتخاب دستگاه و جانمایی


مرحله بعدی احداث یک شهربازی میباشد


خصوصیات یک شهر . مشخصات فنی ساختمان و نوع نگاه مشتری در انتخاب دستگاه ها تاثیر گذار است.جانمای محل قرار گرفتن هر دستگاه  در شهربازی های سرپوشیده و روباز میباست قبل از شروع به طراحی و دکوراسیون مجموعه ویا ساخت دستگاه ها آماده گردد رعایت فاصله های مناسب بین دستگاه ها .عبور و مرور مناسب باید به صورت استاندارد در جانمایی و پلان جانمایی لحاظ گردد. در پلان جانمایی تعداد دستگاه های که میتوان در یک مجموع قرار داد و نوع دستگاه ها مشخص میگردد انتخاب دستگاه های کم استهلاک و با کیفیت که ساخت کارخانه های معتبر باشد در اولویت میباست قرار گیرد.برسی استاندارد دستگاه های مکانیکی بسیار مهم میباشد. بر حسب پلان کابل کشی های برق نیز میتواند صورت پذیرد و حدود برق مصرفی نیز محاسبه گردد.در شهر بازی های روباز بررسی شرایط جوی وآب و هوایی نیز باید در نوع چیدمان یک دستگاه  لحاظ گردد مخصوصا در دستگاهای های روباز با ارتفاع بالا  که سرعت باد بر آنها تاثیر مستقیم دارد.این 2 مرحله از مراحل احداث شهربازی مراحل مقدماتی محسوب میگردد ودارای اهمیت است که متاسفانه دربسیاری از شهربازی های ایران انجام نشده است.برای احداث یک شهربازی مدرن تخصصی ودرآمد زا باید به کلیه مسایل به دقت توجه شود .


3-شخصیت پردازی و طراحی داخلی


دادن هویت به یک مکان تفریحی تنها با طراحی درست آن مجموعه امکان پذیز خواهد بود طراحی نقش اساسی در فروش یک شهربازی خواهد داشت. انجام طراحی و دفترچه های جزییات در طراحی در این مرحله  صورت خواهد گرفت


4-خرید دستگاه و نصب


خرید دستگاه از اهمیت ویژه ای برخورد ار است. انتخاب دستگاههای مناسب از مهمترین بخش های احداث شهربازی میباشد. خرید دستگاه خوب با قیمت مناسب  ترخیص دستگاههای و تهیه استاندارد های لازم بهره برداری و نصب نیز در این مرحله خواهد بود


5-اتوماسیون فروش


اتوماسیون های ویژه شهربازی  جهت کنترل فروش و ارایه خدمات فروش استفاده میگردد و ابزاری بزرگ در دست مدیر شهربای جهت اتخاذ تصمسم های درست خواهد بود. سیستم کارتی embed استرالیا از بهترین سیستم های کارتی شهربازی در دنیا میباشد که با دارا بودن نمایندگی در کشورهای مختلف  مخصوصا ایران و پشتیبانی عالی میتواند راه کاری مطمن برای کنترل فروش و افزایش فروش باشد.

طرح توجیهی چیست؟

ما برای شروع هر نوع کسب و کاری نیاز به یک راهنما ، نقشه و یا الگو داریم.

اگر برنامه کسب و کار را همانند یک نقشه راه فرض کنیم،بهتر می توانیم اهمیت آن را درک کنیم.هدف اصلی هر کسب و کار این است که خواننده یا سازمان را با اهداف ،محصولات و نتیجه نهایی ، آرمان ها و درکل خط مشی از کل عملکرد مجموعه و بازدهی آن آشنا کند.


طرح توجیهی شهربازی سرپوشیده دارای دو بخش است


مطالعه امکان سنجی

قسمت فنی –مالی طرح

نمونه طرح توجیهی شهربازی سرپوشیده باید شامل


هر طرح توجیهی باید شامل جدول ها و مقادیر زیر باشد:

عنوان طرح

مجری طرح

محل اجرای طرح

خلاصه گزارش طرح

اشتغال زایی

سرمایه ثابت

سرمایه گزاری کل

میزان زمین

میزان بنا

میزان تسهیلات مورد نیاز

نوع تسهیلات

نقطه سربه سر تولید

مدت برگشت سرمایه

نرخ بازدهی سرمایه

انواع ماشین آلات مورد نیاز

وسایل حمل و نقل

مواد اولیه مورد نیاز

هزینه های قبل از بهره برداری

برآورد سرمایه در گردش

و…. باشد

در زیر نمونه یک طرح توجیهی شهربازی خارجی برای مطالعه بهتر شما عزیزان قرار داده شده است

