UA-108876490-1


کلبه باربی کلبه باربی کودک از محصولاتی است که پیچک پویان سازه به دلیل استقبال شما عزیزان سالهاست که وارد میکند.

جنس :پلی اتیلن و انتی استاتیک و انتی بووی است و در برابر رطوبت و باران و سرما و اشعه نور افتاب مقاوم می باشد . این محصول پلی اتیلن LLDPE است با دانسیته پایین که بسیار انعطاف پذیر و نشکن است .علاوه بر ان در برابر پوسیدگی و سایش و ضربه مقاوم است .
بد نیست بدانیم که کودک از 18 ماهگی از فعالیتهای روزمره بزرگترها مخصوصا مادر الگوبرداری میکند (به طور مثال : با شروع روز او به اشپزخانه رفته و مانند مادر خود را با قابلمه و کفگیر سرگرم می کند و ساعتها بازی می کند .


این کلبه ی سفید صورتی یک فانتزی تمام عیار و عروسکی است، کلبه ایی با دری زیبا و میز آشپزی و صندلی و گوشی تلفن. دختر بچه های شیرین می توانند درون این کلبه ی رویایی تبدیل به یک سیندرلای زیبا شوند.

اما از 3 سالگی به بعد با انگیزه بازی میکند و علاوه بر الگوبرداری از بزرگترها خودش را در حال انجام همان کارها تصور می کند .بازی کودکان سه ساله در مقایسه با کودکان دو ساله نشان دهنده رشد اجتماعی بیشتر انان است .70% از  بازی های بچه های سه ساله در موقعیت های جمعی انجام می شود , به همین دلیل علاوه بر یاد گرفتن و بازی کردن و الگو برداری دایره کلمات و مهارت های کلامی شان نیز در ان رابطه ای که بازی میکنند بالا میرود . انان به دنیای پیرامون خود علاقه بیشتری دارند و سابل بازی انان نشان دهنده رشد اجتماعی و توسعه تخیلشان در مقایسه با کودک دو ساله است .بنابراین اسباب بازی هایی انان شامل :خانه باربی, انواع کلبه های بازی ,اشپزخانه کودک, اسباب اشپزی, جعبه لوازم پزشکی, جعبه ابزار ,کامیونهای بزرگ ,لوازم ارایش و سایر چیزهایی که به انان اجازه میدهد شبیه مادر و پدر و سایر بزرگسالانشان شوند .در این سن باید کودک با والد هم جنسش همانند سازی کند (به مادر در درست کدرن سالاد یا کیک و…..)کمک کند .بچه هایی که به سمت Trans شدن پیش میروند (دو جنسیتی شدن )پیش میروند و یا دختر بچه هایی که بازی پسران را دوست دارند به خاطر این است که وقتش را بیشتر با پدر گذرانده است .کودکان بالای 4 سال باید 70%وقتشان را با والد همجنسشان بگذرانند .و بزرگسالی را تمرین کنند .

 کلبه باربی، کلبه مهد کودک ، کلبه ، کلبه بازی ، فروش کلبه، خرید کلبه، کلبه کودک


نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

کلبه باربی


کالاهای مرتبط

ماسه و شن بازی بهداشتی 15 کیلوگرمی
ماسه و شن بازی بهداشتی 50 کیلوگرمی

ماسه و شن بازی بهداشتی 50 کیلوگرمی

ماسه و شن بازی بهداش..

شن بهداشتی ، شن جادویی ، خرید شن بهداشتی
ماشین سقف دار قرمز کودک

ماشین سقف دار قرمز کودک

ماشین سقف دار قرمز و..

احداث شهربازی سرپوشیده و سرباز با دستگاه شهربازی
راه اندازی شهربازی سرپوشیده چقدر سرمایه می خواهد
شهربازی دست دوم

شهربازی دست دوم

شهربازی دست دومدستگا..

مریگرند مری گوراند مریگرند میریگراند شهربازی
وسایل خانه بازی

وسایل خانه بازی

 وسایل خانه باز..

کلبه کودک

کلبه کودک

کلبه کودکخرید اینترن..

الاکلنگی ماهی سقفدار

الاکلنگی ماهی سقفدار

الاکلنگی ماهی س..

برچسب ها: کلبه باربی، کلبه مهد کودک ، کلبه ، کلبه بازی ، فروش کلبه، خرید کلبه، کلبه کودک