هت احداث شهربازی سرپوشیده با قیمت ارزان می توانید دستگاه های بازی موردنظر مجموعه خود اعم از ماشین های برقی دریفت همراه موزیک و رقص نور، گیم بازی دیجیتال، دستگاه های تکاندهنده سکه ای کودک و ... از مراکز واردات و پخش مستقیم این وسایل خریداری کرده و از تخفیف قابل توجهی برخوردار شوید


بزرگترین شهربازی مدرن سرپوشیده در شمال خوزستان و بزرگترین مرکز بازی های رایانه ای و دیجیتال در جنوب غرب ایران در اندیمشک(۵ فروردین ۹۷) افتتاح شد.

طرح توجیهی شهربازی سر پوشیده

مشتریان و علاقمندان گرامی صنعت تفریحات با توجه به نیاز و درخواست شما عزیزان در خصوص طرح های توجیهی و طرح های مالی و بیزنس پلان احداث یک شهربازی و مرکز تفریحی  در این مطلب یک نمونه طرح جامع در این خصوص برایاحداث یک شهربازی خارجی رو برای شما قرار دادیم تا بتونید مطالعه کنید

60 اموزش پرسنل و مدیر


اخرین مرحله قبل از افتتاح اموزش پرسنل میباشد دا نحوه سرویس دهی صحیح را بیا موزند.در این خصوص دوره های مختلف مدیرتی شهربازی و همچنین استاندارد توسط  یکی از شرکت های متخصص در این زمینه انجام میگردد.


7-دریافت مجوز ها و مراحل استاندارد سازی مجموعه نیز از مراحل مهم میباشد که همزمان با با شروع کار اغاز میگردد و تا پایان راه اندازی ادامه خواهد داشت

برچسب‌ها: احداث شهربازی، احداث محل بازی، مشاوره شهربازی، شهربازی، شهربازی سازی، طراحی شهربازی، بهترین شهربازی، اخبار شهربازی،




نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

احداث شهربازی

  • مدل کالا: احداث شهربازی-احداث-محل-بازی-مشاوره شهربازی-شهربازی
  • موجودی: 1000

این کالا داری حداقل 100 خرید می باشد.

کالاهای مرتبط

سطح شیب دار بازی مهد کودک

سطح شیب دار بازی مهد کودک

سطح شیب دار سطح شیبدار لرادوسطح شیبدار کودکعرضه کننده انواع لوازم و تجهیزات بازی کودکان مهد کودک هاانواع پارک ها و خانه های بازیانواع اسباب بازی ..

احداث کارتینگ یا مسابقه کارتینگ

احداث کارتینگ یا مسابقه کارتینگ

کارتینگ یا مسابقه کارتینگ نوعی از ورزش موتوری با خودروهای چرخ‌باز است. این‌گونه خودروهای چهارچرخه کوچک و چرخ‌باز کارت نام دارند.یک پیست کارتینگ در ژاپ..

بیلبورد بادی تبلیغاتی ,دروازه بادی تبلیغاتی ,ماکت بادی تبلیغاتی

بیلبورد بادی تبلیغاتی ,دروازه بادی تبلیغاتی ,ماکت بادی تبلیغاتی

هوارقصان عروسک هوارقصان سازه های تبلیغاتی |بیلبورد بادی تبلیغاتی ,دروازه بادی تبلیغاتی ,عروسک-هوا-رقصان-عروسک-بادی-ماکت-بادی-بالنماکت بادی ت..

چادر  خیمه و غرفه نمایشگاهی  بالن گاز هلیم بالون های بادی

چادر خیمه و غرفه نمایشگاهی بالن گاز هلیم بالون های بادی

چادر  خیمه و غرفه نمایشگاه  بالن گاز هلیم بالون های بادیسازه های بادی ویژه تبلیغاتامروزه تبلیغات اهمیت بسیاری دارد در صورت نبودن تبلیغات مشا..

ست مشاغل کودک

ست مشاغل کودک

ست مشاغل کودکست مشاغل آشپزخانه کودکست مشاغل ورزشی کودکست مشاغل میوه فروشیست مشاغل نانواییست مشاغل پزشکیست مشاغل دندانپزشکیست مشاغل نجاریست مشاغل پمپ ب..

برچسب ها: احداث شهربازی، احداث محل بازی، مشاوره شهربازی، شهربازی، شهربازی سازی، طراحی شهربازی، بهترین شهربازی